ColonelShak

ویدئوی کمین از فاصله 40 متری در افغانستان ( تک تیرانداز )

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/40_m_ambush_%284%29.JPG[/img] [img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/40_m_ambush_%281%29.JPG[/img] [img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/40_m_ambush.JPG[/img] [img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/40_m_ambush_%286%29.JPG[/img] [img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/40_m_ambush_%285%29.JPG[/img] [img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/40_m_ambush_%282%29.JPG[/img] [img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/40_m_ambush_%283%29.JPG[/img]

فیلم زیر مربوط به کمین یک تک تیرانداز افغان در بین سنگها و شلیک های تک تیر وی به هاموی امریکایی است :

حجم حدود 7 مگابایت :

http://www.4shared.com/video/erLGVylf/An_American_Military_Patrol_un.html

فقط برای میلیتاری

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
یک سئوال داشتم .تا جای که من خبر دارم گلوله کلاش نمتونه به هاموی صدمه بزنه.زره دراگون اسکین هم در مقابل گلوله کلاش با هسته فولادی مقوم هست.پس این کمین چه صدمه میتونه بزنه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام
یک سئوال داشتم .تا جای که من خبر دارم گلوله کلاش نمتونه به هاموی صدمه بزنه.زره دراگون اسکین هم در مقابل گلوله کلاش با هسته فولادی مقوم هست.پس این کمین چه صدمه میتونه بزنه؟[/quote]

اینا طالب نیستن مردم معمولی هستن که خانواده شون رو بر اثر حمله یانکیها از دست دادن.اینا اطلاعات نظامیشون مثل ما بچه های میلیتاری نیست که بفهمن بر زد هر خودروی نظامی از چه نوع مهماتی استفاده کنن icon_eek
به نظر من ۲ گلوله ار پی جی ۷ با شلیک به جلوی هاموی و یکی به پنجره اش از این نزدیکی میتونست خیلی کارساز باشه :lol: شیطونه میگه برو به اینا یاد بد ه :mrgreen: icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]سلام
یک سئوال داشتم .تا جای که من خبر دارم گلوله کلاش نمتونه به هاموی صدمه بزنه.زره دراگون اسکین هم در مقابل گلوله کلاش با هسته فولادی مقوم هست.پس این کمین چه صدمه میتونه بزنه؟[/quote]

اینا طالب نیستن مردم معمولی هستن که خانواده شون رو بر اثر حمله یانکیها از دست دادن.اینا اطلاعات نظامیشون مثل ما بچه های میلیتاری نیست که بفهمن بر زد هر خودروی نظامی از چه نوع مهماتی استفاده کنن icon_eek
به نظر من ۲ گلوله ار پی جی ۷ با شلیک به جلوی هاموی و یکی به پنجره اش از این نزدیکی میتونست خیلی کارساز باشه icon_eek شیطونه میگه برو به اینا یاد بد ه :lol: icon_eek[/quote]

راستی کلنلخان از ما که دالخور نیستی :mrgreen: میگم از کی تا حالا کلاش سلاح تک تیراندازها شده icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ه نظر من ۲ گلوله ار پی جی ۷ با شلیک به جلوی هاموی و یکی به پنجره اش از این نزدیکی میتونست خیلی کارساز باشه Exclamation شیطونه میگه برو به اینا یاد بد ه Laughing Laughing[/quote]

IED خیلی بهتر جواب میده icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين كلنل خان توقعمون رو برده بالا.تا چند تا انفجار و جنازه درست و حسابي نبينيم كمين به دلمون نميشينه.... icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اين كلنل خان توقعمون رو برده بالا.تا چند تا انفجار و جنازه درست و حسابي نبينيم كمين به دلمون نميشينه.... icon_eek[/quote]

آقا مهدی این فیلم ها برای بالابردن روحیه خشونت در بچه ها نیست بلکه برای بالا بردن تجربیات بر و بچ هست

شما هم بهتره از این روحیه ها نداشته باشی، چون زیاد جالب نیست

ولی در فیلم ها و نقدهای بچه ها می تونی به نکات جالبی در مورد کمین و عملیات های چریکی دست پیدا بکنی

یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]سلام

به نظر من ۲ گلوله ار پی جی ۷ با شلیک به جلوی هاموی و یکی به پنجره اش از این نزدیکی میتونست خیلی کارساز باشه icon_eek شیطونه میگه برو به اینا یاد بد ه icon_eek icon_eek[/quote]

