oldmagina

خاورمیانه جدید !

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام
خاور میانه جدید در راستای اعلام نظم نوین جهانی توسط فراماسون ها است.همانطور که میدونید قدرت سیاسی و نظامی و اقتصادی(دو درصد جمعیت آمریکا یهودی هستن که صاحب هشتاد درصد ثروت آمریکا هستند) دنیا تو دست یک عده صهیونیست فراماسون هست که اینها دنیا رو بر اساس یک سری برنامه ها که تحت عنوان پرتکل یهود شناخته میشن اداره میکنن.برای آشنایی با این پروتکل ها به لینک زیر مراجعه کنین
http://www.yahood.net/PY/index.htm
اعلام نظم نوین جهانی یک سری پیش نیاز ها احتیاج داره که اولیش بدست آوردن ارض موعود یعنی همون اسرائیل بزرگ هستش. اگه تو پرچم اسرائیل توجه کنید دو تا خط آبی بالا و پایین پرچم هست که خط پایین رود نیل و خط بالا رود فرات هست.
درباره نظم نوین جهانی مطالب زیادی وجود داره که دربارش صحبت بشه که اینجا مجالش نیست علت اشاره من به اون هم به خاطر ارتباطش با همین خاور میانه جدید بود . در آخر به نکته ای در مورد تحولات جدید اشاره کنم که اینها میگن :
هسته های مقاومت نباید در مقابل ما شکل بگیره ولی اگر این اتفاق افتاد رهبرانشون باید از ما باشند(درسی بود که از جنگ با ناپلئون گرفته بودند) مثل کی؟جرج واشنگتن رهبر استقلال طلبی آمریکا اولین رئیس جمهور ماسون دنیا.(اینقدر گفتیم ماسون ماسون!! بگذارید این و هم بگم که تمام روسای جمهور آمریکا به غیر از دوتاشون که ترور شدن ماسون بودن آقای جرج بوش عضو لژ استخوان و جمجمه skull & bones و آقای اوباما عضو لژ بیلدربرگ Bilderberg هستند)
در مورد مثلا مصر هم توجه کنید وقتی این قیام شروع شد آمریکا از مبارک حمایت نکرد بلکه گفت مبارک باید به نظرات مردم احترام بگذاره(یعنی ما دوست شماییم) بعد هم کم کم یکی از مهره های خودشون و میارن و در نهایت این انقلاب رو به انحراف میکشونن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مجید جان منظورمو بد گرفتی. اتفاقا من از اون آدمای متعصب نیستم.
دارم میگم این عربایی که هنوزم به شکم سیر و پادشاهشون دارن کیف میکنن و هیچ مشکلی ندارن، یه دفعه یاد دموکراسی و رای گیری و... میوفتن؟ بد میگم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كاش حداقل بشه تو بحرين يه حكومت شيعه و مخالف غرب سر كار بياد...نزديك به ايران.....حكومتي كه بتونه پايگاه دريايي امريكا رو تخليه كنه و بفرسته سربازا برن پيش ننه باباشون

الان دولتمردهاي ماهم تمام اوضاع رو به طور دقيق بررسي ميكنند و خدارو چه ديدي شايد تمام محاسبات غربي ها بريزه رو آب..........اميدوارم تو بحرين و يا يمن برد با ما باشه

راستي چرا تو كشور هاي امارات و عربستان موج اعتراضي نيست ؟؟؟ اعتراضات توي امارات با اون همه كارگر خارجي و اتباع كشور هاي ديگه نبايد به خشونت انچناني كشيده بشه چون حتي در صورت سركوب كامل اقتصاد اونا دچار مشكل ميشه icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا موها و مجید جان باز عرض می کنم برای فهمیدن تحولات برین و دو تا تاپیک تونس و مصر رو بخونین و تحلیل های من و آقا مصطفی خواهید فهمید قضیه چیه و فیلم یعنی چی من اونجا کل ماجرا رو باز کردم در ضمن دوستمون تی رکس هم اشاره ای به موضوع ماسونها کردن من نمی خوام بازش کنم چون جاش نیست ولی این حرفها قابل تامل هست.

