ops

دسترسی به فیس بوک و یوتیوب در سوریه پس از ۵ سال فیلترینگ

Recommended Posts

کاربران اینترنت در سوریه اظهار داشتند، برای اولین بار پس از ۵ سال، فیلترینگ فیس بوک و یوتیوب در این کشور لغو شده است.

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از ایسنا، کاربران اینترنت در سوریه اظهار کردند، سایت‌های فیس بوک و یوتیوب در دسترس مردم سوریه قرار گرفته‌اند و دیگر برای بازدید از این سایت‌ها نیازی به فیلترشکن نیست.

مقامات مخابراتی سوریه در خصوص محدودیت‌های اینترنتی در این کشور اظهارنظر نمی‌کنند اما بسیاری از کاربران اینترنت در این کشور به خبرگزاری آسوشیدپرس گفتند سایت‌های فیس بوک و یوتیوب پس از ۵ سال قابل دسترس شده‌اند و دیگر نیازی به سرورهای پراکسی برای دسترسی به آنها نیست.

رییس مرکز رسانه و آزادی بیان سوریه اظهار کرد: یک تاییدیه نیمه رسمی به دست ما رسیده که در آن لغو فیلترینگ فیس بوک و یوتیوب قید شده است.

از سوی دیگر گفته می‌شود مخابرات سوریه دستور داده فایروال‌هایی که مانع دسترسی به فیس بوک و یوتیوب می‌شدند از میان برداشته شوند.

[url=http://news.p30well.com/1389/11/24/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%D9%8A-%D8%A8%D9%87-%D9%81%D9%8A%D8%B3-%D8%A8%D9%88%D9%83-%D9%88-%D9%8A%D9%88%D8%AA%D9%8A%D9%88%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D9%8A%D9%87-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7/]منبع[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این اتفاق امیدوارم به زودی در ایران هم بیفته و اندیشه های ملی اسلامی خودمون رو به اشتراک بگذاریم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فعلا صلاح نیست در ایران فیلترینگ حذف بشه . . .
ابتدا باید مردم رو واکسینه کرد و جنبه شون رو بالا بورد تا با یه خبر مجعول مثل تقلب در انتخابات مملکتو به آتیش نکشونند و بحث امنیت ملی به بار نیارند . در حال حاضر مخالفین به هر دری میزنن و از هر چیزی بری فشار بر جمهوری اسلامی استفاده می کنند . تا زمانی که اینترنت را برای اهداف کثیف خودشون بخوان بهتره جلو ی دست رسی به خواستشون رو گرفت .

[quote]
این اتفاق امیدوارم به زودی در ایران هم بیفته و اندیشه های ملی اسلامی خودمون رو به اشتراک بگذاریم

[/quote]

واسه کی میخوای اندیشه ی اسلامی رو به اشتراک بزاری .

اونایی که علاقه دارند دنبال سایت های مذهبی هستند باقیشون که عملا به زجه در اومدن فیس بوکی شدن .

در ضمن در نظر داشته باشید که اطلاعات کاربران فیس بوک به راحتی در اختیار سازمان های جاسوسی غربی قرار می گیرد به هر حال بحث امنیتی رو هم بید لحاظ کرد .

در عین حال باید اضافه کنم که برای چی فیلتر رو بردارن ؟

1 - خوش حالی مخالفان

2 - آزادی بیش تر برای بر اندازی

3 - ترویج بی فرهنگی

4 - طبیعی شدن توهین به رسوم . اعتقادات و مقدسات

5 - تسهیل در اعمال اراده بیشتر دشمنان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=blue][b]برای سلامتی بشار اسد صلوات ! [/b][/color] icon_cheesygrin

حقيقتش من با فيلترينگ موافقم. فيلترينگ بايد باشه ولي ديگه نه اينجوري

شورشو در آوردن ديگه. هر از گاهي سايت ها سالم هم فيلتر ميشن !

هرجا ميري فيلتر .

