00Amin

گوگل سریعترین اینترنت دنیا را عرضه می کند

Recommended Posts

بزرگترین موتور جستجوی دنیا سریعترین سرویس اتصال اینترنت دنیا با سرعت یک گیگابیت برثانیه را آزمایش می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، پس از ورود گوگل به دنیای مرورگرها، سیستم عاملها، تلفنهای همراه و شبکه های اجتماعی اکنون بزرگترین جستجوگر دنیا وارد بازار پهنای باند می شود.

شرکت گوگل در این باره اعلام کرد: "قصد داریم اتصالات اینترنتی را با سرعت بیش از 100 برابر سریعتر از اتصالات فعلی عرضه کنیم. ما در حال اجرای پروژه ساخت و آزمایش یکسری از شبکه های پهنای باند فوق سریع در تعداد محدودی از مناطق آمریکا هستیم. این اتصالات را از طریق فیبر نوری با سرعت یک گیگابیت بر ثانیه ارائه می کنیم. می خواهیم این سرویس را با قیمتهای رقابتی عرضه کنیم و فکر می کنیم که تعداد کاربران خود را به 500 هزار نفر برسانیم."

سال گذشته اریک اشمیت رئیس هیئت مدیره گوگل در یک مصاحبه با واشنگتن پست اعلام کرد که اتصالات فوق سریع برای توسعه برنامه های جانبی نسل جدید اینترنت ضروری هستند. اکنون گوگل تاکید کرده است که یکی از اهداف آزمایش این اینترنت فوق سریع درک نیاز توسعه دهندگان و کاربران شبکه است.

گوگل در این خصوص در وبلاگ خود نوشت: "تصور کنید که بتوانید یک فیلم با وضوح تصویر بالا را در کمتر از پنج دقیقه بارگذاری کنید و یا بتوانید با همکلاسیهای خود در اقصی نقاط دنیا در یک کلاس درس سه بعدی دانشگاهی شرکت کنید. ورود به اینترنت فوق سریع می تواند تمام این امکانات را در اختیار شما بگذارد."

ورود به بازار ارائه دهندگان اینترنت برای گوگل رقابت جدیدی است که بیش از 140 میلیارد دلار گردش مالی به همراه دارد.

براساس گزارش PC World، در حال حاضر سرعت پیشرفته ترین اینترنتهای دنیا بین 20 تا 50 مگابیت بر ثانیه است. بنابراین سرعت یک گیگابیت بر ثانیه یک تغییر واقعی است که اجازه تولد نسل جدیدی از سرویسهای اینترنت را می دهد.

لینک
http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=1034723

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک گیگ :lol:
خیلی عالی
اگر در ایران یک مگ را برای خانه ها با قیمت مناسب ارائه می دادند خیلی خوب بود چه برسه به یک گیگ

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسم این فناوری چیه؟ که این همه سرعت رو با قیمت رقابتی میده؟ :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گوگل بره بمیره! نفرت دارم از این شرکت مزخرف!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]گوگل بره بمیره! نفرت دارم از این شرکت مزخرف!
[/quote]

:lol: !!
لیچ جان این حرف یه شوخی بود دیگه؟!مگه نه؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]گوگل بره بمیره! نفرت دارم از این شرکت مزخرف!
[/quote]

:lol: !!
لیچ جان این حرف یه شوخی بود دیگه؟!مگه نه؟![/quote]

نه عزیزم این شرکت مزخرف تمام سرویس های حیاتی خودش رو بروی کشور ما بسته! بطور مثال:

1- سعید جان می تونست با استفاده از سرویس تبلیغاتی گوگل مقداری از هزینه های سایت رو جبران کنه!
2- برنامه نویسان ایرانی می تونستند از طریق سیستم گوگل کد به میزان زیاد جلوی حدر رفت وقتشون رو بگیرند!
3- از اون طرف هم که در سرویس گوگل ارث از نام جعلی همزمان با نام خلیج فارس استفاده کرده و جالب اینجاست که نام جعلی از زاویه بالاتری قابل دیدن است! در سرویس فضایی این شرکت هم خوارزمی رو دانشمند عراقی معرفی کرده!
و...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من عجب مدیر بیخودی ام! نمی تونم پست اضافه رو حذف کنم! بهتره برم زیر . . .

یکی این رو حذفش کنه! :lol:

نصیر جان فکر کنم دیگه کافیه!!
[size=3]حداقل آبرومون پیش سه چار نفر حفظ بشه![/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آها! شما بگو به این خاطر ازش متنفرم که ما رو تحریم کرده!
اوکی این رو قبول دارم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی از شرکت های نرم افزاری ایران رو تحریم کردن مثلا یادم adobe هم این کار رو کرده بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.