zed

صادرات اولین موبایل لمسی ایرانی به اروپا

Recommended Posts

[align=justify]مدیرعامل شرکت تولید کننده اولین پاکت پی سی ایرانی از استقبال مردم کشورهای آلمان، بحرین و لبنان از این گوشی موبایل خبر داد و گفت: این گوشی هم اکنون به کشورهای لبنان و بحرین صادر شده و تا یک ماه آینده نیز به بازارهای اروپایی صادر می شود.

مدیرعامل شرکت تولید کننده اولین پاکت پی سی ایرانی از استقبال مردم کشورهای آلمان، بحرین و لبنان از این گوشی موبایل خبر داد و گفت: این گوشی هم اکنون به کشورهای لبنان و بحرین صادر شده و تا یک ماه آینده نیز به بازارهای اروپایی صادر می شود.
سعید نخعی در گفتگو با مهر با بیان اینکه با عرضه گوشی "t-phone " در نمایشگاه سبیت 2010 آلمان مشتریانی از کشورهای ترکیه و آلمان از این گوشی استقبال کردند گفت: هم اکنون نمایندگی فروش این گوشی در کشور آلمان دایر شده و کار خود را آغاز کرده است.
وی اضافه کرد: "طاها فون" (تی فون) اولین گوشی تلفن همراه صادراتی ایرانی است که تا یک ماه آینده صادراتش به کشور آلمان آغاز می شود. پیش از این نیز صادرات حدود یک هزار دستگاه آن به کشور بحرین و لبنان انجام شد.
نخعی با اشاره به وجود برخی مشکلات در صادرات این کالا گفت: این گوشی ابتدا به کشور بحرین و سپس به دیگر کشورها صادر می شود به نحوی که نمایندگی فروش این گوشی در کشور بحرین مستقر شده است.
مدیرعامل شرکت ابرا تهران با بیان اینکه پاکت پی سی "طاها" همزمان با ماه مبارک رمضان در نمایشگاه قرآن نیز برای بازار داخل عرضه خواهد شد اظهار داشت: این گوشی اسلامی شیعی بر پایه ویندوزموبایل به فروش می رود و دارای امکاناتی داخلی چون شتاب سنج و قبله نما است و تعدادی نرم افزار قرآنی و احادیث نیز در این گوشی قرار گرفته است.
نخعی با تاکید براینکه اولین پاکت پی سی ایرانی با هدف جذب بازارهای جهانی کاملا ساخت ایران است ادامه داد: شرکت ابرا تهران دارای مجوز تولید سالانه یک میلیون دستگاه طاهافون است اما با توجه به بازار موجود تاکنون حدود 5 هزار دستگاه از این کالای دیجیتالی تولید شده است که در صورت استقبال، تولید آن قابل افزایش خواهد بود.
وی با بیان اینکه پیش بینی فروش خوبی در بازارهای جهانی از این مدل گوشی نسبت به بازار داخلی داریم ادامه داد: محتویات موجود بر روی این پاکت پی سی آن را نسبت به مدل های مشابه متمایز ساخته است. برای مثال وجود نرم افزار اسلامی طاها با قابلیت ارائه تعیین قبله و اوقات شرعی و نیز آپ دیت شدن از طریق وبسایت از جمله این ویژگی هاست.
مدیرعامل ابرا تهران با تاکید بر اینکه "طاها فون" به دلیل ویژگی های نرم افزاری اسلامی در کشورهای مسلمان و غیرمسلمان مورد استقبال قرار گرفته است ادامه داد: این تلفن همراه که توجه کاربران عرب و مسلمان را به خود جلب کرده است از 55 ترجمه و تفاسیری از قرآن کریم و تعدادی حدیث برخوردار است. ضمن اینکه قابلیت اعلام زمان نماز و تعیین قبله با کمک سیستم جی پی اس را نیز دارد.
وی با ابراز انتقاد از عدم حمایت از تولیدات داخلی تصریح کرد: قیمت گوشی در ابتدای تولید 315 هزار تومان درنظر گرفته شد اما قصد داریم این گوشی را در نمایشگاه قرآن امسال تا حدود 250 هزار تومان عرضه کنیم.
این تلفن همراه لمسی که شباهت زیادی به تلفنهای HTC دارد به طور کامل در ایران تولید شده و از سیستم عامل ویندوز موبایل 6.5 مایکروسافت برخوردار بوده و دوربینی 5 مگاپیکسلی دارد و از گیرنده SiRFstar III شرکت سامسونگ برای سیستم GPS استفاده می کند.