توی این کشورها هم برخی اوقات جریان از دست همین طراحان خارج میشه ولی خوب به نظر من بجز در بحرین که نزدیک به ما و شیعه هستن و ممکنه حتی سیستمی مثل ما درست کنن و یا حداقل نزدیک به ما و شاید تا قسمتی یمن بقیه کشورها هیچ نتجه درست و درمانی نخواهند داشت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبر جدید
موج خیزش اسلامی به لیبی رسید و معمر قذافی از لیبی به ونزوئلا فرار کرد (فقط ای کاش نمی رفت ونزوئلا) آقایون عزیز حرف شما درسته که جریاناتی هستند و نمیخوان که اون اتفاق مبارک(انقلاب اسلمی بیفته) ولی بیاید بسنجید این بهترین حالتی بود که اینا داشتن یعنی حکام دست نشانده و مزدور که با انقلاب ایران هم مشکل داشتن و مسجد رفتن رو کارتی کرده بودن
با بودن حداقل دموکراسی(توضیح اینکه بنده مخالف دموکراسی هستمااااا) جهان اسلام و امت واحده خودشو بازیابی میکنه و این چیزی هست که در این جریانات نباید نادیده گرفت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه اوضاع پیچیده تر از اینی هست که شما فکر می کنید در ظاهر بله دارن همه اسلامی میشن ولی اینا مقدمه ای برای همون قضیه سال 2012 هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=16]چی بگم نظر شماست ولی شواهد و آنچه که بر میاد خیزش عمومی جهان اسلامه. تو تمام این جریان ها غرب تو موضع انفعال قرار گرفته و داره مبهوت صحنه رو تماشا میکنه. از کجا معلوم اون چیزی که شما میگی توطئه است جنگ روانی خودشون نباشه تا مردم کمتر از انقلاب ها حمایت کنند
ولی بنظرم دوستان یه کم از فضای سایبر بیان بیرون میبینن که اتفاقات جدی داره میفته و نکته دیگه اینکه یه خورده هخم برای امت اسلامی حرمت قائل بشیم یعنی کل این اتفاقات و جریان ها برنامه و است و این مردم که خون میدن مثل گوسفند گله فقط دارن نقشه رو عملیاتی میکنن؟[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جریان اسلامی که هست و مردم هم خون میدن درش شکی نیست ولی آخرش به کجا ختم میشه و برای چی این کارها رو می کنن اصلا دارن توی اتوبان کی می رونند یه نگاه به تونس بندازین چه اتفاق خاصی افتاد.
مواضع غرب هم طبیعی هست وقتی نمی تونه جلوی چیزی وایسه با اون همراه میشه تا اطلاع ثانوی که .....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب مثل اینکه پیش بینی دوستان در تاپیک تحولات تونس و مصر ،در مورد لیبی، درحال نزدیک شدن به واقعیته.

در مورد تحولات کردستان عراق چی فکر میکنید؟ گویا اونجا هم خبراییه و هر تحول در اون منطقه میتونه بر ثبات کشورهای همسایه هم تاثیر بذاره. آیا سفر هفته گذشته مقامات ترکیه به کشورمون و اظهار نظر وزیر خارجه این کشور مبنی بر ناکام موندن تلاشها برای تجزیه کشورهای منطقه در راستای همین نگرانی نبوده؟

البته بعضی از کشورهایی که در موردشون بحثهایی در جریانه در محدوده تعریف شده خاورمیانه نیستن، ولی خوب، ارتباطهایی هست.

