hans

شهاب 3 وسط اتوبان با اسکورت مزدا و پیکان !

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ميگم حالا نميشد اينا رو قبل از مراسم سر هم كنن؟ همه مي دونن اين يه بدنه ي خاليه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين عكس از روي پل عابر پياده گرفته شده است .اما بهتر بود با اينكه اين موشك قطعا بدون چاشني و سوخت و ....است در نيمه شب حمل مي شد تا بزرگراهها هم خلوت تر باشند .اما اگر اين موضوع را كنار بگذلريم به قول آقا سعيد چاره اي نيست بالاخره بايد حمل بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منظور من این نبود با تانکبرو کمرشکن حملش نکنند.به نظرم بهتر این جور چیزها را نصفه شب حمل کنند. حالا که دارند روز حمل می کنند از لاین کناری حرکت کنند و روی انها پوشیده بشه تا حواس راننده ها پرت نشه. البته جالبی عکس موضوع بود که تا حالا ازش نذاشته شده بود. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با چرا اينقدر گير مي دين ول كنيدديگه :lol: من خودم توبزرگ راه امام علي بك اسكورت كامل از نيروهاي ارتش و ديدم كه زدن بقل دارن پنچري جيپ و مي گرفتن :mrgreen: نكته قابل توجه نظمشون بود كه در هنگام پنچر گيري هم حفظ كرده بودن :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با چرا اينقدر گير مي دين ول كنيدديگه :mrgreen:
من خودم توبزرگ راه امام علي بك اسكورت كامل از نيروهاي ارتش و ديدم كه زدن بقل دارن
پنچري جيپ و مي گرفتن :mrgreen:
نكته قابل توجه نظمشون بود كه در هنگام پنچر گيري هم حفظ كرده بودن :!:

شوخی کردی نه؟ :lol:
بحرحال کلی خندیدم
پنچر؟ :mrgreen: بابا این ماشینا اگه تا 4 تا چرخش هم پنچر باشن راه میرن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ميگم خب لااقل يه پارچه اي چيزي مينداختن روش يا چميدونم خلاصه يه جوري استتارش ميكردن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا ماکت خالی رو چرا این همه بهش گیر می دین ............. بد شد به بهانش این تایپیک رو زدین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا بیکارین این همه به یه چیز این همه گیر می دین!! خدا فقط بهانه به دست شماها نده :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تو اين سايت غير از اين چيز راجب خيلي چيزا بحث ميشه. به نظرم ايجاد اين تاپيك خيلي خوب بود.بيخود گير نديد. :mrgreen: :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به حر حال لازمه چون اونجا فرماندهان عالي رتبه داخلي و خارجي حضور دارند و مهمتر ان رئیس جمهور است و حفظ جان اینان در اولویت قرار دارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خطاب به دوستانی که میگن این موشکها ماکت هستن باید گفت نخیر ماکت نبوده و واقعی هستند منتهی بدون چاشنی و کلاهک انفجاری برای جلوگیری از خطرات احتمالی. اگر به خودروی حامل موشک در عکس فوق و در یه عکسی که موشک روش نیست نگاه کنید میبینید که کمی پائین اومده و دلیلش وجود بیش از 15 تن وزن روی کشنده هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.