Stuka

فيلمي از درگيري نظاميان آمريکايي با مجاهدين در نبرد فلوجه

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

تکه فيلمي رو براتون گذاشتم مربوط هست به شورش مردم عراق در شهر فلوجه بر ضد نيروهاي اشغالگر آمريکايي. همون طور که ميدونيد بزرگترين مقاومت و جنگي که بعد از اشغال عراق بدست نيروهاي آمريکايي صورت گرفت ,همين مقاومت مردم شهر فلوجه بود يا بقول آمريکايي ها توريست ها !( اون هم چند هزار) که همين نيروهاي مقاومت مردمي بودند. در آخر آمريکايي ها با محاصره کامل شهر از زمين و هوا و بستن تمام راههاي کمک و آذوقه و با به شهادت
رساندن صدها و شايد چندين هزار نفر و همچنين تلفات سنگين خودي موفق به سرکوبي قيام شدند.
ابعاد فجايع پيش آمده بسيار زياد بود و با سانسور زياد در رسانه ها مواجه شد .در فيلم زير سه مجاهد زخمي در خانه اي پناه گرفته اند چندين سرباز آمريکايي با آخرين تجهيزات و پشتيباني خودروهاي زرهي با آنها درگير ميشوند. تيراندازي و پرتاب نارنجک به درون خانه تاثيري ندارد . هنگامي سربازان از نيروهاي مقاومت
ميخواهند که تسليم شوند تنها با فرياد هاي الله اکبر آنها مواجه ميشوند .به ترس سربازهاي مجهز آمريکايي و صداي مصمم و قوي مجاهدين توجه کنيد... گفتگويي بين سربازان در ميگيرد ولي هيچ کدام جرات رفتن به داخل خانه نيم کاره را ندارد .در آخر از خانه همسايه به کوچه رفته و سپس با تفنگ نارنجک انداز روي خودرو خانه رو منهدم ميکنند که باعث شهادت نيروي مقاومت ميشه.
[color=red]آن که خدا را ندارد براستی چه دارد ? و ان که که او را دارد چه ندارد ?[/color]

از [url=http://azkojatakoja.persiangig.com/video/Ghelmet.flv]اينجا[/url] دانلود کنيد.

لينک مستقيم [url=http://www.youtube.com/watch?v=TjenmP2FptE&feature=related]يوتوب[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
استوكا جان اين كه نوشتي از اينجا دانلود كنيد كه يك فيلم دو دقيقه اي به نام Ghelmet هست كه داره كارخونه توليد كلاه جنگي رو نشون ميده كه توي المان هست.8 مگا بايته.يه چكيش كن ببين چرا اينجوريه؟
اون دومي هم كه شپلتلپرتيرتورپرپره.ما از همون كه نوشتم شكنش رو نداريم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون کلیپ جالبی است ! البته مربوط به چند سال پیش است .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله ,من اشتباهي کليپ ديگري رو قرار داده بودم. کليپ اصلي رو ميتونيد ميتونيد از اينجا دانلود کنيد :

[url]http://azkojatakoja.persiangig.com/video/Falluja1.zip[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستتون درد نكنه ولي نبايد در مورد فلوجه اطلاعات غلط به مردم بديم.

فلوجه شهري هست با مردمي بسيار متعصب (نميشه گفت اهل سنت چون واقعا شبيه

وهابيون هستن) و طرفدار صدام ملعون و البته دشمن ايران.

بيشتر نيروهاي گارد رياست جمهوري صدام از همين فلوجه انتخاب ميشدن و بعد از جنگ 2003

همچنان طرفدار صدام بودن.به نظر من بهتره اينها رو با ريگي و القاعده و سعوديها يكي بدونيم

و مثل تلويزيون (كه به كشته‌هاي فلوجه شهيد ميگفت) عمل نكنيم.هر كسي كه با آمريكا

دشمنه الزاما دوست ما نيست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دستتون درد نكنه ولي نبايد در مورد فلوجه اطلاعات غلط به مردم بديم.

فلوجه شهري هست با مردمي بسيار متعصب (نميشه گفت اهل سنت چون واقعا شبيه

وهابيون هستن) و طرفدار صدام ملعون و البته دشمن ايران.

بيشتر نيروهاي گارد رياست جمهوري صدام از همين فلوجه انتخاب ميشدن و بعد از جنگ 2003

همچنان طرفدار صدام بودن.به نظر من بهتره اينها رو با ريگي و القاعده و سعوديها يكي بدونيم

و مثل تلويزيون (كه به كشته‌هاي فلوجه شهيد ميگفت) عمل نكنيم.هر كسي كه با آمريكا

دشمنه الزاما دوست ما نيست.[/quote]

احسنت جناب مارشال منم میخواستم همینو بگم که شما لطف کردی و گفتی.چریکهای چچنی هو کمی از وهابیها ندارن من یکی که خیلی دلم از اینا پر هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی واقعا این آمریکایی ها ترسو هستن!! اینا از صدای تیرهای خودی هم می ترسیدن!! چه برسه به دشمن!

آخر مشخص نشد چه بلایی بر سر اون سگ بخت برگشته تو آخر فیلم اومد؟! فرار کرد؟!

راستی اون چیزی از که کنار جلیقه ی یکی از یانکی ها آویزون بود چی بود؟! بسته خشاب بود؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اونجاش که یکیشون جیغ میزنه و بعد 3 تایی باهم فرار میکنن خیلی خنده دار بود ..!

معلوم بود که هیچکدومشون تجربه یک جنگ واقعی رو تا حالا نداشتن ، وگرنه 2 نفر که داخل یه خونه قایم شدن که اینقدر ترس نداره !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یادش به خیر، صدا و سیما و ایران چند روز عزای عمومی اعلام کرد و ....
یادش به خیر ، عید نوروزی داشتیم ما ... قدیما باید شاد میبودیم اما تا تی وی میزدی هفتاد تا مداحی پخش میکرد
هی دو دو تا 4 تا میکردی میگفتی خدا ، اربعین اینا کی بود ؟ نکنه دوباره س و .... بعد یاده شهدا فلوجه گرامی باد !

حرف رایش مارشال درسته مضاف براینکه یادمون باشه همین درگیری ها و افرادی که بعدا منشعب شدند تونستند امریکا رو تو عراق سرگرم نگه دارند وگرنه امریکا داشت اماده میشد از عراق به عنوان پل استفاده کنه برا لقمه چرب و زیلی تری ..... که خدا رحم کرد و عراق و افغانستان با کمک بعضیا شد غوغا و امریکا چندقلو زایید توش !

:mrgreen: icon_arrowd
[quote]
معلوم بود که هیچکدومشون تجربه یک جنگ واقعی رو تا حالا نداشتن ، وگرنه 2 نفر که داخل یه خونه قایم شدن که اینقدر ترس نداره ![/quote]
از نظر تجربه اره ، فکر کنم !
ولی اینقدر ساده نگو ترس نداره ....

یه بار خودتو بزار جاشون که هر لحظه ممکنه کشته بشی اونم یهو از پشت یا از جلو یکی یه رگبار ببنده بهت و ...

ای آدم میترسه خداییش !!! اما خوب نبرد شهری واقعا مهیب هست !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.