saiedtomcat

سیستم پدافند موشكی آر آي ام (RAM)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

تازه کجاشو دیدی؟
اگر کارهایی که سر من و چند نفر دیگه در اوردن رو سرت در بیارن که دیگه فکر کنم سر به بیابون بزاری!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue][quote]خدا نکنه ما یه پست بذاریم اونوقت که آقایون مدیران شروع میکنن به ایراد گیری
اولا من احسان نیستم سعیدم بعدشم اکانت گالریم کجا بوده شما هم انقدر سخت نگیرید حالا دو تا عکس گرفتیم انداختیم محض اینکه ملموس تر بشه خوب بود بدون عکس
این کارا رو نکنید خدا رو خوش نمیاد امثال منم از مطلب نوشتن پشیمون میشن[/quote]

[quote]تازه کجاشو دیدی؟
اگر کارهایی که سر من و چند نفر دیگه در اوردن رو سرت در بیارن که دیگه فکر کنم سر به بیابون بزاری![/quote]

سلام
شرمنده دوست عزیز،
راستش حقیر اینروزها یه مقدار چشم هام خوب نمیبینه،شاید هم به خاطر این باشه که مطالب رو سریع میخونم،به هر حال عذرخواهی میکنم!
شما حالا چرا ناراحت میشدید؟بنده یاداوری کردم.بله همه عکس میگذارند منتها عکسهای شما منتقل نشد. عکسهایی که در سایت های دیگر خصوصا تاینی آپلود مشوند پس از مدتی پاک و یا بدتر از همه جایگزین میشوند.این کار در گذشته مشکل ایجاد کرده بود تا اینکه ایجاد گالری اختصاصی میلیتاری رو ادمین محترم سایت ایجاد نمودند تا در سایت دیگر شاهد عکسی از سایت دیگر نباشیم. شما هم سعی کنید درخواست اکانت بدید.
مقاله شما هم تکراری نیست.سپاس گذار هم هستیم،انشاالله پس از خروج از اسکرول ادغام خواهد شد.
...
رضا جان تشکر میکنم بابت مقاله تکمیلی...
(شما دیگه چه کاسه ای شدی؟ )

[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] شما دیگه چه کاسه ای شدی؟ [/quote]
کاسه؟
منظورتون رو متوجه نمیشم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خدا نکنه ما یه پست بذاریم اونوقت که آقایون مدیران شروع میکنن به ایراد گیری [/quote]

در هر زمان و به هر شكل بايستي احترام مديران رو نگه داريد. اگر مشكلي با يكي از عزيزان مدير داشتين بجاي هياهو در تاپيك و پيام كوتاه به ادمين سايت پي ام بزنيد.
از ادبيات بهتري استفاده بفرمائيد.

[color=red][b]تاپيك قفل شد. آرماني[/b][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.