پربازديدترين صفحه تو ايران همين صفحه فيلتر هستش !

تا حالا از خودتون پرسيديد كه چطوري ميشه يه سايت بي محتوا مثل پيوند های فیلترینگ اين ميشه رتبش !

Alexa Traffic Rank: 613
Traffic Rank in IR: 5
Sites Linking In: 41

غير از اون اين فيلترينگ باعث شده كه همه به دنبال سرويس هاي اينترنتي خارجي باشن. عدم اعتماد به سرويس هاي داخلي كشور.
ايميل ، وبلاگ و ...

بهتره فيلتر رو كم كنيد تا انقدر ملت طرف فيلتر شكن و وي پي ان و وي پي اس نباشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شايد باورتون نشه اما چند وقته پيش تاپيكه خودم تو همين سايته ميليتاري كه در مورده نوشابه كوكاكلا بود صفحه اخرش فيلتر شد اونم به مدته يك روز. icon_cheesygrin :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]شايد باورتون نشه اما چند وقته پيش تاپيكه خودم تو همين سايته ميليتاري كه در مورده نوشابه كوكاكلا بود صفحه اخرش فيلتر شد اونم به مدته يك روز. :mrgreen: icon_arrowd[/quote]

اون روز فقط تاپيك شما شيلتر نشده بود ٬ بلكه كل صفحات سوم سايت ميليتاري شيلتر بود!!! i_dont't_know

در ضمن بنده با آقاي biskivit2000 در اين ضمينه كاملآ موافقم. icon_cheesygrin

راستي آقاي TNT خدا بد نده! چي شده اخطار گرفتي ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب آقای biskivit2000 شما آیا میدانستید که جنبش حماس و حزب ال.. لبنان به وسیله همین سایت فیس بوک خیلی از مردم کشورهای دنیا با افکار و عقاید زده استکباری آنها در جهان آشنا شدن و به آگاهی رسیدن که این گروه مقاومت مردمی هست نه اون چیزی که رسانه های اونها میگن تروریست ؟ یا همین بیداری اسلامی که در منطقه راه افتاده جرقه های اون از فیسبوک شروع شد ؟ حالا وارد جزئیات نمیشم ............
یا همین مستند ظهور یا این گونه مستندها در سایت یوتیوب داره منتشر میشه مثل ویروس و رژیم صهیونیستی و قدرتهای دیگر که هر کاری میکنن نمی توانند جلو انتشار اون رو بگیرن تا یک قسمت اون رو غیر قابل دسترس میکنند مردم در جاهای دیگه دارن اون رو به اشتراک میزارن یا (share) میکنند .

آقای biskivit2000 اون حرفی که من زدم گفتم اندیشه اسلامی خودمون و انقلاب رو در چنین محیطی هم میتونیم گسترش دهیم چون این سایت ها اجتماعی هستن و همه به دنبال آشنایی با دنیای پیرامون و جدید خود میگردن با فیلتر کردن و از اینجور کارها موضوع حل نمیشه . پس نباید از رقابت با دشمن ترسید باید وارد میدان شد نه اینکه در میدان رو ببندیم . این صورت مسئله پاک کردن هست نه حل مسئله .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا، یه چیز درستو حسابی هم بخوایم از یوتیوب بگیریم فیلتره. دیگه گندش در اومده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]راستي آقاي TNT خدا بد نده! چي شده اخطار گرفتي ؟[/quote]
داوری همش به نفع گرفت دیگه ! میگن مهاجم رقیب در موقیت گل بود من دکل دو پا رفتم ! ولی من اصلا قبول ندارم و تشخیص اینکه این حرکت اخطار داشت یا نه را به کارشناسان داوری واگذار میکنم البته ناگفته نماند داور تهت تاثیر حواشی این اخطار رو داد و به عبارتی بعضی دوستان فشار اوردن !
مسولان فدراسیون باید در مورد این قضیه پاسخگو باشند و من هم از طریق کمیته انضباطی مطالبات خودمو پیگیری میکنم و بعضی از دوستان افکار عمومی را به حاشیه میبرن و اخطارشو من میگیریم من همیشه گفتم و میگم دستای پشت پرده ای در کار است و این بازی ناپاک است !

