ziarratt

فیلم حمله دلیرمردان هوانیروز به گروهک تروریستی جندالله

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

در این فیلم که بوسیله افراد گروهک تروریستی ریگی گرفته شده حمله هلیکوپترهای کبرای هوانیروز به تصویر کشیده شده.
گویا گروهک ریگی در کوهستان به کمین نیروهای ایرانی برخورد می کنند و نیروهای ایرانی تقاضای پشتیبانی هوایی می کنند و هلیکوپترهای هوانیروز وارد میدان می شوند
خود ریگی هم در این نبرد حضور داشته که گویا زخمی میشه و شخص فیلمبردار هم کشته می شود
http://www.youtube.com/watch?v=HFy5GcU9hDY&feature=player_profilepage
اینهم لینک دانلود فیلم با کیفیت پایین برای دوستانی که سرعت اینترنتشون پایینه
http://rapidshare.com/files/296356672/video.3gp

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

زیارت جان این فیلم رو خود این افراد گرفتند. بعد هم لابد گفتند ببینید چه طور به ما حمله می کنند و حقوق مارو نادیده می گیرند.

باتشکر از شما سیداد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله این فیلم رو خودشون گرفتند
فیلمبردار هم کشته شد
گویا درصدد این بودند وارد زاهدان بشوند که حادثه ای شبیه حادثه تاسوکی رو اجرا کنند که در کمین نیروهای ایرانی می افتند و بعد هم هلیکوپترها بهشون حمله می کنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر دوباره

[quote]فیلمبردار هم کشته شد
گویا درصدد این بودند وارد زاهدان بشوند که حادثه ای شبیه حادثه تاسوکی رو اجرا کنند که در کمین نیروهای ایرانی می افتند و بعد هم هلیکوپترها بهشون حمله می کنند[/quote]

در فیلم این مطلب خیلی مشخص نبود بادقت بیشتر هم چیزی معلوم نشد اینو از کجا می گید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با تشکر دوباره

[quote]فیلمبردار هم کشته شد
گویا درصدد این بودند وارد زاهدان بشوند که حادثه ای شبیه حادثه تاسوکی رو اجرا کنند که در کمین نیروهای ایرانی می افتند و بعد هم هلیکوپترها بهشون حمله می کنند[/quote]

در فیلم این مطلب خیلی مشخص نبود بادقت بیشتر هم چیزی معلوم نشد اینو از کجا می گید.[/quote]

این فیلم قطعه ای 4 دقیقه ای از یک فیلم 40 دقیقه ای درگیریه. با دیدن اون 40 دقیقه این اطلاعات رو کسب کردم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این لینکهای مربوط به عملیات مربوطه است که در کانال گروه ریگی در یوتیوب قرار داره
خیلی از جاهاش هم ریگی صحبت می کنه
[color=red][b]
كاربر عزيز

به علت اينكه لينكها حاوي فيلم ملعون دنيا و اخرت ، ريگي هست فعلا لينكها به شورا منتقل شد.
درصورت صلاحديد حتما برگردونده ميشه.
موفق باشي . ارماني
[/b][/color]

البته برای دیدنش احتیاج به اینترنت با سرعت بالا و همچنین پهنای باند زیاد دارید چون هر کدوم نزدیک 10 دقیقه ست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حمله اینطوری بدرد نمی خوره . در تاپیک های قبلی چند پست من در مورد استفاده بهینه از تمام قوا ها بود . فرمول و عملیات CC-333 رو در مورد پدافند های هوایی توضیح دادم . در زمینه حملات زمینی GG-919 رو داریم .

برای مقابله با گروهک های تروریستی که در کوهستان ها قرار دارند نیاز به برنامه ریزی بسیار زیادی هست . خارج از بحث های سیاسی , عملا 7 سال آمریکا و نیرو های ناتو در افغانستان هستند ولی هنوز از پس این گروهک های تروریستی بر نیومدند و دلیل ناهموار بودن و کوهستانی بودن این مناطق یکی از دلایل عدم پیروزی هست.

