SAEID

قابل توجه تمام کاربران سایت ، حتما بخوانید

Recommended Posts

آقا سعيد منم خوندم
در ضمن از هشدارتون ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببینید یه مدته که این روش شروع شده تو سایت من هم یه مدته که یه سری پیغام های خصوصی مشکوک واسه کاربرانم ارسال میشه که معلوم نیست جریانشون چیه مثال

How are you doing today, i hope every things is ok with you as is my pleasure to contact you after viewing your profile at which really interested me in having communication with you if you will have the desire with me so that we can get to know each other better and see what will happen in future. i will be very happy if you can write to me through my email for easiest communication and to know all about each other, here is my email (----------@yahoo.com) i will be waiting to hear from you as i wish you good luck this week.
Yours new friend.
haniya

سلام دوست عزیز جدید
حال شما چه طور امروز ، من امیدوارم که همه چیز خوب است با شما به عنوان لذت است من به تو را پس از مشاهده مشخصات خود را که در آن واقعا به من در داشتن ارتباط با شما علاقه مند تماس اگر شما تمایل با من به طوری که ما می توانیم به دانستن یکدیگر را بهتر و ببینید چه چیزی در آینده اتفاق می افتد. من بسیار خوشحال خواهد شد اگر شما می توانید به من از طریق ایمیل من برای نوشتن و ساده ترین ارتباط است که تمام اطلاعات مربوط به یک دیگر ، در اینجا این است ایمیل من (---------@yahoo.com) من خواهد شد منتظر از شما بشنوم تا برای شما آرزو دارم موفق باشید این هفته است.
ارادتمند شما دوست جدید.
هنیه
این پیغامو تقریبا با 60 تا یوزر ارسال کرده بود حالا نمیدونم قصدش و مرضش چی بوده ولی با آی پی هایی میومد که مال سنگال و اطراف فرانسه بودن البته ممکنه چیز پی ان یا شیلتر شکن باشه ولی هرچی هست یه کار تیمی هست چند وقت پیش هم تو فروم آشیانه همچین کاری داشتند میکردند .
البته من کل آی پی هاشون رو بلاک کردم .
خواندم تمام .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]ميگم دستتون درد نكنه بي زحمت به تاريخ ايجاد تاپيك يك دقتي كنيد متوجه مي شين تقريبا يك يكسالي گذشته از ايجادش

لطفا دوستان تازه وارد در بالا اوردن تاپيكهاي قديم دقت كنن[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.