STORM

مسابقه تسليحات نيروي هوايي

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بابك جان سومي رو F-86 Sabre نوشتي كه MIG-15 هست - پنجمي رو هم Chengdu J-10 نوشتي كه همون Gripen هست. اسم چهارمي رو دقيقا خودمم نميدونم ولي اونم شبيه gripen هست. خوب بود ولي اين بار 5 ميدم بهت :| :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بابك جان سومي رو F-86 Sabre نوشتي كه MIG-15 هست - پنجمي رو هم Chengdu J-10 نوشتي كه همون Gripen هست. اسم چهارمي رو دقيقا خودمم نميدونم ولي اونم شبيه gripen هست. خوب بود ولي اين بار 5 ميدم بهت icon_cheesygrin :!:

سومی را قبول دارم که اشتباه کردم ( آرم هواپیمای پشتی که مربوط به نیروی هوایی آمریکا بود منو به اشتباه انداخت ) . ولی بیشتر تقصیر شما بود چون هفت تای آخری اصلاً زاویه مناسبی برای شناسایی ندارند . یا دوربین رفته تو شکم هواپیما یا از زیر نشون میده . اگه عکسهای F-86 Sabre را ببینی متوجه میشی که اصلاً با MIG-15 فرقی ندارند . در مورد پنجمی هم که فقط یک عکس تار از زیر نشون میداد . Chengdu J-10 را اگه نگاه کنی واقعاً از لحاظ ظاهر یکی هستند . من فقط یکی را میتونستم انتخاب کنم که از شانس بدم درست در نیومدند .

عکسهاشون را هم فردا تو همین تاپیک میذارم تا بقیه هم شباهت را قضاوت کنند .

نمره 5 از 7 برای این عکسها نا عادلانه است ! :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="babakim1"][quote]

نمره 5 از 7 برای این عکسها نا عادلانه است ! :| [/color][/quote]

باشه بذار عكساشو ولي من از 100 5 دادم بهت اينبار :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب الان وقت اون رسیده که اشتباهات خودم را توجیه کنم ! :|

اولین شباهتی که منو دچار اشتباه کرد مربوط به MIG-15 و F-86 Sabre است که در دقت به آرم شوروی و آمریکا سهل انگاری کردم . شما این دو هواپیما را با هم در حال پرواز میبینید .

[align=center] تصویر[/align]

دومی مربوط به J-10 و Gripen است که عکس هر دوشونو گذاشتم . زاویه هواپیما برای تشخیص درست مناسب نبود . :!:

[align=center]تصویر
تصویر[/align]

راستی نوبت من کی میشه که عکس بذارم و شما این دفعه جواب بدی ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا به فرياد ناوگان پنجم آمريكا برسه بابك شده فرماندشون بي خود نيست آمار خودكشي تو نيروه هاي آمريكايي بالا رفته :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میبینم که چند نفر دارند بر علیه من کودتا میکنند . عیبی نداره . میدم چند سال عرشه ناو هواپیمابرم را T میکشید تا حالتون جا بیاد . :!:

راستی قراره برای امتحان بنده 7 تا هواپیمای جدید تو این تاپیک قرار بدهند . امیدوارم عکسها با زاویه مناسب و با کیفیت خوب ارسال بشند که مثل دفعات قبل نمره 7 بگیرم .

تو تشخیص عکس شکست نمیخورم ! :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تصویر

:!: اينجوري پيش بره اينجا صحنه زورآزمايي ميشه!! :| ولي خوبه

مديران محترم كجا هستين؟!! شما بايد اولين جوابهارو بفرستين - انتظار ما از شما بيشتر از اينهاست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
STORM عزیز

اینها خیلی راحت بود و قبلاً یه جای دیگه دقیقترین جواب را دادم . متعلق به نیروی هوایی هند هستند .

به ترتیب :

Jaguar
MIRAGE-2000D
SU-30MKI
MIG-27L
MIG-21PF

بعدی لطفاً ! :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابك جان آخه چيكار كنم وقتي هم سوالارو سخت تر ميكنم قاطي پاتيشون مي كني icon_cheesygrin icon_cheesygrin :o icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بابك جان آخه چيكار كنم وقتي هم سوالارو سخت تر ميكنم قاطي پاتيشون مي كني icon_cheesygrin :o :o icon_cheesygrin

STORM جان جمعاً تا به حال از بین اونهمه عکس فقط دو تا اشتباه داشتم . عکس اشتباهاتم را هم در این تاپیک قرار دادم تا شبهتشون را دوستان هم ببینند . در ضمن ساعت یک صبح بود که جواب دادم و خواب آلود بودم . وگر نه فکر نکنم هواپیمایی پیدا کنی که من نتونم اسمشو بگم .

اگه خسته شدی این دفعه من عکس بزارم ، شما جواب بده . icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بي زحمت اگه به اونجا رسيديد منو فرمانده اي ...چيزي نكنيد!
من ميخوام يه سرباز جزء باقي بمونم! icon_cheesygrin

شما كه همين الانش گروهباني

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بابك جان آخه چيكار كنم وقتي هم سوالارو سخت تر ميكنم قاطي پاتيشون مي كني :lol: :lol: :o :o

STORM جان جمعاً تا به حال از بین اونهمه عکس فقط دو تا اشتباه داشتم . عکس اشتباهاتم را هم در این تاپیک قرار دادم تا شبهتشون را دوستان هم ببینند . در ضمن ساعت یک صبح بود که جواب دادم و خواب آلود بودم . وگر نه فکر نکنم هواپیمایی پیدا کنی که من نتونم اسمشو بگم .

اگه خسته شدی این دفعه من عکس بزارم ، شما جواب بده . icon_cheesygrin

خسته نشدم icon_cheesygrin ولي قبول دارم كارت درسته icon_cheesygrin شوخي كردم احتمالا من از تو بخوام عكس پدافند بذاري البته هواپيما هم خوبه ولي عجله نكن تا نبرد استالينگراد مونده هنوز :lol: :o دفعه بعد ميخوام عكس Cockpit رو بذارم و از رو اون شما و دوستان بگين چيه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس لطفاً عکسهای Cockpit را در یه تاپیک دیگه بپرس .

اگه کسی داوطلب برای تشخیص عکس داشته باشیم خودم اینجا 7 تا هواپیما برای دوستان میزارم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب الان نوبت من شد که دوستان را مهک بزنم . خیلی خیلی راحت گرفتم تا همه شرکت کنند . 3 تاشونو که در ایران داریم . یکیشون هم خیلی تابلو هست. میمونه 3 تا . ببینم کسی تو بخش هوایی شناسایی هواپیما بلده یا نه . لطفاً اگه هر هفت تا را بلد بودید پست ارسال کنید . ( 6 تا هم قبوله )

[align=center]تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.