ایران وضعیت بهتری نسبت به آمریکایی ها داره .

با استفاده از اصل غافلگیری . با یک یا 3 یا 4 بالگرد کاری از پیش نمی ره .

باید با استفاده از بیش از 10 تا 20 فروند بالگرد , آتش توپخانه سنگین , حملات راکتی و موشکی بالستیک برد کوتاه , استفاده از نیرو های انسانی و بهره گیری از انواع سلاح های غیر متعارف.

موفقیت اصلی در شب خواهد بود . مطمئنا تکنولوژی که نیرو های ما دارند به مراتب بالا تر از گروهی مثل جند الله هست . با استفاده از تکنولوژی روز با بهره گیری از سیستم های دید در شب , می تونیم غافلگیری عظیمی رو ایجاد کنیم .

این نوع گروه ها به محض دیدن این اتش سنگین از زمین و هوا به تمام جاها پراکنده می شند و در واقع شکی عظیم هم بهشون وارد می شه . اگر این عمل در شب انجام پذیره که دیگه واقعا عالی خواهد بود و با دید کمی که دارند دیگه ...

به هر حال این نوع عملیات ها بدرد نمی خوره .

بر روی حملات شدید توپخانه ای و راکتی بسیار تاکید می کنم .

آمریکا که نیست اگر 20 تا بالگرد بفرستیم با پدافند پتریوت بزننش .

حالا وقتشه که نیروی زمینی ارتش و سپاه خودشون رو نشون بدن و ببینیم چند مرده حلاجند و با این خودکفایی های ارزشمند چقدر توان مقابله دارند . البته درگیر شدن با گروه های کوچک کوهستانی کار بسیار مشکلی هست . ناتو و آمریکا بعد از 7 سال هنوز نتونستند با گروه های کوهستانی مقابله عظیم کنند .

من اگر بودم پاکستان رو به کلی از روی زمین محو می کردم . واقعا هر چی بدبختی داریم از همین کشوره . بقدری دولت این کشور بی عرضه و وابسته هست که هر گروهی درش فعالیت تروریستی و هجومی داره .

خاک بر سر مسئولین دولتی پاکستان با این بی توجهی هاشون و بی مسئولیتیشون. icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پاکستان رو توي Erepublik هم نتونستيم از رو زمين محو كنيم ... چه برسه تو واقعيتش icon_biggrin
رفيق خوشيا !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یکبار عملیات های شبانه نیروهای ائتلاف رو می دیدم به اینصورت بود که تفنگداران با لیزر محدوده هدف رو مشخص می کردند بعد هلیکوپترها و هواپیماها درست اون محدوده رو بمباران می کردند
چیزی که در این فیلم عیان بود این بود که هلیکوپترهای کبری اطلاع دقیقی از موقعیت گروه ریگی نداشتند باید به سختی و با پرواز در ارتفاع پایین اونها رو پیدا می کردند و بعد با سیستم نه چندان دقیق AH-1 اونا رو هدف قرار می دادند
از طرف دیگه همه مون می دونیم که سلاح سازمانی نیروهای مسلح کلاش هست بدون هیچ گونه اضافاتی!! نه دوربین چشمی نه نارنجک اندازی .
با کلاش هم نمیشه افراد رو در فاصله زیاد هدف قرار داد
مسئله دیگری که در این کلیپها مشاهده می شد استفاده نیروهای مسلح ما از آرپی جی بود . بعضا با این آرپی جی ها که ما داریم نمیشه از فاصله متوسط تانک زد چه برسه به زدن افراد از فاصله دور! قدرت انفجاری زیادی هم نداشتند
نیروهای مسلح ما تجهیزات زیاد دارند اما رک بگم که این تجهیزات برای 40 سال پیشه و به درد جنگهای 40 سال پیش هم می خوره
اینجوری نمیشه کاری از پیش برد
نیروهای ریگی در این کلیپ به کمین ما افتاده بودند اما این ناکارآمدی سلاح ها و شاید فرماندهی ضعیف باعث شد که فرار کنند و البته مخبری هم که جاشون رو لو داده بود کشته شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایتکاری که روسها در چچن استفاده کردند چیزی جز این نبود که نیروهای نظامی و امنیتی بومی در منطقه چچن ایجاد کردند که تحت فرماندهی و نظارت FSB به اجرای عملیات می پردازند . برای کمین ها و درگیری اول از نیروهای بومی استفاده میشه .

