Antiwar

War
 • تعداد محتوا

  1,503
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  2

Antiwar آخرین امتیاز شما در روز 8 مهر 1392

Antiwar شما بیشتری مطالب مورد علاقه کاربران را دارید!

اعتبار در انجمن

3,196 نشان شجاعت

درباره Antiwar

 • رتبه حساب کاربری
  ???? ??? ???

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Earth

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. سلام به همگی، به نظرم اس 300 ها بیش از هر چیز مقدمه جنگ در ادلب یا اقلا وزنه بر روی میز مذاکره ادلب محسوب میشوند. بگذریم از حواشی دیگری که در ماجرا هست.
 2. فکر میکنم بوی انچه در جنوب لبنان و غزه اتفاق افتاد به مشام میرسد و مسیر بازگشت جولان اشغالی به سوریه باز خواهد شد. همین درد هست که اسراییل را به پنجه نشان دادن انداخته. انها دو بار از این موضوع کشیده اند... خیلی هم برای ما مهم نیست و اصلا مفید هم نیست که فیزیکی در سوریه باشیم. شبح ایران خواهد ماند و برای همه کافی است. ------- اگر موشک چند تنی بر تلاویو میخورد آنقدر درد نداشت که به اسرائیل بگویی من با چند راکت هر وقت بخواهم با کمترین هزینه داغت خواهم کرد!
 3. بالاخره به نظر پای این عربای خلیج فارس به معرکه باز میشه و یک سیلی میخورن نه؟ دارم به بازار نفت فکر میکنم و تسلیحات که نیاز به خون تازه دارند.
 4. کاش همان زمان رصد میکردید نحوه پوشش مقاله آقای ظریف را و به پازل به صورت کلان نگاه میکردید. به قول فاضل نظری: اب طلب نکرده همیشه مراد نیست.... شاید بهانه ایست که قربانیت کنند. یک مرد عربی هست تو برنامه های صدای امریکا از ایران دفاع میکنه با نیت خوبی انشالله. به زبان فارسی با لهجه عربی و فارسی الکن. خیلی دلم میخواد یک بار ازش بپرسم هیچ وقت فکر کردی چرا تو را در میز گردها دعوت میکنن، چندتا فارس و تو یک عرب؟ هنر این نیست که هر بازی ای دادن بپری توش. هنر اینه که نقاط ضعف و قوت خودتو بشناسی و زمین بازی را مطابق اون تغییر بدی
 5. اتفاقا نظر جناب واریور نظر قابل تاملی است و شواهد زیادی برش میشه پیدا کرد. یکی از سناریوهایی که در ذهن از ابتدا میومد همین هست. اسرائیلی ها تا به حال اینقدر مستقیم ایران و اتباعش را مورد حمله قرار نداده بودند. سفر فرستاده روسیه ولایتی طولانی شدن فرآیند تهدید به جنگ تماس پوتین با نتانیاهو و... از نظر غرب این جماعت باید خیلی کارها بکنند. ترکیه سپر اونهاست در برابر روس ها و ایرانی ها. حداقل ما سناریو سودان و کره را خواهیم داشت و حداکثر لیبی مگر انکه طرحی نو در اندازیم. ---- علم؟ من؟ آش کی کشک کی! نیومده میخوای زکات هم بگیری از ما! از دست این علما.
 6. دقیقا میخواستم به این بعد از ماجرا اشاره کنم. بعد دیگه ای هم هست که دیر یا زود ممکنه به چشم بیاد. این همه تروریست و مخالف تو ادلب برای خوشگذرونی قاعدتا دپو نشدند. راستی دوستان سوریه یاخونت داره زیاد به امثال خلیج فارس فکر نکنم محتاج باشه. لازم بشه همونا کافین ---- اومدم عید دیدنی خدمتتون