راستی کلنلخان از ما که دالخور نیستی icon_arrowd میگم از کی تا حالا کلاش سلاح تک تیراندازها شده :lol:[/quote]

اتفاقا سمندون جان سلاح تک تیرانداز حتما نباید دوربین داشته باشه ! تو این فاصله و شیوه تیراندازی به این فرد می گن تک تیرانداز ! دقیق زن ! فیلم Full metal jacket یادت هست ؟ تک تیرانداز ویت کونگ چی دستش بود ؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صد در صد.به قول ارنستوي عزيز كه مهم فقط تلفات نيست بلكه ايجاد رعب و وحشت هست...
امام اون ادمك خندون رو گذاشتم واسه نشون دادن لحن شوخي.
ماشالله اعضا بچه نيستن..همشون يه پا مرد شدن..
البته من روحيه خشن ولي بسيار قابل كنترلي دارم.. icon_eek
و صد البته هر چي ياد ميگيريم به بركت دوستان خوبي مثل شما و ساير دوستان خوب توي اين سايت هست....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote][quote]سلام

به نظر من ۲ گلوله ار پی جی ۷ با شلیک به جلوی هاموی و یکی به پنجره اش از این نزدیکی میتونست خیلی کارساز باشه :| شیطونه میگه برو به اینا یاد بد ه icon_eek icon_eek[/quote]

راستی کلنلخان از ما که دالخور نیستی icon_arrowd میگم از کی تا حالا کلاش سلاح تک تیراندازها شده :lol:[/quote]

اتفاقا سمندون جان سلاح تک تیرانداز حتما نباید دوربین داشته باشه ! تو این فاصله و شیوه تیراندازی به این فرد می گن تک تیرانداز ! دقیق زن ! فیلم Full metal jacket یادت هست ؟ تک تیرانداز ویت کونگ چی دستش بود ؟ :mrgreen:[/quote]

اره راست میگی حیف که بنده خدا روش Acog icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه فیلم دارم از نوع کمین های فوق حرفه ای سمندون هم تو نقش اولش بازی می کنه (راست می گم ) :mrgreen: به خودش تانک بسته می ره زیر نارنجک چند تا آدم فهمیده رو می فرسته رو هوا icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک نکته ای که تو این کلیپ و دیگر کلیپهای حمله به هاموی ها دیدم اینه که این خودروها زیر اتش چه بصورت گروهی چه تکی از حرکت می ایستند و کاملا متوقف می شوند ! فقط در عراق و جنگهای شهری تخته گاز فرار می کنند !

در تمامی کلیپهایی که در مسیر های باز و کوهستانی من دیدم حتی زیر اتش RPG این هاموی ها ثابت می شوند !

به نظر دوستان دلیل چیست ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]یک نکته ای که تو این کلیپ و دیگر کلیپهای حمله به هاموی ها دیدم اینه که این خودروها زیر اتش چه بصورت گروهی چه تکی از حرکت می ایستند و کاملا متوقف می شوند ! فقط در عراق و جنگهای شهری تخته گاز فرار می کنند !

در تمامی کلیپهایی که در مسیر های باز و کوهستانی من دیدم حتی زیر اتش RPG این هاموی ها ثابت می شوند !

به نظر دوستان دلیل چیست ؟[/quote]
کلنلجان حتما اینم دیدی که اپاچی زیاد پایین نمیاد یه دو سه تا اپاچی هم توسط دوشکا ساقت شد و یه چیز دیگه امریکایها موقعیتشون و مکانشون رو اعلام میکنن برای کمک هوایی بعضی وقتها طالبان حتی با حضور ا-۱۰ و اپاچی همچنان میجنگن! به خاطر بمب کنار جاده ای یه جرال افغانی گفت چون با ار پی جی میزنن که بره جلو و به بمب کنار جاده ای بخوره!!!! مسخرس نه icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]یه فیلم دارم از نوع کمین های فوق حرفه ای سمندون هم تو نقش اولش بازی می کنه (راست می گم ) :mrgreen: به خودش تانک بسته می ره زیر نارنجک چند تا آدم فهمیده رو می فرسته رو هوا icon_eek[/quote]
اقا مصطفی ما رو با وهابیها اشتباه نگیر کمین ما با اینا فرق میکنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چقدر ترسو بودن اصلا پشت تیربار کلیبر 50 شون نرفتن همشون تو ماشین کپ کرده بودن احتمالا کف ماشینم مملو از آب شده بوده icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.