nasirirani

معرفی,تست و اخبار سري جدید كارت هاى گرافيك Nvidia GeForce GTX 400

Recommended Posts

لپ تاپ دل رو اصلا توصیه نمیکنم چون مدتی میشه کیفیت محصولات این شرکت به شدت افت کرده و از چند تا فروشنده هم که میپرسیدم از این موضوع گلایه میکردن.

صبر کن یه نگاه به مدلهای روز بندازم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سعید خان حقیقتش خودم لپ تاپ Dell Inspiron 1564 core i3 رو مد نظر دارم البته مدلی که 2 گیگ رم داره(چون به بودجه ام میخوره!)

کمشخصاتشم اینه که
CPU i3 2.13GHZ و RAM 2G DDR3 FSB 1066 و VGA ATI radeon HD 4330 و HDD 250 or 320G

حالا شما اگر مدلی با این مشخصات با همین قیمت یا کمتر سراغ دارید لطفا راهنمایی بفرمایید.

متشکر[/quote]
قیمت این حدودا چقدر است؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بليز جان اگر هنوز لپتاپ نخريدي جي 73 ايسوز رو بخر سه بعدي هم هست!‌البته فكر نمي كنم توي ايران وجود داشته باشه!‌
[align=left]
TI Mobility Radeon 5870 DX11 graphics (with 1GB of GDDR-5 memory) and 8GB of system memory. The distinctive angled case allows ASUS to squeeze in a more effective cooling system, which sucks in cool air from the front and blows warm out the back, hopefully helping avoid roasting the user, and ASUS reckon the 5-degree keyboard angle also reduces wrist-strain.

Of course, it’s the power that we’re drawn in by, and the G73 clocks an impressive 7,260 in PCMark benchmarking. There’s also a backlit keyboard, full HD 1080p display, Blu-ray drive and 3D sound system, along with a subwoofer. Unfortunately ASUS didn’t reveal any pricing or availability information for the G73.[/align]

حال ترجمه نبود ولي اين خبر مال خيلي وقت پيشه اين لپتاپ تو خود تايوان حدود 1300 دلاره! به نظرم براي اين لپتاپ خيلي مناسبه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خدمت دوستان عزیز

[quote] قیمت این حدودا چقدر است؟ [/quote]
با گارانتی یکساله 850 تومن.

[quote] شه اين لپتاپ تو خود تايوان حدود 1300 دلاره! به نظرم براي اين لپتاپ خيلي مناسبه! [/quote]
بله لیچ کبیر خیلی جالبه ولی تا اونجایی که من میدونم تو ایران فقط کارت گرافیکش 400 تومن قیمتشه! در ضمن شما هزینه باربری و واسطه گری و دلالی و چرب شدن سیبیل مغازه داران محترم رو هم بهش اضافه کن ببین چقدر درمیاد! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ای بابا ایشون میگن 850 تا هزینه میکنن
یه مدل اچ پی بود تو مریوان 4650 روش بود قیمتش یک میلیون و پنجا هزار تومن
کمتر از این دیگه فکر نکنم چیزی برای بازی کردن پیدا بشه!
که به درد بازی هم میخوره و انصافا از 9300 هم قویتره اما چون قاچاقی بود گارانتی و اینا هم نداره دیگه!!

کلا این 4500اینتل و ati4330 و 9300 انویدیا کلهم به درد بازی نمیخورن مگر بازیهایی با گرافیک سبک مثل pes soccer 2010 . اونم به زور

اون اسوس(ایسوز) سه بعدی هم بالای 2500 دلار قیمت داره که دوستمون با توجه به بودجه! پیشنهاد فرمودن البته یه مدل دیگه سه بعدی هستش مال ایسر اون 1500 دلاری قیمت داره و عینک هم نمیخواد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستیاین کارتها از سری 5000 سرترن و با امکانات جدید دایرکت ایکس 11 هم بیشتر مچ هستن دیگه اینش رو دوستان متخصص میتونن توضیح بدن در مورد تسلیشن و اینا
فیزX هم که جای خود داره
فقط میمونه مصرف برق و دما و قیمت اما اگه من خودم بخرم از بین 5970 و 480 و5870 همون 480 رو انتخاب میکنم!!
ای ام دی هم خودش میدونست تو این رقابت این دفعه از نظر تکنولوژی(نه اقتصادی) شکست میخوره فوری در مورد سری 6000 تو پاییز آینده وعده و وعید داد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
اون اسوس(ایسوز) سه بعدی هم بالای 2500 دلار قیمت داره که دوستمون با توجه به بودجه! پیشنهاد فرمودن البته یه مدل دیگه سه بعدی هستش مال ایسر اون 1500 دلاری قیمت داره و عینک هم نمیخواد[/quote]

حقيقتشو بخواي برادر اون مدل جي-73جي اچه فكر مي كنم! ولي از اونجايي كه من خودم اونجا بودم و سوال كردم گفتند 40 هزار دلار تايوان! عينك هم نياز نداره!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.