همه اینها در حالی بود که اقای opera بیست متر در افساید بودن و پاسی که به اقای بیسکویت دادن کاملا در شرایط افساید بود و از نظر من گل مردود است !

[color=red]دوست گرامي.
حالا كه داور اينقدر خبيثه، پس شما هم مواظب حركاتت باش.
بطور مثال، با اين فونت بولد نوشتن متون، خودش نقض قوانينه.
بولد و رنگي نوشتن فونت (كه چشم دربياره)، فقط براي مهم نشون دادن بخشي از متنه؛ نه تمام متن.
موفق باشيد

mostafa_by[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[color=red]دوست گرامي.
حالا كه داور اينقدر خبيثه، پس شما هم مواظب حركاتت باش.
بطور مثال، با اين فونت بولد نوشتن متون، خودش نقض قوانينه.
بولد و رنگي نوشتن فونت (كه چشم دربياره)، فقط براي مهم نشون دادن بخشي از متنه؛ نه تمام متن.
موفق باشيد

mostafa_by[/color][/quote]

اینجا دیگه باید تقدیر کرد ار مامورین کنترل نا محسوس که سره بزنگاه میرسن کسانی دشمنانشان ناقضان قوانین .مجرمان اخطار گرفته و کاربران محروم هستند ! این بود هشداری از مصطفی بای .

کی گفته داور خبیثه من این حرفو تکذیب میکنم در واقع اشتباه داوری هم خودش جزوی از بازی هست و من تحت هر شرایطی به نظر داور احترام میزارم حتی اگر منجر به اخراج من از بازی بشه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشكر كه از تمامه دوستاني كه تاپيكو منحرف كردند.البته فداي سرشون :mrgreen:

به نظر من فيلترينگ جز جدايي ناپذيره اينترنته.همون طوري كه در امريكا و انگليس خيلي از سايتها ف ي ل ت ر ميشن.
ما با داشتن يك شبكه ملي (كه كليدش هم زده شده) ميتونيم با نهايته سرعت به داده ها مون برسيم.البته اين مستلزمه اينه كه شبكه يا همون ديتا بيس ملي كامل باشه و روزي چند بار اپ ديت بشه.حالا اگر كسي دنبال مطالب غيره مجازه باشه فقط بايد اينو بدونه كه تو ديتا بيس ملي از اين خبرا نيست icon_cheesygrin
دوستان يو تيوب شايد فيلمهاي اموزشي داشته باشه اما صدها برابره اون فيلمهاي خوانوادگي اشخاص و فيلمهاي غيره مجاز داره.
فكر نميكنم نسبت اين فيلمها در مقابل فيلمهاي اموزشي انقدري باشه كه فيلترينگش برداشته بشه.
فتنه گر ها دقيقا از همين سايت استفاده كردند و وجه كشور رو كه سي سال براش زحمت كشيده بوديم خراب كردند.يادتون نره كه يوتيوب رو چه كساني از ما گرفتند و چه موقعي فيلتر شد.دقيقا زمان اختشاشات و توسط خود اختشاش گران icon_arrowd :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان يو تيوب شايد فيلمهاي اموزشي داشته باشه اما صدها برابره اون فيلمهاي خوانوادگي اشخاص و فيلمهاي غيره مجاز داره.
فكر نميكنم نسبت اين فيلمها در مقابل فيلمهاي اموزشي انقدري باشه كه فيلترينگش برداشته بشه.[/quote]

خوب تو یوتیوب وجهه مارو اشتباه نشون میدن، ما باید مانع دیدن خارجیها از دیدن اون فیلما بشیم. نه خودمون.هرکی مسول کارای خودشه. هرکی باید خودش تصمیم بگیره چیو ببینه و چیو نبینه. به زور که نمیشه ماهع انحراف بعضیا شد. کما اینکه اگه بخایم بزور مانع تنحراف کسی بشم، اون شخص با چیزی به اسم ضد ف*یل*تر آشنا میشه و این خیلی بدتره که این خودش کلی جای بحث داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام.