 7. به نظرتون الان کسی دیگه به رابطه پوتین و ترامپ در انتخابات فکر می کنه؟
 8. ضربه اول را ایران به اسرائیل زد، اون هم در خاک خودشون، به اخبار روزهای اخیر مراجعه کنید. این موشک پرانی پاسخ اون بود. اهمیتی هم ندارد. مهم این هست که جبهه فلسطین مجددا یکپارچه شد. من اگر میخواستم پاسخی بدهم در یمن و سعودی میدادم! چنان که بسوزد. ترامپ هم دنبال حق الحساب خود از سوریه است. از طرف عربی گرفته، از طرف روسی و ایرانی و ترکی نه! تیر و ترقه ای هم اگر هوا کرد برای ان است که بگوید پولی که گرفته ما به ازا دارد. حالا یا حق حسابش را نقدی میگیرد یا از روی زمین درو میکند. به قول بابا پنجعلی الفاتحه!
 9. به نظر میرسه تجهیز و اموزش نیروهای مورد نظر امریکایی ها به اخر رسیده و وقت خروجشون از حالت انفعال نسبی هست.
 10. مشکل در ارزیابی از راهبر روسیه در سوریه هست، روس ها دقیقا دو هدف را در سوریه دنبال می کنند: 1. عدم خروج سوریه و خصوصا پایگاه نظامی آنها از حوزه استحفاظیشان 2. نگه داشتن برگ سوریه به عنوان یک استخوان لای زخم برای مذاکره با طرف غربی. سوریه حکم وجه مصالحه دارد. همان طور که می بینید روس ها هیچ تمایلی ندارند که مساله سوریه حل بشود! زیرا که اگر حل بشود اولین مشکل آن خواهد بود که به جای مساله سوریه باید راجع به اکراین و کریمه مذاکره کنند. سوای از این موضوع به بهانه های مختلف الان حضور نظامی کسترده در دروازه های اروپا پیدا کردند که این را می توانید با حرکت ناتو به مرزهای روسیه تعبیر کنید!   روس ها اگر واقعا قصد داشتند مساله سوریه را حل کنند تا به حال حل شده بود. سوریه باید بماند تا حتی بعد از انتخابات آمریکا تا وجه مصالحه باشد بین غرب و شرق! علت این آتش بست ها و مذاکرات پی در پی هم همین است.
 11. اشتباه نکنید. من اگر جای ایران باشم هیچ کار خاصی نمی کنم. فقط انگولک و تحریک روسها و اگر خیلی زرنگ باشم چینی ها.... هر چقدر امریکایی ها روس ها رو تحقیر و تحریک کنن نفعش توی جیب ماست.
 12. من اگر جای روس ها بودم از نوژه همدان یک پرواز انجام میدادم و در منطقه دیرالزور بر سر داعش و قنیطره بر سر وحوش النصره و رفقا دوتا تاکتیکال کوچک هسته ای یا نوترونی مینداختم. نقطه سر خط. بعلاوه پشتیبانی کامل هوایی از عملیات در این دونقطه تا پاکسازی مرز با اسراییل و رفع حصر از دیرالزور. اتش بس هم به جای خود باقی باشد فعلا...
 13. در این عملیات آمریکا به در گفت که دیوار بشنوه! یعنی عصام جان با زبون خوش برگرد همونجا که بودی و الا دو تا اف ۱۶ و دوتا تاندر بولت لازمه برای ۸۰ تا کشته! معنی دار نیست؟
 14. رفقا. امتحان هر کسی یک چیزی هست. یکی پای کیبرد و در عرصه نبرد ذهن ها و یکی در میدان جنگ و چشم در چشم دشمن.   یک وقت در امتحان خودمان سر افکنده نشویم. با قضاوت های مبتنی بر ندانسته ها (اصلا روی صحبتم با کسانی نیست که دارند نقدهای مبتنی بر دانش می کنند. دارند نقاط ضعف را بر میشمرند. دارند پیشنهاد برای بهبود کار می دهند)   بگذارید یادآوری کنیم   ان مع العسر یسرا.... به درستی پس از سختی آسانی است...