ColonelShak

ویدئو کمین حرفه ای توسط نیروهای مقاومت چچن

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote][quote][quote]اقا من فكر كنم اينا بچه هاي منكراتي يا ستاد امر به معروف ناحيه چچن هستند چون شيشيه مشروب از تو ماشينه برادران منحرف روسي كشيدن بيرون!![/quote]

:mrgreen: :mrgreen: icon_eek ایول اینو خوب اومدی - کلا روسهایی که در چچن هستند و همین شبه نظامیان وابسته به روسیه و دولت کدریف در منطقه افراد بسیار فاسد و خلافی هستند .[/quote]
البته این چچنی ها هم زیاد علیه السلام نیستند من شنیدم شبیه سلفی ها هستند. ساپورتر اصلی شون هم وهابی های عربستان هستند
شاید دلیل اصلی که در ایران و بین شیعیان حامی ندارند همینه
قضیه روسها و چچنی ها اللهم اشغل الظالمین بالظالمین هست icon_eek[/quote]

البته وهابی دارند غیر وهابی هم دارند - ولی کلا ریشه در وهابیت ندارند و شبیه اون سری وهابی های ضد شیعه و ضد ایران نیستند !!! خوب بحث منحرف میشه ! دوستان برگردیم به کمین . . .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر كي كه به جون اين روس هاي نامرد بيفته كارش درسته حالا هر دين و مسلكي ميخواد داشته باشه

حيف كه نشد دانلود كنم..............آخه براي ديال آپ بينوايي مثل من 20 مگ يعني حداقل يك ساعت چشم انتظاري.......تازه در اون صورت نميتونم صفحات ديگه اي رو باز كنم....چون سرعتش اجازه نميده

اگه جت آيديو داشته باشي ميتوني فايل رو اجرا كني

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]داداش مشروب نجس است و اگر می شکست دستهاش و لباسش احتمال داشت نجس بشه !!! واسه همین بود نشکست .[/quote]

شايدم ميخواسته از بطري اش استفاده كنه..مثلا اب بريزه توش بزاره تو يخچال خونه اش جلو مهموناش كلاس بزاره[/quote]

اها اونم اون مسلمونهای وهابی چچنی ؟ !!! خوب دوستان نظر فنی ؟ نکته ای در مورد کمین ؟ فقط تو همین کلیپ همین شیشه مشروب رو دیدین ؟ :mrgreen:[/quote]

سلام کلنل جان

من هنوز دانلودش نکردم ولی به محض دانلود یه چند تا نظر از خودم در می کنم، بری حالش رو ببری

در ضمن باید بگم که این بمب های کنار جاده ای عجب چیزهایی هستند

دستت درد نکنه

یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

آقا فیلم رو دیدم

واقعا این یکی خیلی حرفه ای بود، البته اشکالاتی داشت

با توجه به اینکه بنظر می رسید که هدف شناسایی شده و یه هدف کور نیست، پس یه بمب جاده ای کم بود ...

در ضمن بنظر من آن سه نفر در رفتند، چون ما بعد از خاتمه تیراندازی دیگه صدایی نمی شنویم، پس آنها دوتا پا داشتند، دوتای دیگه هم اضافه کردند و در رفتند ...

در مورد کمین باید بگم که اگر این نیروها فرار نمی کردند، ممکن بود ماجرا برعکس بشه و با دور زدن کمین ضد کمین بزنند، خوب باید دید آیا تامین برای این کار انجام شده که با توجه به اینکه میزان حجم تیراندازی کم بوده و نیز نیروها خیلی سریع پست هاشون رو ترک کردند و ناشی بازی در آوردند، معلومه که تامینی در کار نبوده و نیروها هنوز تا حرفه ای شدن راه دارند ...

بنظر من حجم آتش روی ماشین دوم کم بود، وقتی به ماشین نزدیک می شه، جنازه ای توی ماشین نیست، فقط مثل اینکه راننده اشتباهی رو به کمین کننده ها در رفته که کشته شده، با یه حجم آتش مناسب که همزمان با انفجار روی ماشین ریخته می شد، کسی از ماشین زنده بیرون نمی آمد.

در کل از 20 نمره این کمین بین 10 تا 13 هست.

در ضمن با توجه به میزان آسیب دیدگی ماشین اول باید بگم که بحث اینکه مواد منفجره یا سلاح هایی مثل خمپاره انداز گیر نمی یاد منتفی هست، چون بنظر من این چیزی که منفجر شد TNT بود و واقعا هم اختفای خوبی بعد از کار گذاشتن در زمین انجام شده بود، چون اگه توجه بکنی مواد منفجره در وسط جاده منفجر می شه، ولی من چند بار فیلم رو دیدم جاش مشخص نبود، تو این زمینه واقعا کارشون خوب بود ...

چند تا نکته که به ذهن من می رسه:

1. نیروهای کمین ناهماهنگ بودند، یعنی بنظر من ارتباط رادیویی با هم نداشتند
2. نیروهای روسی به راحتی از کمین زدند بیرون، ولی خاک بر سر ها بر نگشتند به محل و سعی در گرفتن تلفان باشند
3. خیلی سریع فرد دوربین به دست، با دیدن متواری شدن روس ها به نزدیکی محل رفت و باید بگم خیلی راحت محل های کمیل لو رفت و این از سستی و ترسو بودن روس ها بود که نتونستند ضد کمین بزنند
4. اگه می خواهید بگوئید که آن سه تا نیروی روسی کشته شدند، من بعید می دونم، چون اگه این طور بود حتما دوربین ازشون تصویر نشون می داد، نه اینکه بیاد وایسه از همرزمش که داره با سنگ روی بطری مشروب می زنه تا بشکنه فیلم بگیره.

یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.