ops

خبر هوش پایین تر کاربران اینترنت اکسپلورر تکذیب شد

Recommended Posts

چند روز گذشته خبری به صورت وسیع در اینترنت منتشر شد که بر طبق یک تحقیق، کاربران اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ آی-کیو پایین تری دارند . این خبر را سایت های بزرگ فناوری و مکان هایی مانند بی بی سی، سی ان ان و تلگراف به صورت رسمی منتشر کردند. ‏

حالا امروز مشخص شده که این یک خبر جعلی بوده است. تعدادی از خوانندگان بی بی سی در مورد صحت وجود چنین موسسه تحقیقاتی سوالاتی را مطرح کردند و بررسی های بعدی نشان داد که این یک خبر جعلی بوده و فایل پی دی اف و سایت موسسه تحقیقاتی هم یک کار تقلبی بوده است. ‏

[url=http://narenji.ir/3091]منبع[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه کاربرای اکسپلورر باهوش باشن چه بیهوش

[size=24][color=red]فقط اُپرا[/color][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

Re: خبر هوش پایین تر کاربران اینترنت اکسپلورر تکذیب شد

[url=http://narenji.ir/3091]منبع[/url][/quote]

[b]حالا خودمونیم واقعا کسی هنوز از اکسپلورر 6 استفاده کنه ناتوانی ذهنی و عقلی نداره ؟ تحقیقات دانشمندان به کنار !!! [/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چقدر سر کار بودیم ! احتمالا کار یکی از شرکت های سازنده مرورگرها بوده است!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_military.JPG[/img]
http://gallery.military.ir/albums/userpics/military.JPG

نه خداوکیلی آخه این اکسپلورر چی داره که اینقدر باهاش وبگردی میکنید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من جریان هوش پایین نیست. جریان اینه که بیشتر مردم دنیا وب گرد حرفه ای نیستن و اصلا چیزی در مورد موزیلا و اپرا و کروم نشنیدن. اما معمولا افراد باهوش خصوصا اونایی که اهل تحقیقن وب گرد حرفه این و اطلاعات خوبی از مرورگر ها دارن. برای همینه که میانگین ضریب هوشی کاربرای چنین مرورگر هایی بالاتره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
8 ساله که از نسخه 6 اپرا تا نسخه فعلی (11.5) دارم ازش استفاده می کنم به جز برخی از سایت ها که با ASP.NET نوشته شدن مثل سیستم های ثبت نام دانشگاهی و امثالهم تقریبآ مشکلی حادی که بخواد مانع استفاده ازش باشه ندیدم نمیدونم چطور برخی سایت ها ادعا می کنند که این مرورگر با اکثر سایت ها مشکل داره !!!!!
از لحاظ سرعت در بارگزاری و مرور صفحات وب هم حرف نداره حس می کنی داری با notepad کار می کنی بس که سبکه icon_rolleyes
ولی خدا اون روزو نیاره که بخوای 4 تا سایت رو همزمان با هم تو ie باز کنی کل ویندوز تا زمان بالا اومدن سایت ها فریز میشه :x

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
من از فایر فاکس استفاده می کنم ، برام بهتره ، اپرا زیادی شلوغه و طراحی گرافیکیش جذاب نیست ( برای من ) و کروم هم که کلا مال گوگله ( من حتی ایمیل های گوگلم رو حذف کردم ) ....

ولی از نظراطمینان هنوز که هنوزه مطمئن ترین مرورگر اینترنت اکسپلورر هست (( فکر کنم ماکروسافت فقط باید اسمش رو عوض کنه )) تقریبا تمام سایت ها رو میاره بالا ...

اگه بخوای یه متن رو هم از تو یه وبلاگ با اینترنت اکسپلورر به ماکروسافت ورد کپی کنی نتیجه ی بسیار بهتری می گیری

اگه سرعت اینترنتت خوب باشه ( حداقل بالای یک مگابایت ) بهترین گزینه اینترنت اکسپلورر می تونه باشه که امکانات و قدرت جالبی هم داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوباره پاي اين برادر اپرا رو نكشيد وسط...خدا رو خوش مياد؟ icon_cheesygrin

پس چي....من كه گفتم.. icon_smile

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهترين گزينه مرورگر opera است مخصوصا براي سرعت هاي پايين. ولي در كل كار با موزيلا راحت تره و من بهش عادت كرده ام. اينرنت اكسپلورر فقط به درد اعصاب خورد كني مي خوره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه ربطی به هوش پایین داره؟
شاید کسایی باشن که تمام مرورگرهارو بشناسن اما دوست داشته باشن بااینترنت اکسپلورر کار کنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من همون اينترنت اكسپلورر 8 خيلي خوب و راحته و من كه ازش راضيم . همه چيز تو دسترسته و دم دست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

دقت کنید بالاترین سرعت اینترنت رو کره ی جنوبی داره و تا اونجایی که یادمه بیشترین درصد کاربران اینترنت اکسپلورر رو هم کره داره ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.