nasirirani

دستگيرى دوايراني به اتهام بمب گذارى و ترور درسفارت اسراييل و عربستان در واشنگتن؛توطئه شوم!

Recommended Posts

nima13465 خان
پست دوم صفحه اول بخونيد
[quote]سه صفحه از تاپیک گذشته ، هنوز بچه های سایت فکر میکنن دو نفر دستگیر شدن ، در حالی که فقط یک نفر دستگیر شده
[/quote]

تيتر خبر بده ولي گفته كه
[quote]آمریکا ادعا کرده که این دو نفر عضو سپاه قدس بوده و این توطئه در داخل ایران طراحی شده است و یکی از این افراد بازداشت شده [size=18]و دیگری به ایران گریخته است. [/size]
[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در اشل کوچکتری یاد کار مسخره دولت برلوسکونی و پلیس ایتالیا در اون کنفرانس مسخره افتادم که یک سری کلت را نشون دادند با خرده ریزها و گفتند معصومی خبرنگار واحد مرکزی خبر یک کارتل اسلحه را سازماندهی می کرده و ال و بل. معصومی حالا داره خبر تهیه میکنه در رم و ... و لابد کارتل اسلحه را هدایت icon_wink

به هر حال واکنش سفارت عربستان هم خیلی از چیزها را روشن میکنه، کشوری که هیچ اثری نداشت در تحولات منطقه حالا کمی خودش را مطرح میکنه به این بهانه مضحک که به قول یکی ازدوستان شاید با یک باج عظیم خودش عامل طراحی و آرمیکا را مجاب به بازیگری کرده باشه. مثل اون کسی که قاطی جمع دو نفره پلیس و مجرم شد و گفت ما را کجا می برین؟!!

پ.ن: به قول رجا احتمالا اولین مشاوره مشاور جدید اوباما "شکیرا" بوده این عملیات! broken_heart

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] مقام سابق سيا : اتهام جدید آمریکا عليه ايران خطرناك است
يك مقام سابق سيا و کارشناس مسائل ایران در مصاحبه با راديو "اي ابي سي" آمريكا به دولت اوباما درباره اتهام زني به ايران در مورد طرح ادعايي ترور سفير عربستان در واشنگتن و نيز انفجار سفارت خانه هاي اسراييل و عربستان در واشنگتن هشدار داد.

به گزارش عصر ايران "‌رابرت بائر " در اين مصاحبه با تاكيد بر اينكه از نظر او ايران در اين طرح ترور دست نداشته است ، افزود كه چنين اتهام زني هايي عليه ايران ممكن است تبعات بسيار خطرناكي براي امنيت و منافع ايالات متحده آمريكا داشته باشد.

بائر در ادامه با هشدار به دولت اوباما درباره در پيش گرفتن رويكردهاي خطرناك در قبال ايران افزود كه دولت اوباما دو راهكار در مقابل ايران در پيش رو دارد : يا بايد با ايجاد يك كانال مستقيم با اين كشور وارد گفتگو شود و يا اين كه با اين كشور وارد يك جنگ غير قابل كنترل و خطرناك شود.

بائر با رد اين فرضيه كه دولت ايران در پشت طرح ترور سفير عربستان در آمريكا و نيز طرح انفجار سفارت خانه هاي اسراييل و عربستان در واشنگتن قرار دارد گفت كه از نظر او هيچ دولتي نمي تواند در پشت اين قضيه باشد.

وي در ادامه افزود كه از نظر او اين طرح ترور براي ايران هيچ دستاوردي نمي توانسته داشته باشد تا اين كشور وارد چنين مساله اي شود.

