Haj_Rezvan

فیلمی در مورد عبدالمالک

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

عاقبت همشون همينه راستي اين فيلم چطور پخش شده؟ به نظر نمياد بزارن از افراد غير خودي اونجا فيلم برداري كنه :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر کنم مال حدود یکسالی پیش بود این قضیه ، دست بچه های عملیاتش درد نکنه ، ممنون .. صحنه های دلنشینی بود ! ایشالا به زودی فیلم جنازه این مرتیکه ریگی و دارودسته اش را هم ببینیم.... به نظر میومد به اندازه یه گردان تسلیحات داشتن .....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره! راستی خوشحالم که می بینم برادر جوکر هم از وهابی ها بدش میاد ظاهراً! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره! راستی خوشحالم که می بینم برادر جوکر هم از وهابی ها بدش میاد ظاهراً! icon_wink

دس شوما درد نکنه :rose: بفرما خود عبدالوهاب بودم و خبر نداشتم :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره! راستی خوشحالم که می بینم برادر جوکر هم از وهابی ها بدش میاد ظاهراً! icon_wink

دس شوما درد نکنه :crying: بفرما خود عبدالوهاب بودم و خبر نداشتم :lol:

بلانسبت برادر! اختیار داری! :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا لعنت كند كساني كه بخوان بر ضد جمهوري اسلامي حزب گرايي و مليشيا گرايي كنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در مورد فیلم بگم کار یکی از دوستام که تو اطلاعات است هست

همين الان يك هواپيما از بيخ گوشم رد شد :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یه سری فیلم دارم که برعکس فیلم شماست. یعنی جنایتهای انهاست. یه شخص رو می گیرن از بچه های اطلاعات. ازش اعتراف می گیرند. یارو گریش گرفته بود می خواستن بدا اعدامش کنند. یه فیلم دیگه دارم که سر یکی از همین کروکانهایی که تا حالا گرفته اند رو مثل گوسفند می برند. این قدر عوضی هم هستن که دست و پاشم بسته بودند تا راحت جون نده. یارو وقتی سرش بریده شده از ته حلقش صدای ناله میاد. اگه اجازه داشتم می ذاشتم. ولی چون وحشتناک هست نمی توانم بذارم. عبدالمالک تهدید می کنه کسی برای سربازی اینجا نیاد و گرنه سرشو می بریم. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من با خواندن يك مطلب در مورد بشهادت رساندن سربازان گروگان بدست عبدالمالك تاپيكي را بنام * عبدالمالك كيست * نوشتم و سابقه شرارت و مزدوري اين فرد خبيث بصورت كوتاه بيان كردم . و قصدم اين بود كه اين طور كه در مورد كارهاي غير انساني و كثيف اين شرور در سايت ميليتاري نوشته مي شود همان چيزي است كه خود عبدالمالك علاقه دارد برايش بنويسند و متاسفانه در رسانه ها بر روي شخصيت حقير عبدالمالك بحثي نمي شود . اما در يك كار تعجب آميز توسط مدير انجمن مطلب عبدالمالك كيست را از سايت حذف كردند و من اعتقادم بر اين است كه يك شروري مثل عبدالمالك كه حتي در بين قاچاقچيان منطقه هم ديگر طرفداري ندارد و كساني كه روزي از پول قاچاق به او كمك مي كردند ديگر حاضر نيستند با او همكاري داشته باشند . فراموش نكنيم 36 شهروند عادي و بيگناه فاجعه تاسوكي بعنوان نكته ننگي در پرونده اين جاني مي باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.