خدا خودش عاقبت همه ما رو ختم به خیر کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من غربی ها قصد ایجاد هرج ومرج در خاورمیانه را دارن و قصد انجام کارهای بزرگی را دارن شاید قصد تجزیه کشورها یا ویرانی قدس ویا چیزهای دیگر......
اونها می دونن یک روزی ملت های منطقه ضد حکامشون انقلاب میکنن همانند انقلاب ایران ولی غربی ها اومدن پیش دستی کردن و باعث این انقلاب ها شدن تا این انقلاب ها را مدیریت کنن ونگذارن مانند انقلاب ایران بشه شما نگاه کنید به رسانه های غربی و الجزیره عربی که میگن صهیونیست ها صاحب سهام این رسانه هستند که چطور این انقلاب ها را پوشش میدن و 24 ساعته جنایات و درگیری ها را نشون میدن اصلا ببینید که چه تند تند حکومت ها دارن سرنگون میشن icon_eek مگه در ایران خودمون انقلاب نشد دیدید که چه کشت و کشتاری راه افتاد چقدر طول کشید تا نظام شاهنشاهی سقوط کنه چقدر درگیری مسلحانه انجام شد تا بالاخره شاه سرنگون شد ولی در کشورهای عربی نگاه کنید کلا با 300 400 کشته ودر عرض دو سه هفته حاکمشون فرار میکنه و بله انقلاب میشه دوستان فکر کنید این انقلاب ها مشکوکه
البته اگه جمهوری اسلامی زرنگ باشه شاید بتونه این انقلاب ها از دست غرب دربیاره و به راه درست هدایت کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببینید یه تفکری هست که برای مقابله با بهمن باید بهمن مصنوعی و کنترل شده ایجاد کرد
یه چیز دیگه هست که اینطوری باشه که غرب می بینه داره منطقه از دستش میره و موج راه افتاده میاد می سنجه که چی به صرفه است
اینطور حساب میکنه که تمام منطقه از دست حکام دست نشانده اونا در بیاد و در کنار اون هم ایران هم دیگه انقلابی نباشه(خدای نخواسته) این براشون معامله مطلوبه که برای این که با این موج مثلا ایران رو هم بتارونن میان 25 بهمن رو طراحی میکنن(با دستپاچگی) اما اینکه کشور ها دونه دونه از دست اونا در بیاد میشه مرگ اوناو تحدید حدود اونها و بوجود اومدن امپراطوری اسلامی(ان شاء الله)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فقط یک سوال دارم دوستان تا قضیه برای شما روشنتر بشه چرا این اتفاقات فقط در خاورمیانه و کشورهای اسلامی اون داره اتفاق میفته و نه در بقیه دنیا و چرا در کشورهایی که همه یه جورایی نوکر آمریکا بودن چرا در اندونزی و یا مالزی این اتفاق نمی افته چرا در هند اتفاق نمی افته و یا در بیشتر کشورهای افریقایی و بقیه آسیا ؟
چرا این انقلابها همه به شکلی کپی انقلاب ایران هستن؟
وجود حکومتهایی دیکتاتور و شاهنشاهی و سلطنتی به نفع آمریکا هست و یا حکومتهایی دمکرات معاب ولی وابسته کدوم در معادلات جهانی تاثیر بیشتری دارن و کدوم برای سرکوفت زدن به ایران بهتره؟
آیا تشکیل حکومتهایی دمکرات لیبرال که در ظاهر همه اسلام هم دارن و آزادی و حقوق بشر و دمکراسی و... رو هم از امریکا به ارث بردن بیشتر به غرب و آمریکا کمک نمی کنه تا ایران رو کشوری رادیکال و تندرو نشون بدن که می خواد مثل القاعده (البته اون رو که خودشون ساختن ولی خوب شده نماد اسلام) تمام دنیا رو خراب کنه تا حکومتهای سلطنتی که ایران سالهاست سرکوفت نبود دککراسی و آزادی در اونها رو به خودشون و غرب می زنه؟

حالا تحلیل کنین ببینین قضیه واقعا چیه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مخرج مشترک خاورمیانه - مسلمان - عرب
شما هم راست میگی ولی در نظر داشته باشید که نمیشه همه رو اینگونه تفسیر کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممكنه اين وسط سفياني هم ظهور كنه؟؟؟؟؟ و يه دولت كودتايي نظامي تشكيل بده؟؟؟ B) مثلا تو مصر؟؟؟؟؟؟
نكنه واقعا 2012 سال تعيين كننده اي باشه؟؟؟ icon_eek
و اينها همه زمينه ساز ظهور مهدي موعود باشه icon_cool

خدا به خير بگذرونه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.