لينك خبر : http://www.javanonline.ir/Nsite/FullStory/?Id=304468[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این تلفن همراه لمسی که شباهت زیادی به تلفنهای HTC دارد به طور کامل در ایران تولید شده [/quote]

منظور در همان چينه ديگه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]منظور در همان چينه ديگه؟[/quote]
خیر این شرکت در زمینه های فراوانی خدمت می کند مثه اون تبلت اسلامی و تمامی مراحل ساخت در ایران طی میشه
ضمنن شرکت HTCتایوانی است نه چینی
گوشی خوبی ولی خیلیا رو نحوه کار دوربین وهنگ کردن گوشی اعتراض دارند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بر عزيزان
اگه بياد من ميل زيادي به خريدش دارم البته اگه واقعا به درد بخوره...
انشاءا... يه روز همين شركت ها جاي نوكيا و... رو در دنيا بگيرن.
موفق و شاد باشيد.
ياعلي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]منظور در همان چينه ديگه؟[/quote]
خیر این شرکت در زمینه های فراوانی خدمت می کند مثه اون تبلت اسلامی و تمامی مراحل ساخت در ایران طی میشه
ضمنن شرکت HTCتایوانی است نه چینی
گوشی خوبی ولی خیلیا رو نحوه کار دوربین وهنگ کردن گوشی اعتراض دارند[/quote]

اچ تي سي رو كه نگفتم اخوي!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]

واقعا دست این بروبچهای صادرات درد نکنه !

نوکیا و سونی و سامسونگ به جون هم می افتند که بتونن بازار ایران را برای خودشون قبضه کنند
اما این دوستان اول گوشی را صادر میکنند بعد میان به خودمون میفروشند با این گله که بازار داخلی
مریض و مسموم و عدم حمایت از تولیدات داخلی و.......

یکی نیست بگه برادر من جنس خوب همه جای دنیا خریدار داره همونجور که الان دوستان 700 هزار تومان و کما بیشتر برای خرید همین برند اچ تی سی میدند اگر تولید شما هم قابل رقابت با شه خوب واسه تولید شما هم پول میدهند . ولی اگر قابل رقابت باشه......

[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]تصویری از این گوشی [/b]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/520161_orig.jpg[/img]

----------------

[b]نمونه Htc[/b]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/1%7E144.jpg[/img]

---------------

http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=10949

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان سلام
اصلا انتظار نداشتم اینجا این گوشی اونم اینطور بدون تحقیق مورد هجوم واقع بشه
من در مورد این شرکت و این گوشی تحقیقاتی کردم

[quote]منظور در همان چينه ديگه؟[/quote]
خیر چیزی حدود 1000 تای اولیه این گوشی در چین تولید شد به دلیل نبود دستگاه های پیشرفته مربوطه(مثل اسمبلر smt)
بعد از خرید همه محصولات در ایران تولید شدند

[quote]گوشی خوبی ولی خیلیا رو نحوه کار دوربین وهنگ کردن گوشی اعتراض دارند[/quote]
تاییدیه رسمی و غیر رسمی و از این جور حرفا

gps اين گوشی حرف نداره و خیلی سریعه اما مشکلات بالا رو هم داره
ساپورت محوصلا در حد متوسطه و نه عالی
متاسفانه این تبلیغ نمیکنه که دلیلش رو من نمیدونم

[quote]سلام بر عزيزان
اگه بياد من ميل زيادي به خريدش دارم البته اگه واقعا به درد بخوره...
انشاءا... يه روز همين شركت ها جاي نوكيا و... رو در دنيا بگيرن.
موفق و شاد باشيد.
ياعلي[/quote]
سلام بر شما
[b]دوست عزیز به بازار اومده
خیلی وقته هم که اومده[/b]
از نمایشگاه قرآن سال پیش(88) که به بازار معرفی شد در بازار موجوده

[quote]نوکیا و سونی و سامسونگ به جون هم می افتند که بتونن بازار ایران را برای خودشون قبضه کنند
اما این دوستان اول گوشی را صادر میکنند بعد میان به خودمون میفروشند با این گله که بازار داخلی
مریض و مسموم و عدم حمایت از تولیدات داخلی و....... [/quote]