یک نوع پلیس محلی ویزه که توانایی تعقیب و درگیری و ایجاد کمین و پاکسازی نیروهای گریلا و دارای پشتیبانی هوایی ( هلی کوپتر تهاجمی و لجستیکی البته با خلبانان روس ) و همچنین توپخانه اماده به شلیک در چند نقطه پاسگاهی ( به صورت کالیبرهای پایین مانند خمپاره اندازها و متوسط مانند 122 م م ) در منطقه ایجاد کردند .

حقوق این افراد با توجه به اوضاع منظقه بالاست و چون افراد بومی هستند و از ساکنان قدیمی منطقه هستند اشنا به عوارض و خصوصیات مردم در منطقه می باشند . این پلیس محلی دارای مخبر های زیادی هستند و بسیاری از مجاهدان در چچن و سران بالای انها به وسیله رشوه و لو دادن محل انها توسط افراد محلی بدست این نیروها کشته شدند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]فیلم رو دیدم،خیلی بد گرفته شده بود!
البته خیلی شبیه فیلمی بود در همین موضوع در افغانستان که نیروهای امریکایی توسط طالبان غافلگیر میشن و آپاچیها به کمکشون میان و بعد از چند بار دور زدن و شناساییشون با راکت بهشون حمله میکنند!
برای مبارزه با این گروهک ها نباید با این روش عمل بشه!بلکه باید با استفاده از نیروهای اطلاعاتی و حملات غافلگیرانه برای همیشه محوشان کرد! icon_biggrin
[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام این فیلم خیلی قدیمی تقریبا مال دوسال پیشه جریانشو نمی دونم اما جراحاتی که تو این حمله به ریگی وارد شده باعث شد 2ماه بستری بشه اونم تو بخش شیزوفرنی (درست گفتم!) من این فیلم رو ندیدم اما در اخر کار فکر کنم فیلمبر برداره مرد اسمش یادم نیست (یاسرو.....)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام این فیلم خیلی قدیمی تقریبا مال دوسال پیشه جریانشو نمی دونم اما جراحاتی که تو این حمله به ریگی وارد شده باعث شد 2ماه بستری بشه اونم تو بخش شیزوفرنی (درست گفتم!) من این فیلم رو ندیدم اما در اخر کار فکر کنم فیلمبر برداره مرد اسمش یادم نیست (یاسرو.....)
[/quote]

ما که فیلم رو ندیدیم اما ظاهرا" بعد از زور آزمایی بچه های هوانیروز سرو کله بروبچز نیروی هوایی پیدا میشه و یه حالی به هول این حیوون ها میدند! icon_biggrin
اما خودمونیم عجب جونور ایی ( شما بخونین جانور هایی) هستن !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام این فیلم خیلی قدیمی تقریبا مال دوسال پیشه جریانشو نمی دونم اما جراحاتی که تو این حمله به ریگی وارد شده باعث شد 2ماه بستری بشه اونم تو بخش شیزوفرنی (درست گفتم!) من این فیلم رو ندیدم اما در اخر کار فکر کنم فیلمبر برداره مرد اسمش یادم نیست (یاسرو.....)
[/quote]

البته تا انجا که من اطلاع دارم در این گروهک 2 تا یاسر معروف وجود داره :

1 - حسین شنبه زهی ( معروف یه فرمانده یاسر ) [url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/1%7E117.jpg][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/thumb_1%7E117.jpg[/img][/url]

2 - حسین ریگی ( معروف به یاسر ) [url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/2%7E105.jpg][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/thumb_2%7E105.jpg[/img][/url]

که هر 2 تا به هلاکت رسیدند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.