najaf47

اگه دوست داريد بخونيد/ ما سخاوتمندترین مردم دنیا هستیم!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

جناب سردار عزيز خيلي چاكريم و بيشتر شرمنده شما هزيزان چندي پيش كه با سردار ويسي مسول حفظ آثار دفاع مقدس كرمانشاه كه از دوستان پدرم هستن نشستيم به همين نكته فراموشي و كم لطفي نسل جوان اشاره ميكرد كه واقعا جاي تاسف دارد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب در جواب دوستمون امپراتور باید بگم من به نوبه خودم هیچ مشکلی با کورش ندارم و اتفاقا به خدماتی که ایشون به ایران کردن قلبا احترام می گذارم ... اما شما این کار رو که بنده عرض می کنم یک بار در دانشگاه انجام بده و نتایج اون رو در سایت قرار بده :

یک روز در جمع دوستانتون در دانشگاه بعد از 15 دقیقه صحبت در مورد کورش شروع کن به صحبت در مورد شهید کاظمی بعد از چند دقیقه می بینی که هیچ کس دیگه کنارت نیست ...
من نمی گم کوروش نبوده و تهاجم فرهنگی ، من می خوام بگم غرب با تبلیغ فراوان بر روی مسئله هخامنشیان سعی داره تمامی اسطوره های دفاع مقدس رو کمرنگ کنه تا اون فرهنگ شهادت طلبی رو در جوان ها از بین ببره ...

احترام به شهدای ایران اولا تر از احترام به شهدای کربلا است

فراموش نکنید ما وقتی درک کنیم شهیدانمون چگونه در راه دینشون از جانشون گذشتند و ارزش جان دادن در راه دین چقدر بالا هست ، واقعه کربلا رو هم بهتر درک خواهیم کرد ...

این رو هم بدون اگر این شهیدان نبودند ما الان تمامی یادگار های کورش رو از دست داده بودیم و الان داشتیم عربی رو با لهجه بغدادی حرف می زدیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.