سونی دیگه گوشی نمیزنه و چند سالی هست که با اریکسون سوئدی ادغام شده
سونی اریکسونی ادغامی دو شرکت بالا هم ایران رو تحریم کرده و سایتشون هم تا همین چند وقت پیش که من اطلاع دارم فارسی رو ساپورت نمیکرد و الان رو هم من نمیدونم
وجود فارسی روی گوشیهای اس ای هم ناشی از هک و از این قبیل کارهاست

این دوستان هم همونطور که گفتم حدود یک سالی هست که این گوشی رو روانه بازار کردن
الان هم تا اونجایی که من فهمیدم پیگیر طراحی گوشی سوم خودشون هستن چون قبل از این گوشی طاها1 رو وارد بازار کرده بودند

[quote]یکی نیست بگه برادر من جنس خوب همه جای دنیا خریدار داره همونجور که الان دوستان 700 هزار تومان و کما بیشتر برای خرید همین برند اچ تی سی میدند اگر تولید شما هم قابل رقابت با شه خوب واسه تولید شما هم پول میدهند . ولی اگر قابل رقابت باشه......[/quote]

دوست عزیز شرمنده اما به نظر بنده حرف شما کاملا صادق نیست
چون وقتی معرفی شد توی همین موبایلستان که میشه گفت تقریبا بزرگترین انجمن موبایلی کشوره خیلی از به اصطلاح حرفه ای هاش گیر های الکی و آبکی میدادن
مثلا:
1- چون طرحش کمی شبیه یه اچ تی سیه پس طراحی نکردن
2- چون دوربینش کنونه و کنون به غول های موبایل لنز نداده پس این دروغه
3- چون خیلی چیزاش از جاهای دیگس اصلا نمیشه گفت ایرانیه
و از این مدل حرفا
به خیلی هاشون جواب داده شد ولی باز یکی می اومد می گفت به اون جواب داده شده به من چه ربط داره به منم جواب بدین

[b]این گوشی بدون عیب و ایراد نیست اونم ایراد های اساسی کما اینکه اچ تی سی هم با این همه سابقه باز ایراد داره ولی به عنوان دومین طراحی و دومین محصول به نظر بنده حقیر واقعا خوب بوده اونم با این قیمت مناسب
[/b]

فکر میکنم کمی هم ما باید از محصولاتمون حمایت بکنیم تا هم اونا پیشرفت کنن و هم خودمون به محصول با کیفیت داخلی برسیم

همونطوری که خیلی از ترکیه ای ها جنس بی کیفیت و گرون خودشون رو به جنس باکیفیت و ارزون خارجی ترجیح میدن تا پیشرفت کنن بد نیست ما هم این کار رو بکنیم

برای اطلاعات بیشتر میتونید به سایت مخصوص این گوشی و این شرکت مراجعه کنید
http://www.tphone.ir
در صفحه اول هم یه فیلم تبلیغاتی موجوده که میتونید آنلاین نگاه کنید یا از این آدرس دانلود کنید
http://www.tphone.ir/video/phone.flv

در آخر کسی میدونه نمایشگاه قرآن کی برگزار میشه؟

علی علی[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از ادرسی که دادین

اما . . .

اما اطلاعات که در سایت مربوطه هست بسیار گنگ و نا مفهوم هست !

برای خریدار گوشی موبایل نوع کیفیت عکسهای گرفته شده ، فیلم برداری ، کیفیت صفحه نمایش ،
میزان ماندگاری باطری ، کیفیت صدای خروجی از اسپیکر و همچنین هدست ، حاقظه جانبی ، انتن دهی ... مد نظر خواهد بود

که در این سایت هیچ اشاره به ان نشده !

وبعد از ان برای تبلیغ باید این گوشی رو در سایت معتبری چون چی اس ام قرار داده که یکی از معتبر ترین سایتهای موبایل فارسی زبان محسوب و مورد بررسی و مقایسه قرار گیرد !

در غیر این صورت فروش چندانی نخواهد داشت !

به طور کلی اگر شما محصولی تجاری تولید میکنید برای شروع اگر به فرض 1 هزار تومن هزینه ساخت داشته باید 2 هزار تومن بابت تبلیبغات اون سرمایه گذاری شود حتی اگر همراه با ضرر باشد

بعد از گذر از این مرحله باید دنبال سود دهی باشیم !

------------
ودر خصوص حمایت از تولیدات داخلی این باز برمیگرده به فرهنگ سازی و سرمایه گذاری دولت برای افکار عمومی که این هم هزینه و مدیریت و چالش های خود رو داره . . .!

