pckho0r

Members
 • تعداد محتوا

  1,068
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  2

pckho0r آخرین امتیاز شما در روز 18 اسفند 1391

pckho0r شما بیشتری مطالب مورد علاقه کاربران را دارید!

اعتبار در انجمن

2,469 Excellent

9 دنبال کنندگان

درباره pckho0r

 • رتبه حساب کاربری
  Master Sergeant

Profile Information

 • Gender
  Male

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

578 نمایش های پروفایل
 1. همین کیفیت بالا شائبه ساختگی بودنش رو تقویت میکنه!
 2. هواپیما به یکباره سقوط آزاد نمی کنه در صورت از دست رفتن موتورها میتونه ده ها کیلومتر رو گلاید کنه و با توجه به کوهستانی بودن منطقه در ارتفاع پایین رادارها چیزی نمی بینن. شما بارش برف در ارتفاعات رو هم اضافه کنین میبینین پیدا کردن ردی از لاشه هواپیما چقدر میتونه مشکل باشه.
 3. فرم عکاسی نشون میده که صحنه سازی و غیرواقعیه!
 4. واقعآ حرفهای بس عجیب و خنده دار میزنید! جیب کره شمالی انتقال تکنولوژی دستگاه cnc پیچ تیتانیومی و گلوگاه صنعت هوایی این حرفا به درد اینستاگرام و کاربران بی سواد تلگرامی میخوره نه فروم تخصصی نظامی که اکثر کاربراش سالها تو این زمینه ها مطالعه دارن! با این حرفها خودتون رو مضحکه نکنید...
 5. یکی از مضحک ترین تحلیل هایی که تا حالا خوندم! احیانآ بعد از این سراغ دستگاه های برش ، جوش، بکس جغجقه ای، انبرقفلی و ... هم خواهند رفت تا راز فناوری موشکی و هسته ای کره شمالی رو کشف کنند!
 6. واسه برنامه های کوهنوردی تا میتونید برای کفش مناسب هزینه کنید ، درسته که کفش مناسب دو تا سه برابر گرونتره ولی به همون نسبت 2-3 برابر بادوام تره و صدالبته 10 برابر راحت تر و استاندارد تره! میتونید به مدل های استوک هم فکر کنید : اینو هفته پیش از یک فروشگاه استوک فروشی به قیمت 200 چوب ابتیاع کردیم! 100درصد چرم طبیعی با کیفیت با ضخامت های متفاوت که به صورت 3 لایه با نخ ابریشمی روی هم دوخته شده یک لایه پوشش گورتکس داخل کفش رو به طور کامل پوشونده که ضدآب بودنش رو تضمین میکنه کفه با تکنولوژی ویبرام که امکان سر خوردن روی هر سطحی رو سخت و تقریبآ غیرممکن کرده لایه میانی ضربه گیر که سخت ترین فشارهارو مثل یک کمک فنر به خودش جذب میکنه تکیه گاه پلاستیکی پشت پاشنه جلوی لغزیدن قوزک پا و پیچ خوردگی رو میگیره طراحی داخلی این قسمت به صورتیه که اگه بند کفش بسته باشه تحت هیچ شرایطی بدون باز کردن بند نمیتونید کفش رو از پاتون خارج کنید. انگار که کفش پاهاتون رو محکم بغل کرده! برند این کفش The North Face امریکایی هست و کاملآ ارجینال، قیمت نوی این کفش حدود 600-800 تومنه بسته به طرح و رنگ که یک نمونه در حد و کم کارش رو میشه با یک سوم تا یک چهارم قیمت اصلی خرید!
 7. هفته پیش ایران جلوی حرکت 600 کامیون حامل 13000 تن سوخت به مقصد اقلیم رو گرفت، بسم الله بدن بلک هاوک ها براشون ترانزیت کنند! صحبت از ده ها و صدها هزار تن مایحتاج سالانه است، فقط 3 ماه مرزها به طور کامل بسته بشن خود مردم کرد سیاستمدارانشون رو مجبور به ابطال رفراندوم می کنند.
 8. نمیدونم اکراد (کوردها!) به پشتوانه کدوم قدرت نظامی اینطور ریسک میکنن! امریکا که ثابت کرده همواره و در صورت لزوم به سادگی پشت همپیمانان خودشو خالی میکنه. جز بریدن گلوی سرباز نگون بخت لب مرز و ایضآ بمب گذاری و کشتن زن و بچه بیگناه چه کاری از دست سربازان جافی پوش برمیاد؟! جنگ های اخیر داعش با کردها ثابت کرد که جز با کمک خارجی، اینها از تامین امنیت مردم خودشون هم بر نمیان چه برسه ... در سرتاسر اقلیم کردستان کارخونه ای وجود داره که حتی فشنگ کلاش های دهه شصت شون رو تولید کنه؟! وقتی مرزها بسته بشن قبل از شروع بمباران های هوایی بر اثر قحطی و گرسنگی خواهند مرد!
 9. دخالت نکنیم؟!!! بعد از تجزیه و اعلام خودمختاری نوبت استان های کردنشین ما هم میشه! شما سنت قد نمیده قائله کردستان بعد از انقلاب یادت نمیاد... باید قاطع و محکم جلوی این رفراندوم ایستاد و لازم باشه از قدرت نظامی هم استفاده کرد!
 10. امکان منتقل شدن خودکار به آخرین پست خوانده نشده وجود نداره و همواره به یک صفحه و پست ثابت هدایت میکنه! به جز برخی تاپیک ها تقریبآ با تمام تاپیک ها این مشکل وجود داره. با نشانه گذاری تمام انجمن به صورت خوانده شده هم مشکل برطرف نشد
 11. بعد از ارتقا سایت VIP بودن اکانت ما پریده! امکان برگردوندنش هست؟
 12. این اسلحه تنها یک نمونه پروتوتایپ هست که با ابزار دم دستی و یک دستگاه سی ان سی 4 محوره دست ساز ساخته شده و تا رسیدن به نمونه نهایی تغییرات زیادی رو شاهد خواهیم بود. نفس طراحی یک سلاح اون هم توسط یک موسسه فرهنگی حرف های زیادی برای گفتن داره! به نظرتون اگه همچین سلاحی توسط وزارت دفاع طراحی میشد چقدر بودجه برای تحقیق و توسعه اش کنار میذاشتن؟!!!
 13.   تسلیح کردن کره و ژاپن به بمب اتم چیزی نیست که چینی ها به سادگی از کنارش بگذرند! گرچه همین الانش هم ژاپن یک کشور اتمیه و برای ساختن بمب تنها به چند روز زمان نیاز داره ولی اعلام رسمی چنین موضوعی اعلان جنگ به چین هست
 14.   روحانی به اندازه کافی فرصت داشت تا به همه ثابت کنه ما نمی توانیم با امریکا از موضع ضعف مذاکره کنیم!
 15.   سند؟؟   چیزی که ما دیدیم و شنیدیم استراتژی نیروهای پدافند هوایی اینگونه است :   شاید پرنده یا پرنده هایی موفق به نفوذ و بمباران بشند ولی هیچ پرنده ای نباید سالم برگرده!