Babakim1

برگزاری مسابقات آنلاین بازی CoD 4 ویژه کاربران سایت

Recommended Posts

[color=brown]سلام بر دوستان عزیز

همانطور که چندی پیش در تاپیک "مسابقه بازی جنگی" ذکر شد، با حمایت مدیریت محترم سایت، قرار بر این شد که مسابقات آنلاین بازی ندای وظیفه ( نسخه چهارم ) برگزار شود.

همه مراحل ابتدایی نصب رو ابراهیم خان به درستی فرمودند. منم اینجا دوباره نقل قول میکنم. در هر بخشی که مشکلی بود همینجا اعلام کنید تا بررسی کنیم. بخش نصب Xfire اجباری نیست و شما میتونید با جستجو در اینترنت، پچهای 1.6 و بعد 1.7 رو به طور مستقیم دانلود کنید. البته همانطوری که ایشون گفتند، در صورت قطع اینترنت، شما باید از اول شروع کنید.
[/color]

[quote][color=red][b]کلیه کاربرانی که مایل به شرکت در مسابقات هستند راهنمای زیر را مطالعه کنند:
- بنا به نظرسنجی انجام شده بازی CoD 4 انتخواب شد و بازیکنان میبایست این بازی را تهیه کنند.
- بازی ها فعلا به صورت آزمایشی و تمرینی انجام خواهد شد.
- سایر بازی ها پس از مشورت با سایر دوستان در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

مراحل برای آنلاین:
- بازی کرک شده را نصب کنید.
- به دلیل اینکه پچ سنگین است و قابلیت Resume ضروری است بهتر است از طریق برنامه Xfire پچ ها را دانلود کنید.
- نرم افزار Xfire را از آدرس زیر دانلود کنید. [url=http://media.xfire.com/xfire/client/xfsite/xfire_installer.exe]Xfire / 6.2MB[/url]
- از طریق برنامه یک اکانت بسازید و پچ های زیر را به ترتیب دانلود و نصب کنید.
1. [url=http://www.xfire.com/downloads/3197/]Patch 1.6 / 283 MB[/url]
و
2. [url=http://www.xfire.com/downloads/3228/]Patch 1.7 / 38MB[/url]
- سپس نرم افزار گارنا را از آدرس مقابل دانلود کنید. [url=http://stats.garena.com/clientdownload.php?lang=en&mirror=0]GARENA / 7MB[/url]
- یک اکانت در سایت گارنا بسازید. [url=http://www.garena.com]GARENA[/url]
نکته: نام اکانت بصورت « نام سایت - نام کاربری در سایت » بسازید: به طور مثال: SAEID-Military,Raptor-Military
- سپس وارد گارنا شده،از منوی بالا بخش Setting را انتخاب کرده و با انتخاب یازی COD-MW آدرس فایل مولتی پلیر بازی را به آن بدهید.
- از منوی سمت چپ بازی را انتخاب کرده سپس وارد روم دلخواه شوید.با کلیک بر دکه استارت وارد بازی شده و لذت ببرید.
- در خود بازی سرورها در قسمت Lan قابل نمایش هستند.
- مسابقات سایت در روم اینترنشیونال و کشور ایران و در سرور بنام Military.Ir Champion برگزار میشود.
- سرور مسابقات توسط دوست خوبمون Babakim1 ساخته خواهد شد.
- ورود به سرور احتیاج به پسورد دارد. (به دلیل جلوگیری از ورود خارجی ها و افراد غیر از سایت، البته فقط در مسابقات اصلی)(اعلام خواهد شد)
- قوانین بازی بزودی با مشورت با اعضای سایت اعلام خواهد شد.

سیستم مورد نیاز:
اینترنت ADSL 128Kb با پینگ مناسب
CPU: Intel Pentium 4 2.4 GHz or AMD Athlon 64 2800+ processor or any 1.8Ghz Dual Core Processor or better supported
RAM: 512MB RAM (768MB for Windows Vista)
Hard Drive: 8GB of free space
Video card: 256MB ,2.0 Shader Support required. NVIDIA Geforce 6600 (or better) or ATI Radeon 9800 Pro (or better)

[/b][/color][/quote]

[color=brown]پیشنهاد میکنم قبل از شروع بازی ها، دوستان Level خودشون رو در بازی بالاتر ببرند تا از تسلیحات بهتر و Perk های مفیدتر استفاده کنند. در ضمن بنده رو هم در Garena با شناسه کاربری Babak-Military به لیست دوستان خودتون اضافه کنید. در ضمن حدود 1 ربع الی 20 دقیقه قبل از بازی در Yahoo Messenger با شناسه کاربری Babak_im1 آنلاین میشم تا دوستان اگه مشکلی داشتند مطرح کنند. میتونید اونجا هم منو ADD کنید. البته حتماً خودتون رو معرفی کنید.