من معمولا دوست ندارم تو این سایت وارد اینجور مباحث بشم؛ اما بقول دوست خوبمون Ops عزیز، سکوت در این شرایط، ... یادم رفت چی بود؛ ولی کلا کار خوبی نیست! icon_cheesygrin

[quote][quote]دوستان يو تيوب شايد فيلمهاي اموزشي داشته باشه اما صدها برابره اون فيلمهاي خوانوادگي اشخاص و فيلمهاي غيره مجاز داره.
فكر نميكنم نسبت اين فيلمها در مقابل فيلمهاي اموزشي انقدري باشه كه فيلترينگش برداشته بشه.[/quote]

خوب تو یوتیوب وجهه مارو اشتباه نشون میدن، ما باید مانع دیدن خارجیها از دیدن اون فیلما بشیم. نه خودمون.هرکی مسول کارای خودشه. هرکی باید خودش تصمیم بگیره چیو ببینه و چیو نبینه. به زور که نمیشه ماهع انحراف بعضیا شد. کما اینکه اگه بخایم بزور مانع تنحراف کسی بشم، اون شخص با چیزی به اسم ضد ف*یل*تر آشنا میشه و این خیلی بدتره که این خودش کلی جای بحث داره.[/quote]

ببینین دوست عزیز؛ اولا نمیشه گفت شرایط و محیط رو آزاد بذاریم و هکی تصمیم بگیره چیکار کنه. اگه اینجوری بود که اصلا تو اسلام حجاب تعریف نمیشد. چون می گفتن خانمها هرچی میخوان بپوشن، آقایون مواظب نگاهشون باشن. این هم که یکی نتونه جلوی هوس خودش رو بگیره تقصیر خودشه! این توجیه به هیچ وجه از نظر اسلام قابل قبول نیست.
اینترنت هم دقیقا همین وضعیت رو داره.

وقتی که به ازای هر حرف درست؛ صدها هزار دروغ وجود داره و به ازای هر سایت مثبت، هزاران سایت منفی، نمیشه گفت باید مبارزه برابر داشته باشیم!

خیلی ساده بگم؛ اگه 100 نفر بیان و بگن خیابون پایینی تصادف شده و 5 نفر مردن، یه نفر بیاد و بهتون بگه نه تصادف نشده شما حرف کی رو باور می کنین؟!!!
دقیقا همین اتفاق تو محیط آزاد (!!!) اینترنت می افته و بنابراین، دولت حق داره جلوی دروغ پراکنی ها رو به هر قیمتی بگیره. چون نمیشه جواب تک تک اونها رو داد. نه اینکه جواب ندارن؛ بلکه حجم دروغها انقدر بالاست که فرصتی برای پاسخگویی به یک دهم اونها هم فراهم نمیشه.

نمی دونم چرا یه مدته اخبار نامربوط به مسائل نظامی اینقدر تو سایت زیاد شده! مثلا اینجا سایت نظامیه؛ نه یه سایت خبری، یا تفریحی.
[size=9]{جالب اینجاست اکثر این مطالب هم رنگ و بوی خاصی دارن!}[/size]

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فقط یکم از حرفاتونو قبول دارم.

بهر حال از نظر من ف*یلت*ر کردن یوتیوب کار احمقانه ای هستو هیچ فایده ای هم نداره. چون بهر حال راه های گذر از ف*ی*لتر زیاده، . تنعا کاری که با فیل*ت*ر کردن یوتیوب کردن، این بود که فقط سرعت لود یکمی کم شده(بدلیل استفاده از راه های ضد قیلتری)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.