mahdavi3d

جستجوي عكس با عكس / معرفي سايت

Recommended Posts

حتما براي شما هم پيش آمده است كه عكسي داشته باشيد و آرزو بكنيد كه اي كاش راهي وجود داشت تا بتوان همان عكس را با اندازه و كيفيت هاي متفاوت در اينترنت جستجو كرد (درست مثل همان كاري كه گوگل با كلمات انجام مي دهد)
خوب، اين كار شدني است! كافي است به سايت زير مراجعه كنيد و عكس را در اين سايت آپلود كنيد يا لينك آن را داخل اين سايت قرار بدهيد، تا مشابه آن را برايتان پيدا كند.
[align=center]
:!:
icon_cool www.tineye.com :lol:
icon_eek
[/align]
حتي ممكن است عكسي داشته باشيد و فراموش كرده باشيد كه مرتبط با چه موضوعي است. يا ممكن است نام فايل عكس، گوياي محتواي آن نباشد، باز هم مي توانيد از سايت بالا استفاده كنيد.
مثلا خود بنده فراموش كرده بودم كه عكس زير مربوط به چه موشكي است؟ و اين موضوع مدتها برايم جاي سوال بود.
http://up.iranblog.com/images/n1cyd4hjb06vul0np4xt.jpg
عكس را در سايت tineye آپلود كردم و اين سايت نتيجه زير را به من نشان داد:
http://up.iranblog.com/images/xrh2cxdr904r8qmk0q.jpg
به يكي از لينكها رفتم و توضيحات را مطالعه كردم و متوجه شدم كه اين عكس، موشك RSD-10 Pioneer است. icon_eek

---------

يك آرزو: اي كاش سايتي وجود داشت كه مي توانستيم يك تكه از يك فايل صوتي (مثلا موسيقي) را داخل آن سايت قرار بدهيم و آن سايت، كاملش را پيدا مي كرد. icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
يك آرزو: اي كاش سايتي وجود داشت كه مي توانستيم يك تكه از يك فايل صوتي (مثلا موسيقي) را داخل آن سايت قرار بدهيم و آن سايت، كاملش را پيدا مي كرد. icon_cool[/quote]

یه راهی هست. icon_wink
برین یه فیلم کوتاه متشکل از چند تا عکس و با آهنگس زمینه ی خودتون رو با ویندوز مووی میکر بسازین تو یوتیوپ دانلود کنین و منتظر باشین تا کاربرا اسم موسیقی رو براتون بنویسن!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی ممنون.

الان گوگل هم همین نوع جستجو رو داره و میتونین با یه عکس، عکس جستجو کنین.

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من جست و جوي عكس با عكس گوگل را استفاده كردم درست و حسابي جواب نداد. icon_wink icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من جست و جوي عكس با عكس گوگل را استفاده كردم درست و حسابي جواب نداد. icon_wink icon_cool[/quote]

http://www.google.com/imghp?sbi=1

جست وجوی معمولی جواب نمیده چه برسه به جست و جوی عکس با عکس ! دوست عزیز با v-p-n امتحان کن جواب میده این جواب ندادن به خاطر شیلترینگ به غیر از این ابزار هر چیزی سرچ کنی با شیلتر 70% مواجه میشی مثلا کلمه (سیب) رو سرچ کن بدون ابزار عبور ار دیوار شیلتر 70% عکس ها باز نمیشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هيچ سايتي مثل گوگل عكسارو شيلتر نميكنه.دليله خاصي داره؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هيچ سايتي مثل گوگل عكسارو شيلتر نميكنه.دليله خاصي داره؟؟[/quote]

[b]گوگل عکس ها رو فیلتر نمیکنه ! نمیدونم چرا شیلترینگ روی گوگل بیشتر اعمال میشه برای من هم همیشه جای سواله که چرا عکس ها در یاهو بازه ولی در گوگل شیلتره شاید به خاطر ساختار جست و جوی گوگل باشه ؟ برای اینکه بیشتر عکس ها حداقل در پیش نمایش یاهو بازه ولی در گوگل این طور نیست و به عقیده من منابع و شیوه جست وجوی یاهو خیلی از گوگل بهتره و در یاهو به هر نحوی عکس ها رو حداقل در پیش نمایش می توان دید ولی در گوگل این طور نیست .[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادران به فی لتر بگین هیتلر اخه شیلتر مال معتاد هاست { شوخی icon_wink }
من هم خیال می کردم اینجوری بشه ولی نه به این زودی icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.