[size=18]قوانین [/size]رو همین امشب، ارسال میکنم. لطفاً با دقت مطالعه کنید تا شرمنده کسی نباشم.[/color]

[color=brown]فعلاً برای شروع کار زمان اولین مسابقه رو روز[/color] [size=24][color=blue]پنجشنبه مورخ 89/02/23 و ساعت 15:00[/color][/size] [color=brown]اعلام میکنم.[/color]

[color=brown]هر کسی که آماده بود، اسم پروفایلی رو که در CoD 4 ایجاد کرده رو اینجا بفرسته. مثلاً اسم پروفایل من در بازی Babakim1 است.[/color]

[color=brown]پس آخر امشب یا فردا، برای اطلاعات تکمیلی، به این تاپیک مراجعه کنید.

با اجازه مدیریت محترم سایت، ممکنه مجبور باشم پست متوالی ارسال کنم که همینجا عذر میخوام.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اهم! :(
من با نام MASOUD-DEVIL در خدمت خواهم بود! لطفا قبل از هر کاری توی سروری که داداش بابک زحمتشو میکشه BUNKBASTER رو خاموش کنه چون به شدت با اکانت من مشکل داره و دلیلشم هیچکس نمیدونه چرا اما جدیدا با اکثر کار برها مشکل داره و از بازی برای 2 دقیقه اخراجشون میکنه.
چیت زدن هم ممنوعه! هرکی چیت بزنه درجا میفهمم! پس مواظب باشید! :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
من با نام reza4087 و داداشم با نام sadegh44 بازی میکنیم

در ضمن BUNKBASTER با منم مشکل داره :| وقتی گرم میشم منو شوت میکنه بیرون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند نکته!
1. من برای اولین بار در ایران این مشکلو تونسیم حل کنم و تمام سایت ها از من کپی کردن! icon_wink icon_razz :|
اونم اینه که که کاربرانی که به ویندوز 7 کار میکنن برای مولتیپلیر دچار مشکل میشن و نمیتونن بازی کنن! چون صفحه براشون باز نمیشه! حالا چاره کار؟ اینه که باید هدفونتون رو به پشت کیستون وصل کنین! بیربطه نه؟ :mrgreen:
اما راه حلش اینه!
نکته بعدی استفاده از گرناد لانچر یا همون GL هست که ترجیحا الان ازش استفاده نمیکنن توی بازی!
همین دیگه! بسه! :mrgreen:
من درجم ژنرال هست با 5 تا ستاره! :evil:
البته در ندای وظیفه 6 هم ژنرال هستم فعلا با یک ستاره! :( :mrgreen:
موفق باشین! icon_razz

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]فعلاً این شرایط بازی خواهد بود :

1) احتمالاً نقشه Backlot یا Crash خواهد بود. پس سوراخ سنبه های این نقشه ها رو بررسی کنید.

2) وقت مسابقه 30 دقیقه و محدودیت امتیاز وجود ندارد.

3) بازی به صورت Free-for-all برگزار میشه. یعنی هر کی که جلوی شما سبز شد، باید بزنی.

4) KillCam رو حتماً روشن میکنم. یعنی میتونید لحظات آخر کشته شدن خودتون رو ببینید.

5) PunkBuster رو حتماً خاموش میکنم. چون همه باهاش مشکل داریم.

6) این بازی فعلاً به صورت HardCore Mode برگزار میشه. یعنی HUD ندارید و تسلیحات، قدرت بسیار بیشتری پیدا میکنند. در ضمن، هدفگیر وسط صفحه بعلاوه تعداد مهمات نمایش داده نمیشه.

7) Voting نیست. یعنی امکان رای گیری خاموش است.

8) به هر حال هر لحظه امکان داره که اینترنت در وسط بازی قطع بشه! اگه تا 5 دقیقه تونستم دوباره وصل بشم که هیچ، وگرنه منتظر نباشید :| سعی میکنم هر لحظه امتیازات رو یادداشت کنم تا حقی از کسی ضایع نشه ولی این قسمت دست خودم نیست و ISP مقصر اصلی خواهد بود.

9) فعلاً حداکثر 10 نفر رو به عنوان ظرفیت سرور در نظر گرفتم که البته تا 32 قابل افزایش است.

10) فعلاً Iran Room رو در نظر گرفتم. از قسمت International میتونید به ایران روم بیاید.

11) برای ورود به سرور، شما باید کلمه عبور داشته باشید که در همین تاپیک اعلام خواد شد.

===========================================

همه کاربران، حتی خود بنده، ملزم به رعایت قوانین زیر هستیم و در صورتی که کاربر این موارد را رعایت نکند و به تذکرات توجه نکند، از بازی KICK میشه!

در ضمن هر لحظه امکان داره که قوانین تغییر کنه، ولی این تغییرات رو قبلاً اینجا اعلام میکنیم.

[b]1) استفاده از هر گونه نرم افزار جانبی WH در بازی ممنوع است. مطمئن باشید که کسی نمیتونه از این نرم ازارها استفاده کنه و من متوجه نشم. این مورد رو حتی بدون اخطار KICK میکنم. بی خودی خودتون رو به زحمت نندازین!

2) استفاده از GL یا همون Grenade Launcher ممنوع است.

3) استفاده از Perk های Last Stand و Martyrdom ممنوع است.

