RedArmy

معرفي برترين تانك هاي جهان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]رد آرمی عزیز دستت درد نکنه سال نو بر شما و دوستان عزیز هم مبارک باشه از بابت زحمتی که برای تکمیل این مبحث می کشی واقعا" ازت ممنونم تاپیک خیلی جالبیه.[/quote]
jackturbo عزیز سال نو بر شما هم مبارک باشه ! icon_wink
ممنون از لطف شما ! بابا من که کاری نمیکنم ! شما دوستان زحمت اصلی رو میکشید که حوصله به خرج میدید مقاله های ضعیف منو میخونید ! من باید از شما تشکر کنم !  

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هو العلیم

[quote]دوستان يه سؤال كوچولو هم من بپرسم: چرا موشك هاى سبك ضدهوايى(مثل استرلا٬استينگر٬ ميثاق2 ٬...) روى تانك سوار نمى كنند؟ مثلاً پشت برجك نصب كنند٬ شيب دار به سمت آسمان و دم و دستگاه نشانه روى اش در اختيار فرمانده تانك باشه(در كنار قراول روى توپ اصلى) و با اون بتونه از خودش در برابر بالگردهاى اهاجمى دفاع كنه٬ يا مثلاً پهپادهاى شناسايى رو بزنه. حداقل چهار تير موشك مى شه قسمت پشتى برجك جاسازى كرد.![/quote]

آخه دیگه اون موقع بهش نمیگن تانک.. اگه یه تیر بار می بینی پشتش نشستن این همه خطر داره به خاطر اینه که هواپیماها و بالگردها طعمشن و بالطبع بالعکس.. حالا تانک هم اگه بخواد چند تا رقیب و دشمن دیگه به خاطر سوار شدن ضد هوایی روش برا خودش ردیف کنه.. چی میشه..

هزینه ی تانک + فضایی که ضد هوایی روی تانک اشغال می کنه + ... اگه بگین رو نفربر یا ضد هوایی متحرک! (معمولا نمی ارزه) یه چیزی..

خداخیرتون هم بده.. یا حق(ع)
.....................
در ضمن RedArmy عزیز .. خدا شما را هم خیر بده..
....................................................
نصر من الله و فتح قریب و بشر الصابرین..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رد آرمی جان دستت درد نکنه
واقعا تاپیک بسیار مفیدیه
ای کاش تعداد این جور تاپیکها زیاد بشه تا سایت از این حالت بیاد بیرون icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=blue]دوستان همه جمعند [/color]

[color=green]ظاهرا همه دارن یواش یواش شروع میکنن تا سایتو متحول کنن ما هم هستیم [/color]

[color=olive]قبل از هر چیز از red army ( آقا احسان عزیز ) تشکر میکنم بابت استارت این کار و امید وارم ادامه دار باشه این حرکت و سایت از حالت عقیدتی سیاسی به حالت خودش برگرده و نظامی بشه

[/color]
[color=darkblue]دوستان بحثی داشتن درباره قیمت که من دیر رسیدم اگر اشکالی نداره گذرا اشاره کنم که :[/color]

[color=indigo]قیمت فلزات و به خصوص اورانیوم که در بدنه بسیاری از تجهیزات نظامی از جمله تانک کاربرد داره گران شده و همچنین در برخی از تجهیزات الکترونیک از طلا استفاده میشه تانکها هم جدیدا از وسایل الکترونیک زیاد استفاده میکنن حتی بخوان آب بوخورن باید الکترونیک باشه

چشم رو هم چشمیه دیگه آقا چون فلان کشور الکترونیکه ما هم باید باشیم نمیگه اگر یه تیر از یه سوراخ سومبه بیاد تو سیم حرکتو قطع کنه تانکه باید چی کار کنه مثل مرکاوا تو جنگ 33 روزه
با موشک کاتیوشا به صورت دوش پرتاب زدن جای حساس تانک اونم با اون همه زره دیگه کاری نتونسته بکنه
[/color]
[color=violet]درضمن تانک رو هم گاهی اوقات برای بعضی کشورا کیلویی میفروشن[/color] icon_wink

[color=brown]به خصوص اینکه تو تحریمم باشه[/color] :cry: :oops:

[color=cyan]با تشکر از همه دوستان[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان يه سؤال كوچولو هم من بپرسم: چرا موشك هاى سبك ضدهوايى(مثل استرلا٬استينگر٬ ميثاق2 ٬...) روى تانك سوار نمى كنند؟ مثلاً پشت برجك نصب كنند٬ شيب دار به سمت آسمان و دم و دستگاه نشانه روى اش در اختيار فرمانده تانك باشه(در كنار قراول روى توپ اصلى) و با اون بتونه از خودش در برابر بالگردهاى اهاجمى دفاع كنه٬ يا مثلاً پهپادهاى شناسايى رو بزنه. حداقل چهار تير موشك مى شه قسمت پشتى برجك جاسازى كرد. در مورد تانك لئوپارد كانادايى(C2) قدرت موتورش كم نيست؟![/quote]
دوست عزیز تسلیحاتی که شما بهش اشاره کردید مثل استینگر برای هدف قرار دادن اجسام پرنده نیاز به اپراتور و دردسر ها خاص خودشون رو داره ! یه مشکل دیگه اینکه تسلیحات خیلی سریع نیستند مثلا یه بالگرد آپاچی با موشک های هلفایر خودش در عرض کمتر از 5 ثانیه به تانک حمله میکنه و اونو شکار میکنه در صورتی که تا اپراتور بخواد واکنشی نشون بده و بخواد بالگردو هدف قرار بده خیلی بیشتر از اینها طول میشکه !
در مورد موتور تانك كانادايى لئوپارد (C2) هم حق با شماست ! موتور اون نسبتا ضعیفه ! اصولا این تانک خیلی قابل اعتماد و قوی نیست و در خط مقدم میدان نبرد خیلی شرکت نمیکنه ! در جنگ افغانستان هم تانک های سایر کشور ها بیشتر از این تانک در خط مقدم درگیری ها قرار میگیرند.
[quote] ................ در ضمن RedArmy عزیز .. خدا شما را هم خیر بده ..................... نصر من الله و فتح قریب و بشر الصابرین..[/quote]
خیلی ممنون برادر !
[quote]رد آرمی جان دستت درد نکنه واقعا تاپیک بسیار مفیدیه ای کاش تعداد این جور تاپیکها زیاد بشه تا سایت از این حالت بیاد بیرون icon_wink[/quote]
خواهش میکنم ! شما استاد مایی ! انشاا... به کمک شما سایت کم کم جنبه علمی پیدا میکنه و از این حالت خبری در میاد !
[quote]
.
.
.
[color=olive]قبل از هر چیز از red army ( آقا احسان عزیز ) تشکر میکنم بابت استارت این کار و امید وارم ادامه دار باشه این حرکت و سایت از حالت عقیدتی سیاسی به حالت خودش برگرده و نظامی بشه
.
.
.
با تشکر از همه دوستان[/color][/quote]
شما لطف داری !
انشاا... سایت هم از حالت به قول شما عقیدتی سیاسی درمیاد و نظامی میشه !
البته اگه دوستان هم به اسم سایت توجه کنند میبینند که اسم سایت میلیتاری یعنی نظامیه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.