[url=http://www.asriran.com/fa/news/184864/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%85-%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82-%D8%B3%D9%8A%D8%A7-%D8%A7%D8%AA%D9%87%D8%A7%D9%85-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%B9%D9%84%D9%8A%D9%87-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%B7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%83-%D8%A7%D8%B3%D8%AA]عصر ایران[/url] [/quote]
مصاحبه بائر با گاردین:
[quote]Robert Baer, a former CIA agent with long experience of observing the QF, said: "This stinks to holy hell. The Quds Force are very good. They don't sit down with people they don't know and make a plot. They use proxies and they are professional about it. If Kassim Suleimani was coming after you or me, we would be dead. This is totally uncharacteristic of them."[/quote]
گفته ماجرا کاملاً بوداره و سپاه قدس حرفه ای تر از این حرفاست. و اگر (سردار) سلیمانی بخواد من و شما رو بکشه تا الان مرده بودیم!
http://www.guardian.co.uk/world/2011/oct/11/alleged-iran-plot-middle-east-war

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]دوستان میگن اگر ایران میخواست سفارت عربستان رو بزنه میرفت کشورهای افریقایی یا یونان چرا امریکا؟در جواب باید گفت که قدرتمند ترین و بسیار کاراترین سفارت عربستان در امریکااست که در صورت اتفاقی همچون ترور علاوه بر ازدست دادن سفیر این کشور که از امینترین و بسیار کاراترینها افرادکه بسیار هم کم تعدادند انتخاب میشه ودوما بی عرضگی امریکا در ایجاد امنیت اثبات میشد و این خیلی گران میبود و مهمتر اقتصاد امریکا با هر تهاجم بسیار ناپایدار است حالا میامدن وسفارت عربستان در زیمباوه رو میزدن مگه چی میشد؟چی بدست میاوردن؟
به هر حال امریکا تا فردا نشان خواهد داد هدفش رو تا به فهمیم چی میخواد[/quote]

خب ؟ بعد چي گير ما ميومد ؟ جز جنگ ؟ جز تحريم بيشتر ؟ جز خراب كردن وجهه خودمون در بين مردم جهان مخصوصا ملتهاي مسلمان ؟
اصلا اگه ما ميخواستيم چنين كاري كنيم آيا الان وقتش بود ؟
اصلا اينجور كارا با سياست ما جور در مياد ؟
دست بردارين ديگه .
روي يه اتهام دروغ و بي پايه و اساس چقدر تحليل من در آوردي ميكنين .
درسته اتهام خيلي بزرگيه و ميتونه خيلي عواقب داشته باشه (هر چند دروغه اين موضوع ولي اونا كه اين چيزا حاليشون نيست) اما ما كه ديگه عقل داريم .
[b]هيچ عقل سالمي نميتونه قبول كنه كه ما چنين كاري رو كرده باشيم . [color=red]هيچ عقل سالمي [/color].[/b][/quote]
اخوی لطفا مطلب رو بفهم بعدا بیا ژست دانایی بگیر و به دیگران اندرز بده ضمنا مگر تحلیلهای شما از اسمان نازل میشه یا وحی میشه همه اینجا تحلیلشون من دراوردیه یعنی هر کس نظر خودشرو میگه اصلا این سایت برا این مسله ایجاد شده تا هرکس افکارشرو به اشتراک بذاره
نمیدونم چرا بعضیا تو این سایت هرکس که افکارش باهش موافق نباشه رو فورا بی سواد،بی دین،جاسوس،نژادپرست،ضدانقلاب و ....ملقب میکنند؟
من تو مطلب نوشتم سناریو نه واقعیت این مشکل شماست که به معنیش دقت نمیکنیدکه فورا خودتون رو عقل سالم تصور میکنید و مارا ناقص العقل
بعدش در اینکه چرا نباید سفارت در زیمباوه رو زد و در امریکا رو زد یه توضیح دادم حالا زمانش خوب نیست و دیگه مسائل دیگه چیزی نگفتم
به امید اینکه این ماجرا ختم بخیر بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]چرا اینجوری حول کردن؟!
سر هیچ خبری من ندیدم اینجوری زود جبهه بگیرن، حداقل صبر می کنن گزارش قدس یا وزارت اطلاعات بیاد بعد برن سریبع تیتر یک و دو شون رو سر موضوع بزنن
چی شده که نصفه شبی همه بیدار باش زدن؟!

