king-kaveh

بزرگترین صداخفه کن جهان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

يا حضرت عباس icon_arrowd يارو بازي در آوردند از خوده تانك بزرگ تره ... عجب icon_cheesygrin

شگ خفه كنه منو ياد يه چيزي انداخت و ياد يه جك ... icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یه جا خونده بودم که رولور ots 38 ساخت روسیه بدون صدا خفه کن هم بی صدا هستش

و نوشته شده بود که این امر به دلیل استفاده از مهمات مخصوص sp4 است .

نمی شه یه همچین مکانیزمی برای توپ در نظر گرفته شه که لازم به صدا خفه کن نداشته باشه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue][quote]من یه جا خونده بودم که رولور ots 38 ساخت روسیه بدون صدا خفه کن هم بی صدا هستش

و نوشته شده بود که این امر به دلیل استفاده از مهمات مخصوص sp4 است .

نمی شه یه همچین مکانیزمی برای توپ در نظر گرفته شه که لازم به صدا خفه کن نداشته باشه؟[/quote]

صدای حاصل از شلیک یک گلوله از دو قسمت تشکیل می شود . یکی صدای حاصل از انفجار مواد پروپلنت پیشران گلوله است و دیگری مربوط به شکافتن هوا توسط گلوله و پیشروی آن می باشد . فکر نکنم به هیچ طریق بتوان صدای انفجار مواد پیشران یک گلوله 45 کیلوگرمی (155 میلیمتر) را از بین برد . یعنی نمی توان از پروپلنت های بی صدا در طراحی گلوله توپ استفاده کرد ، چرا که میزان برد آنرا به شدت کاهش خواهد داد [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یاد فیلم های کارتونی افتادم که طرف از تو جیبش یه کلت درمیاره ولی موشک شلیک میکنه icon_cheesygrin
فکر کنم همون صدا خفهکن های معمولی جذاب تر باشه؟
راستی یکی میگفت جرم داشتن صدا خفه کن مثل جرم داشتن اسلحه گرم است ! راسته؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احتمالا واسه اين ساختنش كه توي خط مقدم سربازاي سوسولشون از خواب ناز بيدار نشن!!! icon_cheesygrin icon_biggrin
اگرم صدايي از توپ خارج شد فرمانده مياد واسه همه لالايي ميگه!!!! icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا جای بحثی راجع بش نیست
منظور از طرح تحقیقاتیم نمیشه فهمید icon_cheesygrin

احتمالا بودجه اضافه آورد ته سال بخاطر اینکه برگشت نکنه استان یه چیز از خودشون درست کردن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این که خودش صدا تولیدمیکنه icon_cheesygrin[/quote]

راست ميگه دوستمون! سروصدا و هياهوى ناشى از توليد و ساخت اين غول فكر كنم خيلى‌بيشتر از سروصداى شكايت اهالى منطقه اون كارخانه باشه!! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من بیشتر جنبه تحقیقات و تبلیغات داره ؟؟؟
1اولین صداخفه کن ها هم کارایی الان رو نداشتن پس پایه گذار صدا خفه کنها هم آلمانی ها شدن
2 تبلیغات که آی مردم ما حتی تو فکر جنگمون هم هستیم تا شمااذیت نشید و صدای بلند اذیتتون نکنه و ا فقط تو فکر راحتی شما هستیم بعد از قانون 60 درصدی مالیات
3 میگن ببینید ما به همه علوم و فناوری ها مسلط شدیم که الان دغدغه ما این چیزهای پیش و پا افتاده هست
و هزاران تبلیغات دیگه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.