hosseinvahdat

آشنایی با نفربر Patria Pasi ساخت فنلاند

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

حسين جان ممنون ديروز خوندم ولي نظر ندادم خسته نباشي داداش بايد اسمشو ميزاشتن بز مجه صحرا يي :? :mrgreen: icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]دوستان یک سوال دارم این نفر بر بوکسر قابلیت دور زدن 360 درجه رو داره ؟!!!!!
یادم نیست دقیق اما فکر کنم یک فیلم از این نفر بر دیدم که در یک کوچه تنگ به راحتی دور خودش دایره وار چرخید !!!!![/b]
:? icon_biggrin :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue][quote][b]دوستان یک سوال دارم این نفر بر بوکسر قابلیت دور زدن 360 درجه رو داره ؟!!!!!
یادم نیست دقیق اما فکر کنم یک فیلم از این نفر بر دیدم که در یک کوچه تنگ به راحتی دور خودش دایره وار چرخید !!!!![/b]
:? icon_biggrin :mrgreen:[/quote]

بله

تمام نفربرها و تانک های امروزی قابلیت دور زدن 360 درجه را دارا می باشند. خودروهای زرهی امروزه به مدد داشتن سیستم دیفرانسیل مستقل ، می توانند در جا 360 درجه به دور خود بچرخند.

اگر عملیات گودبرداری مینی لودرهای باب کت bobcat را در سطح شهر دیده باشید ، آنها نیز از سیستم دیفرانسیل مستقل استفاده می کنند و می توانند در کوچه های باریک به دور خود بچرخند ، به همین دلیل در کوچه های کم عرض از این مینی لودرها برای گود برداری استفاده می شود.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]فناوری دیفرانسیل مستقل ، فناوری چندان پیچیده ای نیست و هم اکنون خودروهای راه سازی سنگین ساخت کارخانجات ماشین سازی اراک و هپکو از این فناوری استفاده می کنند ، پس بنابراین این فناوری هم اکنون در اختیار ایران قرار دارد و می توان گفت که در ساختمان تانک ها و نفربرها نیز به کار رفته است.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.