mam67

ECS ELITEGROUP / Motherboard / A780GM-Aیک main قدرتمند AMD

Recommended Posts

:lol: icon_cheesygrin icon_cheesygrin :lol:
سی پی یو AMD Phenom™ \ AMD Athlon™ 64 FX \ AMD Athlon™ 64 X2 \ AMD Athlon™ 64 \ AMD Sempron™
Memory Frequency 800 MHz
MAX Ram 32 GB
Memory Channel Type DDR2
Graphic On Chip (AMD 780G-based with ATI™ Radeon HD3200 graphics)
Integrated DirectX10 graphics processor
Max Dynamic Hyper Memory: 1920MB
BIOS AMI BIOS with 8Mb SPI ROM
Supports Plug and Play, STR/STD, Hardware monitor, Multi Boot, DMI,HDCP
Supports ACPI revision 3.0 specificatio
Other Features Memory: Dual-channel DDR2
Support DDR2 1066/800/667/533/400 DDR2 SDRAM
* (Due to the DRAM maximum size is 2GB at present, the memory maximum size we have tested is 8GB
EXPANSION SLOT 1 x PCI Express x16 slot

2 x PCI Express x1 slots

3 x PCI slots
فکر کنم توضیحی نخواد (یکی از بهترین main های بازار )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بورد خوبیه قیمتش حدود 70 تومن هست ولی چیپست 780G برای پردازنده های فنوم2 مناسب نیست و بهترین پردازنده برای این بورد آتلون اکس2 یا فنوم اکس3 هست. در ضمن میتونید با کمی هزینه بیشتر مدل a780gm-a ultra بخرید که از چیپ جنوبی sb750 بجای sb700 و در نتیجه پورت esata داره. کارت گرافیک آنبود 3200 هم در حد یه کارت جیفورس 8400gs کارایی داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر کنم مین خوبی نباشه ...

اول اینکه اس ال ای نیست !
دوم اینکه خودم یکیشو دارم ! :lol:
سوم اینکه درسته که راضی کننده نیست اما تنها مین فنوم ساپورت حدود 75 تومنه ... icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشخصات که خوبه از همین رو گفتم بورد خوبیه! حالا شما که عملا تست کردی قبول میکنیم که خوب نیست! icon_cheesygrin

برای پردازنده فنوم با بورد 70 تومن و چیپ 780 نمیشه ازش حداکثر کار رو کشید باید به نسبت پردازنده برای بورد هم خرج کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سیستمی که من روش بستم اینه
گرافیک 8600gt
cpu amd athlon64*2dual core 6000+
رم 2 باس 800
گرافیک خودش بازی crysis رو که گرافیک بالایی داره با مقدار تنظیمات متوسط روان میاره
خیلی عالی جواب میده مثلا در بازی رمبو سیکس وگاس هم سیپی یوم حدود 55 در صد استفاده می شه
قیمتش هم حدود 75 تومن هست
البته اگر دنبال بهترین می گردین به نظر من main ma770 giga نیاز شما را برطرف میکنه که قیمتی در حدود 110 تومن داره خیلی هم مناسبه
ولی چون مین من سوخته بود اولین مینی که انداختم روش همین مین گیگا بود ولی وقتی با خوشحالی اومدم خونه امتحانش کنم یه ایرا اساسی داشت اونم این بود که وقتی در حال پخش اهنگ بود و یا در حال بازی بودی صدا خرخر میکرد و سرعت پخش پایین می امد انگار داره نوار جمع میکنه بعد این مین رو با یکی مثل همین عوض کردم و باز درست نشد ایندفعه یک کارت صدابهش وصل کردم و درست شد نتیجه اینکه کارت صداش خراب بود بعد از این مین همون A780GM رو خریدم و باقی پولم رو باهاش سی پی یو خریدم در کل با هر دو مین کار کردم و مین گیگا بهتر بود ولی A780GM به صرفه تر بود حد اقل برای من
اگر اطلاعات درباره گیگا می خواین بگین تا بزارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سیستم شما قدرت خوبی برای اجرای برنامه های روز داره و فقط در خرید کارت گرافیک بهتر بود ati radeon 4670 میخریدید که با پردازنده amd بهتر مچ باشه اما در کل تفاوتی چندانی نمیکرد.

اون بورد گیگا که گفتید چیپست 770 داره که قدیمی شده و از چیپ 780 ضعیفتر و قدرت پردازنده و رم و گرافیک رو میاره پائین! امروز حداقل چیپی که باید یک بورد داشته باشه 780 هست چه بهتر که 790 باشه البته برای پردازنده فنوم.

برای بوردهای گیگا با چیپ قوی فعلا قیمت بالایی دارن و متاسفانه این مارک با وجود معروف بودن در پلتفرم amd سوخت زیاد داده! حتی در پلت اینتل زیاد خرابی میده! کلا به نظر من گیگا جز اسم چیزی نداره! برای بورد جان سخت بهتر فاکسکون بخرید من الان مدل 945pl7 دارم خدا رو شکر خوب کار میکنه تنها در اورکلاک یکم ضعیفه ولی از دوستان هم هر کی ریده طی این چند سال خرابی نداشته.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان یه توضیحی درباره این می دی:
[b]Max Dynamic Hyper Memory: 1920MB[/b]

بعضی از cpu های چهار هسته ای Phenom از Hyper Memory 5200 پشتیبانی می کنند

فکر کنم همون FSB در فناوری پنتیوم و کور دو اینتل باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.