hamed_713

معرفي قسمت های مختلف ناو:

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ما در تاپیکهای زیادی به این نکته اشاره کردیم که اگر ناوهای آمریکا در خلیج فارس با ما درگیر بشن ما اونا رو غرق میکنیم
ممکنه یکی از دوستان توضیح بده که با این زره که ناو داره به کدوم قسمتش باید ضربه زد تا غرق بشه و اینکه
چند موشک مثلا نور با سانبرن و یا چند اژدر حوت یا مین دریایی باید به ناو اثابت کنه تا غرق بشه؟

به نظر من اگه به مقدار کافی تور ماهیگیری را سر راهش بزاریم که به پروانه ای ناو گیر کنه. قضیه حله icon_cheesygrin silly icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظر من اگه به مقدار کافی تور ماهیگیری را سر راهش بزاریم که به پروانه ای ناو گیر کنه. قضیه حله

اين هم براي خودش راه حليه icon_cheesygrin

نابود كردن يك ناو هواپيمابر كار مشكليه.و براي ما هزينه و تلفات زيادي داره.اما ما اين توان رو داريم. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باتوجه به اين كه ناو ها تا فاصله بسيار زيادي رو تحت پوشش رادارهاشون دارند فكر ميكنيد بهترين راه براي نزديك شدن و ضربه زدن به ناو چيه؟ به نظر من كه استفاده از جنگنده براي حمله به ناو ها خوب نيست چون به راحتي از فاصله زياد توسط ناو شناسايي ميشه و همچنين ناوها سيستم ضد موشك و يا انحراف اون و اخلال گري بسيار قدرتمندي دارند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظر من اگه به مقدار کافی تور ماهیگیری را سر راهش بزاریم که به پروانه ای ناو گیر کنه. قضیه حله

اين هم براي خودش راه حليه icon_cheesygrin

نابود كردن يك ناو هواپيمابر كار مشكليه.و براي ما هزينه و تلفات زيادي داره.اما ما اين توان رو داريم. icon_cheesygrin

گویا سوال من رو متوجه نشدید دوست عزیز
من کاری به توانایی یا عدم توانایی خودمون ندارم
شما فرض کن موشکهای نور یا سانبرن ما یا رعد و حوت قطعا به ناو هواپیما بر برخورد میکنه
حالا سوال اینه که هرکدوم از این موشکها به چه تعداد و در چه نقطه ای از ناو باید برخورد بکنن تا ناو غرق بشه
اونم بدون سر جنگی هسته ای.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
موشكهايي رو كه شما نام برديد موشكهاي دريايي مي باشند و ناو هواپيمابر در برابر آنها مقاومه.به علاوه اينكه از ناو پشتيباني دفاعي سنگيني ميشه. ((من فكر مي كنم قايقهاي تندرو با استفاده از ماده منفجره سمتكس يا سي 4 موثرتره.)) البته اينرو جدي نگيريد. اگر هدف نابودي ناو باشه بايد از موشكي استفاده كنيم كه بتونه زره ناو را بشكافه و بعد از ورود با يك انفجار قوي به اون آسييب جدي وارد كنه.اما اين كار بسيار دشواره و نيازمند سلاحهاييه كه قابليت نقوذ در 80 تا 200 سانت زره چند لايه ناور رو داشته باشه و بعيد مي دونم كه هيچ كدوم از موشهاي حوت سانبرن و ... اين توانايي رو داشته باشن. ما بايد استراتژي ديگري رو براي دفاع در برابر ناوهاي هواپيمابر اتخاذ كنيم. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نابود کردن یک ناوهواپیمابر بدون سلاح هسته ای کار بسیار سختی است اما غیرممکن نیست. یکی از موثرترین راهها حمله زیرسطحی با اژدرهای 533 میلیمتری انفجاری شدید است که براحتی از زره ناو عبور میکند و تا دل ناو پیش میروند. راههای دیگر که مربوط به حملات سطحی و هوایی است کمی سختتر است ولی باز هم کار غیرممکنی نیست. موشکهای سانبرن و یاخونت و کلا موشکهای مافوق صوت به علت انرژی جنبشی زیادی که دارند قادر به شکافت بدنه ناو و آسیب جدی زدن به ناو هستند. حدود سال 2000 در مدیترانه یک راکت کاتیوشا به یه ناوهواپیمابر آمریکایی اصابت کرد. ناو خیلی آسیب دیده بود و چند ده متر اطراف محل برخورد کلا داغون شده بود. اما ناو غرق نشد چون مخازن آب ناو طوری طراحی شده است که مانع از غرق شدن ناو در اثر سوراخ شدن بعضی قسمتهای بدنه میشود. ولی حمله مذکور این موضوع را خاطرنشان کرد که امکان کنار زدن زره مقاوم ناوهواپیمابر وجود دارد. اصابت همزمان چند موشک سانبرن به نقاط حساس ناو باعث عدم کارایی سیستم حفظ تعادل ناو شده و در نهایت به غرق شدن آن منجر میشود. حتما که لازم نیست ناو رو به تلی از خاکستر تبدیل کنیم تا غرق شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.