4) در بازی خف نکنید. یعنی در یه محل خاص قایم نشید.

5) استفاده از کلماتی که سنخیتی با فرهنگ متعالی یک ایرانی نداشته باشد ممنوع است.

6) تذکرات رو از طریق چت بازی و به زبان فینگلیش مینویسم. حتماً مطالب نوشته شده در سمت چپ بازی رو مطالعه کنید. در ضمن چت کردن حین بازی رو هم یاد بگیرید. لازم میشه.[/b]

===========================================

اگه از دوستان، نقصی در قوانین مشاهده کرد، PM بزنه.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]تشکر بابک جان ؛ [size=7](بد موقع مسابقات رو زدی)[/size] :|
...
نام اکانت گارنام Raptor_Military هست و در بازی ها معمولا با نام مستعار EMP3ROR بازی میکنم،اما خوب در این بازی همان ابراهیم هستم. آی دی یاهو Mr.EMPEROR_EASOFT
در حال حاضر بازی رو ندارم و باید نصب کنم،فعلا باید با لول پایین از خجالت دوستان در بیایم(البته شاید 55STAR HACH کمک شایانی کنه)
قوانین هم بسیار مناسبه ولی نظراتم رو هم ذکر میکنم:
- برای مسابقات تمرینی 30 دقیقه و برای مسابقات اصلی 20 دقیقه زمان در نظر گرفته بشه...
- در مورد نقشه ها Backlot بسیار مناسب است و همینطور Crossfire و Bog رو هم پیشنهاد میکنم(نسبت به کراش)
- در مورد قانون 4 مربوط به خف کردن،کاملا مخالفم،اصلا ربطی نداره و یک شیوه بازی است،بنده از این کار خوشم نمیاد ولی این نکته رو هم بگم که مار از یک سوراخ دو بار گزیده نمیشه،حداقل من اینطورم و طرف باید فرار کنه...(!) :(
[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=darkblue]
- در مورد قانون 4 مربوط به خف کردن،کاملا مخالفم،اصلا ربطی نداره و یک شیوه بازی است،بنده از این کار خوشم نمیاد ولی این نکته رو هم بگم که مار از یک سوراخ دو بار گزیده نمیشه،حداقل من اینطورم و طرف باید فرار کنه...(!) :(
[/color][/quote]
[color=brown]
کاملاً درسته ولی من یه پسر خاله دارم که تو نقشه backlot پشت در قایم میشه و هر کسی رو که از جلوش رد میشه میزنه. :| گفتم این قانون رو بزارم که بلکه از این کارش دست برداره. شوخی کردم. همانطور که گفتی ما از یه سوراخ دو بار گزیده نمیشیم. همیشه میدونم کجا قایم میشه. میرم سرغش icon_razz [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کاملاً درسته ولی من یه پسر خاله دارم که تو نقشه backlot پشت در قایم میشه و هر کسی رو که از جلوش رد میشه میزنه. :| گفتم این قانون رو بزارم که بلکه از این کارش دست برداره. شوخی کردم. همانطور که گفتی ما از یه سوراخ دو بار گزیده نمیشیم. همیشه میدونم کجا قایم میشه. میرم سرغش Mr. Green
[/quote]
مشکلی نیست بگو بیاد،بار دوم نایف میشه! :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]نه. به این راحتی هم نیست. وقتی تو اون اتاق قایم میشه، با نارنجک هم پایین نمیاد! تو میخوای نایف کنی؟ :| [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با قوانین کاملا موافقم!
فکر نکنم کسی وال هک بزنه توی بازی! خوب تابلو میشه یارو! :|
مثلا 3 تا اسیست گرفته براش آپاچی بیاد! :( icon_razz
......
البته با هاردکور کردن بازی مخالفم! بسیار بد هست! در این صورت بسیاری از پرک ها بی معنی میشه!
تباید هاردمور بشه بازی! باید معمولی برگذار بشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]درسته مسعود جان، Hardcore رو فقط به طور موقت فعال میکنیم.

در مواقع، مسابقات اصلی بدون Hardcore است.[/color]

[quote]مثلا 3 تا اسیست گرفته براش آپاچی بیاد![/quote]

[color=brown]این که غیر ممکنه. هیچ نرم افزاری نمیتونه این کار رو انجام بده. بیشتر مشکل ما با WH است که مثل آب خوردن شناسایی میشن.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
غیر ممکن معنی نداره داداش بابک!
توی مدرن وارفار2 موقعی که با نسخه کرک هم میتونستی بازی کنی همینکه بازی شروع میشد یارو با ac 130 مارو میکوبید! چیز های عجیب غریبی توی بازی بود که از حوصله خارجه توضیحش!
....
بنظرم به طور موقتی هم هاردکور نزنید حالا میل خودتونه.
راستی الا میتونی یه لحظه بیای پینگو باهات تست کنم؟ بیا توی یاهو اددت میکنم داداش بابک.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]مسعود جان، خوشبختانه تو نسخه چهارم بازی همچین چیزی نیست. مطمئنم.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.