هیچ چیز و هیچ عملی بی علت و بی حساب در هر زمینه رفتاری صورت نخواهد گرفت ...!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای شروع خوب هست ولی باید اشاره کنم یکی از سیستم عاملهای موبایلی که بیشترین جاسوسی از اون صورت میگیره همین سیستم عامل هست طراحان می تونن ورژنی از لینوکس رو برای این موضوع پیگیری کنن.

و دوم اینکه باید هر علم و کار رو از جایی شروع کرد و اینم از اینجا ان شا الله بهتر هم میشه .

برای دستگاههای مورد استفاده در این گوشی هم امیدوارم خیلی از اونها که ورودشون اقتصادیتر ادامه پیدا کنه و اونهایی که توان داخلی برای تولید داریم و یا می تونیم برسیم رو در داخل تولید کنن.

اما باید روی تبلیغات هم کار بسیاری انجام بدن کما اینکه ایرانسل مسئولینش اعلام می کنن ما چند سال گذشته در ایران اصلا درامدی نداشتیم و در این چند سال فقط هزینه ها رو صرف تبلیغات و به دست گرفتن بازار کردیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بر عزيزان
من اصلا اسم اين گوشي يا شركتش رو نشنيده بودم چه برسه به خريدش...
من كه تو سنندجم نمي دونم كجا بايد بپرسم؟
بايد واسه گوشي تي فون تو بازار پرس و جو كنم؟
هنوز 250 تومن نشده؟ يا مطلب قديميه و الان 250 تومنه؟
من يه كا850دارم تند و تند خراب ميشه...ولي خيييلي با دوربينش حال مي كمنم 1.4مگابايت حجم عكساشه به بالا و در حالت مساوي با ان95 عكس گرفتيم مال من بيش از 1.4مگابايت حجم عكس بود و اون فقط 670كيلو بايت... :evil:
اگه خراب نميشد به خاطر چيني بودنش به اين زوديا قصد تعويضش رو نداشتم از هر لحاظ كيفيت تصوير سرعت و هرچي كه بگي دوسش دارم حيف كه چينيه...
موفق و شاد باشيد.
ياعلي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[img]http://www.tphone.ir/images/tphone-garanty.jpg[/img]

[align=left]
Features OS Microsoft Windows Mobile 6.5 Professional
General Network GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
CPU : Marvell XScale 310, 624 MHz
Camera 5 MP, Canon with Auto Focus
GPS
Wi-fi 802.1
Card slot micro SD (Trans Flash) support up to 16 GB, 4 GB included
128 MB RAM, 256 MB ROM
Display Type TFT touch screen, 65K colors
Size 240 x 320 pixels, 2.8 inches
Windows Media Player
Vibration
Farsi and Arabic O/S languages support
Data GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32-48 kbps
Bluetooth ver 2.0
Messaging SMS, MMS, Email, Instant Messaging, sending group massages
Browser WAP 2.0/xHTML, HTML - Pocket IE
Colors Shine Black, Shine White
Pocket Office - Word, Excel, Outlook
Java MIDP 2.0
Video/audio album
Built-in hands free
Battery Standard battery, Li-Ion 1500 mAh
Stand-by Up to 200 h
Talk time Up to 6 h
Size Dimensions 105.5mm X 58mm X 15.5mm
Weight 120 g
[/align]

[color=darkred]لوازم جانبی :[/color]

شارژر
کابل USB
حافظه جانبی چهار گیگابایت
کیف
محافظ صفحه LCD
دفترچه راهنما
قطب نما
دو عدد mini DVD
هندس فری
کارت گارانتی

[color=darkred]گارانتی موبایل تی فون :[/color]

شرکت ابرا تهران، در راستای تقویت خدمات پس از فروش خود به خریداران گوشی تلفن همراه، بخش خدمات و سرویس گارانتی خود را کامل متمایز نموده است. لذا علاوه بر تولید و فروش انواع محصولات اسلامی، کلیه محصولات این شرکت از یک سال خدمات گارانتی و گارانتی موبایل تی فون برخوردار است.

خدمات گارانتی موبایل تی فون همراه با ضمانت نامه کتبی است. ضمن اینکه کابران و مشتریان عزیز میتوانند با همراه داشتن کارت گارانتی موبایل اسلامی تی فون، به مراکز خدمات پس از فروش شرکت ابرا تهران مراجعه و سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایند، تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل آنان اقدام گردد.

