hans

جنگ ما و جنگ آنها تفاوت دو دیدگاه

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote][quote]بله گناهی که مختص به خودش [/quote] شما چرا همه چيز را طور ديگري برداشت ميكني ؟!

منظور من اين بود كه صحت گفته شما در سايه ترديد قرار دارد و چيزي جز شنيده هاي كم ثبات نيست ! اگر صحت نداشته باشد گناهش گردن خودتان ومن نگرانم كه با پاسخ دادن و احتمال بوجود آمدن شبهات بيشتر در اشتباه ديگران شريك شوم ! ...[/quote]

من آن هستم دوست من

در خدمتم

شما هم با آی دی خودت آن شوید منتظر هستم

ارادتمند شما محمد

در حقانیت مطلب که شکی نیست ولی بازهم بر نظام خود و اهمیت آن باید پای فشاری کرد

در مطلب بالا اشاره شد ولی به صورت خلاصه و برای تعیین اهمیت مطلب باید گفت
[b]
رسانه‌های غربی وقتی که بحث امامت ولی فقیه در آغاز انقلاب مطرح بود و آنها متوجه شدند که بر خلاف سیستم انگلیسی «ملت-دولت»‌ها، امام خمینی سیستم «امت-امامت» را طراحی و قانونی کرده بودند، هیچ رسانهٔ غربی حاضر نشد کلمه امام خمینی را به کار بگیرد و همه آنها با اتفاق نظر همواره از کلمه آیت الله خمینی استفاده می‌کردند و هرگز حتی یک بار نگفتند «امام خمینی»؛ کما اینکه تا امروز هم آنها اصرار دارند که ولی فقیه را هرگز «امام» ننامند.

البته بعضی اشخاص صاحب نفوذ و کلام در کشور با این رسانه های غربی در آن زمان همکاری کردند و نتیجه آن شد تا در جهان اسلام از بسیاری از مسلمین که داعیه ای کوتاهتر دارند عقب افتادیم[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر واریور کسی نمی تونه منکر گفته های عمومخی ایشون در رسانه های داخلی(به خصوص صدا وسیما بشه) که ما دیگه نمی گیم امام می گیم رهبر اگر هم این حرف از روی عدم سوئ نیت بوده باز ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تصحيح شد

بايد از پي ام ميگفتم اينجا فرستادم ! :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]با تشکر از دوستان .
مطلب تکراری است . از جناب واریور عزیز که بحث حاشیه ای را به پیام شخصی انتقال دادند و مانع انحراف شدند کمال تشکر را دارم،
تاپیک با درخواست دوستانی ادغام و باز می شود تا به موضوع تاپیک پرداخته شود.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله متاسفانه من هم با توجه به جستجو نتونستم این مطلب رو در سایت پیدا کنم با عرض پوزش از دوستان عزیز :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بله متاسفانه من هم با توجه به جستجو نتونستم این مطلب رو در سایت پیدا کنم با عرض پوزش از دوستان عزیز [/quote] براي جستجو از گوگل استفاده كنيد به اين صورت :

[b]عبارت مورد نظر بری جستجو site:military.ir [/b]

حتما جواب میده ..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
worior عزیز ممنون حتما" باید اینطوری جستجو کنم روش خیلی خوبیه دستت درد نکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.