LAST-WAR

تصاویر نمایشگاه هوایی پایگاه هشتم شکاری اصفهان 19 بهمن 1390

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]علیک سلام
[quote]عرفان جان مگه شهید ستاری افسر پدافند هوایی نبودند پس چطوری پرواز کردن؟ چون من نشنیدم ایشون خلبان باشند![/quote]
شهید ستاری فرمانده نیرو هوایی اون زمان بودن،با اینکه خلبان نبودن.شهید ستاری سوار یک جت استار بودندکه هنگامی که به پایگاه هشتم شکاری میرسن سقوط میکنند و شهید میشودند،شهید ستاری یکی از مسافران اون هواپیما بودند و نه خلبان اون هواپیما[/quote]
بنده هم می دونستم ایشون فرمانده نیروی هوایی اون زمان بوده ولی فکر کردم شما اون تصویر اف 14 رو میگید ! ومنظورتون اینه که شهید ستاری با اف 14 کوبیدند به دیوار

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]علیک سلام
[quote]عرفان جان مگه شهید ستاری افسر پدافند هوایی نبودند پس چطوری پرواز کردن؟ چون من نشنیدم ایشون خلبان باشند![/quote]
شهید ستاری فرمانده نیرو هوایی اون زمان بودن،با اینکه خلبان نبودن.شهید ستاری سوار یک جت استار بودندکه هنگامی که به پایگاه هشتم شکاری میرسن سقوط میکنند و شهید میشودند،شهید ستاری یکی از مسافران اون هواپیما بودند و نه خلبان اون هواپیما[/quote]
بنده هم می دونستم ایشون فرمانده نیروی هوایی اون زمان بوده ولی فکر کردم شما اون تصویر اف 14 رو میگید ! ومنظورتون اینه که شهید ستاری با اف 14 کوبیدند به دیوار[/quote]
سلام
شهید ستاری بعد از یه مدت که فرمانده نیروی هوایی شد (حالا با تسمیم کی نمیدونم) میرن برای آموزش خلبانی تا اونجا که در آخرین روز ها با شکاری اف7 (آموزشی) هم پرواز داشتند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هموطنان اصفهانی زیاد ناراحت هستن دفعه بعد بیان تبریز از خنده بمیرن وقتی از نمایشگاه دیدن کردم برای خودمون متاثف شدم :mrgreen: :mrgreen: :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از شما من که دیر فهمیدم نشد برم پایگاه همین بغل گوشم حیف چه خاطرهی میشد کاش میشد برم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]پس صاعقه و آذرخش ايران كجان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/quote]
شاید تو نمایشگاه بوده ولی عکسی ازش منتشر نشده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.