از طرفی عرضه نرم افزارها و یا آپدیت های موبایل تی فون، به مشتریانی که تنها از طریق وب سایت ثبت نام و موبایل خود را ثبت نموده باشند قابل ارائه خواهد بود.

آدرس دفتر خدمات و گارانتی مرکزی:
تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از چهار راه طالقانی، کوچه گیلان، پلاک 2، واحد 3

[color=darkred] امکانات اسلامی :[/color]

قرآن کريم:
9 دوره ترتيل قرآن کريم همراه با متن عربي با استفاده از فونت عثمان طه که کاملا سينک بوده و آيات در حال تلاوت با رنگ ديگري مشخص ميشوند.
قاريان:پرهيزگار، امام جمعه، سعيديان، منشاوي، العفاسي، الحصري ، الشاطري، عبدالباسط و الغامدي
استفاده از فونت جهت نمايش آيات نه تصوير بصورتي که امکان بزرگ کردن سايز آيات وجود دارد
10 ترجمه قرآن به زبانهاي خارجي و 5 ترجمه فارسي
3 تفسير کل قرآن قابل افزايش در صورت نياز
2 ترجمه گويا فارسي و انگليسي
امکان جستجوي کلمه بر حسب مصحف و يا تايپ کلمه
امکان جستجوي معجم موضوعي قرآن
امکان تکرار آيات يا قسمتي از آيه جهت حفظ
امکان جستجو در آيات، ترجمه ها و تفاسير بر حسب سوره ها، آيات، جزء و حزب
امکان برنامه ريزي روزانه جهت حفظ قرآن بر اساس صفحه عثمان طه
استفاده از 3 زبان جهت منوها (عربي، فارسي و انگليسي)
قابليت تغيير اندازه حروف در 3 سايز

ادعيه و كتب:
ادعيه، زيارات و مناجات هاي مفاتيح الجنان، صحيفه سجاديه و ادعيه حج با حروف عربي و صوت همراه با ترجمه فارسي يا انگليسي همزمان در يك صفحه
مشاهده كتاب نهج البلاغه، رساله هاي 7 فقيه و 2000 حديث از معصومين
كتاب الكترونيكي به 3 زبان فارسي، عربي و انگليسي
بصورت ساده و قابل دسترس بودن

مبدل تاريخ:
قابليت تبديل تقويم هاي هجري قمري، شمسي و ميلادي
امكان نمايش تقويم بر اساس يكي از تقويم هاي هجري قمري، هجري شمسي و ميلادي در صفحه اصلي موبايل
امكان نمايش و پخش زيارات روزانه همراه با ترجمه فارسي، انگليسي و عربي
امكان نمايش وقايع مختص اسلامي روز جاري در صفحه موبايل از بعثت پيامبر تا غيبت كبری حضرت ولي عصر عجل الله فرجه الشريف با توضيحات كامل هر رخداد

اوقات نماز و جهت قبله:
نمايش اوقات شرعي به روش محاسبه شيعي در صفحه اصلي
امكان تنظيم براي نقاط مختلف بر حسب طول و عرض جغرافيايي
تنظيم بر حسب اختلاف از گرينويچ حدود 4500 شهر يا استفاده از جي پي اس جهت محاسبه اوقات نماز در هر نقطه كره زمين
نمايش وقت نماز بعدي و زمان باقي مانده تا آن
امكان پخش اذان يا هر فايل صوتي در هر يك از اوقات شرعي
امكان تعريف ميزان زمان قبل از هر يك از اوقات شرعي براي پخش اذان و پخش هر صداي انتخابي قبل از زمان اذان جهت يادآوري نزديك شدن وقت نماز
امكان تنظيم پخش فايل صوتي قابل انتخاب براي آگاهي از گذشتن از يكي از اوقات شرعي
نمايش جهت قبله نسبت به مكان تعيين شده در برنامه با انتخاب شهر از فهرست 4500 شهر موجود و يا استفاده از GPS جهت محاسبه قبله هر نقطه كره زمين

[color=darkred]سازگاري با GPS:[/color]

امکان قابليت تشخيص مکان توسط GPS

دوستان خواستار خرید آدرس که با لا ذکر کردم وبسایت رسمی هم هست اگر خواستید می توانید اطلا عات تکمیلی را دریافت کنید . [url=http://www.tphone.ir]Tphone[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.