الان چه خبره تو پادگانها خدا میدونه[/quote]

چرا جوسازي ميكني برادر من ؟؟؟
اتهام به اين بزرگي زدن ميخواي جوابشو يه هفته ديگه بدن ؟؟؟
چه ربطي داره گزارش وزارت اطلاعات يا قدس بياد . دروغ به اين بزرگي كه ديگه معلومه . يعني ميخواي بگي اينكار انجام شده و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بي خبر بوده ؟؟؟
خوابين يا خودتون رو به خواب زدين ؟؟؟
دولتمردان ما رو چي فرض كردين كه بخوان اينجور كارا بكنن ؟
اينكار توي خاك آمريكا يعني اعلان جنگ به آمريكا . مگه ما ديوانه ايم كه چنين كاري بكنيم ؟؟؟

[b]اين يك دروغ خيلي تابلو و يك سياست نخ نما شده است .

لطفا اذهان عمومي رو سر اينجور مسايله كاملا واضح مشوش نكنيد .[/b][/quote]

كاملا درست.همچين خبري دروغه broken_heart

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام دوستان

مرگ بر آمریکا و اسراییل

" شماری مزدور سرنوشت کشورھا و ملتھا را رقم می زنند و در اتاقھای قدرت در واشنگتن
افراد با نفوذی نشسته اند که بدون آنکه محاکمه شوند مرتکب جنایت می شوند ".

به نظر من این ابلیسان از این کارها اهداف زیر را داشته اند :

1- ایران هراسی و کاهش محبوبیت ایرانیان در بین جوامع اسلامی .
2- با توجه به اتحاد جامعه ایرانی در مقابل دشمنان ایران اسلامی با این سناریو خواستند توجه ایرانیان را از جریان ملقب به جریان انحرافی که به نوعی ایادی آمریکایند دور کنند .
3- انحراف بیداری اسلامی در کشورهای مصر و لیبی و تونس و ...
4- کاهش توجه جامعه جهانی به سرکوب وحشیانه معترضان در یمن و بحرین و عربستان سعودی .
5- در مضیقه قرار دادن ایران و افزایش فشار های کمرشکن به سوری ها.
6- انحراف در بین سیاسیون عراقی و تمدید حضور نظامی در عراق .
7- انحراف توجه جوامع جهانی از فروپاشی نظام کاپیتالیستی و به نوعی جمع کردن قیام وال استریت . ( با توجه به خاطره بدی که آمریکای ها از حملات 11 سپتامبر دارند .)
8- بار دیگر استفاده ابزاری از شورای ناعادلانه امنیت و تحریم بیشتر ایرانیان و شاید هم شروع یک جنگ پیش دستانه دیگر برای جلوگیری از فروپاشی کاپیتالیسم برای چند صباحی . ( همانطور که میدانیم استعمارگری مایه حیات کاپیتالیسم می باشد . )
9- در مضیقه قراردان روسیه و چین برای همراهی با سیاست های جنایتکارانه آمریکا .
10- با توجه به اوضاع بحرین بخواهند با طرح این سناریو نیرو دریایی خود رو در عربستان بصورت کامل مستقر کنند .
11- آمادگی افکار بین المللی برای مانع تراشی در جهت عدم اجرای دستور رهبری برای حضور نیروی دریایی در آب های آزاد بالاخص اقیانوس اطلس .

نکته مسخره این سناریو :
آخه گیرم که بخواد این کار انجام بشه مسخره است بخواد اتباع ایرانی در این کار باشند !

مرگ بر آمریکا و اسراییل

به امید درخشش ایران و ایرانی در همه زمینه ها ... یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]دوستان میگن اگر ایران میخواست سفارت عربستان رو بزنه میرفت کشورهای افریقایی یا یونان چرا امریکا؟در جواب باید گفت که قدرتمند ترین و بسیار کاراترین سفارت عربستان در امریکااست که در صورت اتفاقی همچون ترور علاوه بر ازدست دادن سفیر این کشور که از امینترین و بسیار کاراترینها افرادکه بسیار هم کم تعدادند انتخاب میشه ودوما بی عرضگی امریکا در ایجاد امنیت اثبات میشد و این خیلی گران میبود و مهمتر اقتصاد امریکا با هر تهاجم بسیار ناپایدار است حالا میامدن وسفارت عربستان در زیمباوه رو میزدن مگه چی میشد؟چی بدست میاوردن؟
به هر حال امریکا تا فردا نشان خواهد داد هدفش رو تا به فهمیم چی میخواد[/quote]

