ali_special

به ياد جانبازان دفاع مقدس باشيم

Recommended Posts

[size=18]نخستین دارنده مدال رشادت در بیمارستان [/size]
دارنده نخستین مدال رشادت در دوران دفاع مقدس در حالی روی تخت بیمارستان مرکزی شیراز بستری شده است که عنوان بدترین وضعیت حاد مصدومان شیمیایی را یدک می کشد.

به گزارش خبرنگار مهر، غلام دلشاد جانباز 70 درصد شیمیایی HI CBR (وضعیت حاد مصدومیت شیمیایی) و بنیانگذار انجمن دفاع از مصدومان شیمیایی شیراز مدت 10 روز است که در بیمارستان مرکزی شیراز بستری شده است.

غلام دلشاد در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: پیشنهاد من به بنیاد شهید این است که کمیته ای با عنوان کمیته ملاقات از ایثارگران تشکیل دهد تا آنهایی که درصد جانبازی دارند پس از ورود به بیمارستان برای درمان مصدومیتهای شیمیایی مورد عیادت این کمیته قرار گیرند و اگر مشکلی برای درمان یا مددکاری جانباز وجود داشت برطرف شود.

این جانباز شیمیایی با تشکر از پرستاران و کارکنان این بیمارستان اظهار داشت: هزاران جانباز شیمیایی در شیراز زندگی می کنند که نیازمند توجه جدی هستند.

به گزارش مهر، غلام دلشاد جانباز 70 درصد شیمیایی در سن 14 سالگی وارد جبهه شد و در سن 15 سالگی در حالی که در حالی که در منطقه اروند رود در حال سیم کشی بود بالگرد دشمن را با دو خشاب 30 تایی اسلحه کلاش مورد حمله قرار داده و آن را سرنگون کرد و با همان اسلحه خالی خلبان را به اسارت گرفت.

این قهرمان وطن از سوی امام جمعه وقت آبادان به خدمت امام راحل(ره) رسیده و از سوی رئیس جمهور وقت حضرت آیت الله خامنه ای نشان رشادت دریافت کرد.

دلشاد در عملیات والفجر 8 در منطقه فاو همراه با لشکر 19 فجر شیمیایی شد.

http://www.tabnak.ir/fa/news/151928/نخستین-دارنده-مدال-رشادت-در-بیمارستان

[color=green]
منتقل شد به بخش جنگ

00Amin[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام.
بياين ما هم باهمديگه در هر شهري كه هستيم قرار بذاريم و به ديدن آسايشگاه هاي اين عزيزان بريم! چه اشكالي داره؟ مگه مصدومان جنگي جزء مباحث ميليتاري و نظامي محسوب نميشن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما بايد به اين جانبازان به ديده افتخار نگاه كنيم.......نه ترحم

من افتخار ميكنم كه پدرم يه جانباز بوده :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من دوست دارم برم دیدن این عزیزان که بحق منت بر سر ما دارند

ولی خجالت میکشم

برم بگم چی؟ چکار کردیم؟ شما جلوی گلوله سینه سپر کردید ما توی شرایط آروم کشور نشستیم و هیچ کاری نمی کنیم، شما با اینکه هیچ ینداشتید و هیچ چشم داشتی هم نداشتید رفتید و راست باز و پاک باز همه چیزتون رو فدا کردید، ما اینجا نشستیم وقتی کمک مالی میخوان میگیم: نه بابا منظور ما نیستیم که منظور اونایی هستن که پلشون از پارو بالا میره

وقتی نیاز به حضور فیزیکی هست: یا کار داریم یا اون حرکت رو زیر سوال می بریم و میگیم این کار درست نیست یا اینکه میگیم از ما جلو تر هستن کسانی که باید برن اگر زمان جنگ بود من هم میرفتم!!!!

خدا نیاره روزی که دو درصد احتمال خطر باشه اونوقت که دیگه کلا منکر همه چیز میشیم

خدایا دست مارو بگیر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا از دیدن این عزیزان و شنیدن این تعاریف احساس خجالت میکنم
ما به این عزیزان بدهکاریم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یکبار آسایشگاه جانبازان عصبی در ساری رفتم.....

برجک آدم میاد پایین دلت میخاد بشینی زمین و گریه کنی....

یکی حدود 50 سالش بود..میگفت 30 سال همینجا رو تخت دراز کشیدم...

حالا ما چی؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]دلم مي سوزد از باغي كه مي سوزد ...
نه ديداري نه بيداري نه دستي از سر ياري ..
مرا آشفته مي دارد چنين آشفته بازاري ...[/b]

دوست من اينكه فرزند جانباز باشيم كافي نيست منم افتخارم اينه كه فرزند يك جانبازهستم و به نوعي خجالت هم مي كشم .
وقتي تو چهره پيرو چروكيده پدرم نگاه مي كنم كه با 70 سال سن هنوزم زخم تركشي كه تو سرشه و اونو به حال صرع مي ندازه واقعا از صميم قلب خجالت مي كشم
پدران ما جنگيدند شيميايي شدند تركش خوردند اين آب و خاك رو از ديو ودد و خونخوارمنشان حفظ كردند و حالا ما چي كاركرديم ؟؟
ما واقعا واسه اين آب و خاك داريم چه مي كنيم ؟؟
نگيد هيچ كاري از دستمون برنمياد !!
جانبازان رو نمي خواد به ياد داشته باشيم به سهم خودمون راهشون رو ادامه بديم
[URL=http://irupload.ir/][img]http://irupload.ir/images/rxqtsvmegjs0rlp7dwp.jpg[/img][/URL]
به خودمون بيايم .. قبل از اينكه دير بشه ..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با دروود بر این عزیزان :(

واقعا پیشنهاد خوبی دادن که کمیته ای با عنوان کمیته ملاقات از ایثارگران تشکیل دهند امیدوارم مسئولین و همچنین امثال ما جدی بگیرند اینجور پیشنهادهای خوب رو .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا آدرس بگیریم خودمون هم بریم باهم
کس آدرس و نشونی داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.