mahdavi3d

گسترش واحد جنگ سایبری اسرائیل برای مقابله با ایران

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام
بعداز یک مقداری تحقیق به اینجا رسیدم که چون قیمت اینترنت در ایران به شدت بالاست و یکی از عوامل اون کم بودن پهنای باند و در نتیجه کم بودن پورت اتصاله ، برای رفع این مشکل می خوان یه شبکه داخلی رو تاسیس کنن که سایت هایی که روی هاست های داخلی هست رو پوشش بده و من جمله سایت های دولتی البته با قیمت ارزون و به این وسیله مشکل پهنای بند رو تا مقدار کم کنن.
البته هدف دیگری هم هست و اون هم ارتقای سطح دسترسی به اینترنته که با ارزون شدن اون این امر ممکنه
یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote][quote]سلام یعنی ایران قدرت دفاع وجبران این حمله ها رونداره؟ [/quote]
البته كه دارد.
نمونه اش نفوذ به شبكه سايبري آنها بود كه در ضمن ماموريت شاسايي و دستگيري تروريست قاتل شهيد دكتر عليمحمدي انجام شد.[/quote]

دستگیری اون تروریست ربطی به مسئله سایبری نداشت ، به صحبتهای وزیر اطلاعات گوش میکردین توضیح دادند که یک گزارش مردمی از رفت و آمدهای مشکوک یک نفر موتوری ( همین مردک که توی دادگاه میگفت تا فهمیدم چیکار کردم پشیمون شدم و 4-5 نفر بعدی را ترور نکردم!!!! ) ، منجر به دستگیریش شده.[/quote]
با سلام . اتفاقا كاملا فرمايش شما درسته ! همين جا به خيلي از عزيزان كه ايت جريان تبليغاتي رو باوركردن ميگم شناسايي اون تروريست هيچ گونه ربطي به حملات سايبري ما نداشت !! اين قسمتش تبليغاته عزيزان !!
اما اينكه با اينترنت ملي مشكل ما حل بشه هم اشتباهه
[/quote]

[color=red]با سلام . اميدوارم خوب باشيد . سعي دارم در تاپيكهاي اين انجمن از تنش و همينطور از كوچكنمايي و بزرگنمايي الكي جلوگيري كنم. اينكه يه عمل ساده رو اونقدر الكي بزرگ كنيم ! هيچ كمكي به دولت و مملكتمون نميكنه - (اون مطالب جناب وزير هم بايد گفته بشه! ‌) با احترام - مبارز[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارتش سايبري ايران يك مركز دارد و يا ارتش و سپاه هر كدام يك ارتش و بسيج هم يك ارتش سايبري دارد لطفا كسي اطلاع دارد بگويد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسراييلي ها در جنگ سخت نتونستن غلطي بكنن رفتن سر جنگ سايبري
با اميد به خدا در اين بخش هم نابودشون مي كنيم.......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رفتن اسرائیل به سمت جنگ سایبری نشان دهنده ترس آنها در جنگ واقعی از کشورمون ایران هست ، در زمینه سایبری سپاه حرف اول رو میزنه اسرائیل در مقابل قدرت سایبری سپاه عددی نیست اینو احساسی نمیگم بهش ایمان دارم ،خلاصه هیچ کاری نمی تونن بکنن این اسرائیلی های عوضی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.