خب ؟ بعد چي گير ما ميومد ؟ جز جنگ ؟ جز تحريم بيشتر ؟ جز خراب كردن وجهه خودمون در بين مردم جهان مخصوصا ملتهاي مسلمان ؟
اصلا اگه ما ميخواستيم چنين كاري كنيم آيا الان وقتش بود ؟
اصلا اينجور كارا با سياست ما جور در مياد ؟
دست بردارين ديگه .
روي يه اتهام دروغ و بي پايه و اساس چقدر تحليل من در آوردي ميكنين .
درسته اتهام خيلي بزرگيه و ميتونه خيلي عواقب داشته باشه (هر چند دروغه اين موضوع ولي اونا كه اين چيزا حاليشون نيست) اما ما كه ديگه عقل داريم .
[b]هيچ عقل سالمي نميتونه قبول كنه كه ما چنين كاري رو كرده باشيم . [color=red]هيچ عقل سالمي [/color].[/b][/quote]
اخوی لطفا مطلب رو بفهم بعدا بیا ژست دانایی بگیر و به دیگران اندرز بده ضمنا مگر تحلیلهای شما از اسمان نازل میشه یا وحی میشه همه اینجا تحلیلشون من دراوردیه یعنی هر کس نظر خودشرو میگه اصلا این سایت برا این مسله ایجاد شده تا هرکس افکارشرو به اشتراک بذاره
نمیدونم چرا بعضیا تو این سایت هرکس که افکارش باهش موافق نباشه رو فورا بی سواد،بی دین،جاسوس،نژادپرست،ضدانقلاب و ....ملقب میکنند؟
من تو مطلب نوشتم سناریو نه واقعیت این مشکل شماست که به معنیش دقت نمیکنیدکه فورا خودتون رو عقل سالم تصور میکنید و مارا ناقص العقل
بعدش در اینکه چرا نباید سفارت در زیمباوه رو زد و در امریکا رو زد یه توضیح دادم حالا زمانش خوب نیست و دیگه مسائل دیگه چیزی نگفتم
به امید اینکه این ماجرا ختم بخیر بشه[/quote]

شما با بنده اي برادر ؟؟؟
من كي ژست دانايي گرفتم ؟؟؟
منم مثل شما نظرم رو گفتم اما باز هم ميگم هيچ آدم عاقلي كه به مسايل آگاهه هرگز نميتونه قبول كنه كه ايران چنين كاري رو كرده باشه .
مگه ما كسي رو نصيحت كرديم ؟؟؟
من كي گفتم تحليلهاي من وحي منزله ؟؟؟
چرا مغلطه ميكني برادر ؟ من كي اون القابي كه خودنون اون بالا نوشتيد رو به شما نسبت دادم ؟؟؟
جل الخالق
آقا من از شما عذر خواهي ميكنم .
شما درست ميگي . ديگه بحث نكن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به نظر من هم برای فرا فکنی و انحراف افکار عمومی از اتفاقاتی هست که داره تو آمریکا می افته. broken_heart

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمی دونم چرا یاده سریاله 24 افتادم!؟
یعنی به هم ربط دارن؟
فک کنم یواش یواش دارن افکار عمومی رو به سمت ایران می کشونن !
جدیدنم که بازی بتلفیلد 3 رو دادن بیرون که جنگ بین ایران و آمریکاست اونم تو تهران !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در اين كه اين ماجرا دروغ است شكي نيست ...
بايد ديد آمريكا مي خواد از اين خبر چه برداشتي داشته باشد....؟

در اون مورد هم كه يكي از دوستان گفت كه آمريكا در شرايط اقتصادي اي نيست كه بتونه به ايران حمله كنه بايد بگم برعكس شرايط اقتصادي بد و نارضايتي داخلي مادر جنگ هاي خارجي......
به تاريخ آمريكا قبل از جنگ دوم و بعد از اون دقت كنيد.........[/quote] نگاه کنید بهران اقتصادی در امریکا در سال 1929 بود در طول دهه سی میلادی تا اندازه زیاد کشور از بهران برون رفته بود بعد امریکا زمانه وارد جنگ شد که بالای هشتاد درصد ارتش المان در جبهه شرق نابود شده بود امریکا کمترین هرینه مالی و انسانی را خرج کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نه دوستان
آمريكا با اعلام اين خبر كذب چند هدف داره
1- طبق معمول عربستان رو نسبت به ايران بدبين تر كنه
2- اونها رو ترغيب كنه براي خريد سلاح بيشتر
3- تلافيه دستگيري جاسوسهاش در مرز ايران و عراق رو با اتهام زدن به 2 ايراني در بياره
4- توجه كل منطقه رو نسبت به ايران معطوف و از تحولات انقلابي بهار عربي غافل كنه
5- مهمتر از همه فرافكني افكار عمومي از جنبش (وال استريت را اشغال كنيد) به سمت اين موضوع كاملا ساختگي
6- و غيره ... ![/quote]

به نظر من هم این تحلیل منطقی تره

سفیر عربستان؟؟؟؟؟

که چی بشه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اتفاقا خود آمریکایی ها هم اینو باور نکردن به کامنت های زیر خبر یاهو دقت کنید:

http://news.yahoo.com/us-ties-iran-plot-assassinate-saudi-diplomat-182401012.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کار ایران امریکا عربستان یا اسرائیل نیست کار بحرینه بعد از باخت 6-0 خواسته انتقام بگیره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به هر حال تجربه امپریالیستی ایالات متحده مانع از ارائه ادعایی مضحک با این ابعاد میشه ولی به نظرم همون باج و درخواست بزرگ و فوری عربستان بوده که آمریکا زیر بار این سناریوی خنده دار رفته، به همراه مقداری تامین منافع سطح پایینتر خودش

یکی از مقامات ارشد عربستان چند روز پیش و بعد از اتفاقات منطقه قطیف به شدت به کشوری که از اون اسم نبرد! انتقاد و بهش حمله کرد که سعی داره عربستان را به آشوب بکشه و اگر مردم منطقه قطیف که شیعه هستند دلشون نمی خواد میتونند برند در همون کشور زندگی کنند! با شعله ورتر شدن اتفاقات در عربستان و با توجه به اوضاع منطقه عربستان برای برانگیختن حس ناسیونالیستی و همچنین موارد متعدد دیگه چون مطرح شدن دوباره و انحراف افکار عمومی به نظرم بیشترین بهره را از این سناریو میبره و مشخص هست که این بازی با این وضع آشفته در اجرا و سست بنیانی و لطیفه گونی تنها در مواجه با دستان به شدت خالی عربستان و امریکا در مقابل ایران هست که اجرا شده..
در ضمن عربستان همیشه در برابر انتقادهای ایران از حضور در بحرین دست خالی بود حالا یک آتو برای کل کل داره

پ.ن: به گزارش گروه بين الملل مشرق، ترکي الفيصل ادعا کرد: ميزان دلايل در اين خصوص، بسيار زياد است و آشکارا مسؤوليت رسمي ايران را در اين مورد نشان مي دهد.
الفيصل ادامه داد: ناگزير بايد کسي در ايران، هزينه اين اقدام را پرداخت کند.
جو بايدن، معاون رئيس جمهور آمريکا نيز با اعلام همين موضع، تأکيد کرده است که ايران بايد به خاطر اين اقدام، مجازات شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه اون 2تا آمریکایی آزاد نمیشدن که ویزا به احمدی نژاد نمیدادن broken_heart
اما درمورد سناریوشون که باید گفت یه داستان جدید مثله 11سپتامره.اگه ایران میخواست خرابکاری کنه که عربستان همین بغله و فقط روزی Nتا زائر از ایران میرن اونجا و خیلی راحتتر میتونست یکی رو بفرسته اونجا برا خرابکاری!!!!!!!!
خدا شفاشون بده icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.