ColonelShak

تسلیحات مدرن روسی ( انفرادی )

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

لذت بردیم
خیلی جالب بود
مخصوصاً اون سلاح مخصوص تک تیر اندازها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام کلنل جان. خوبین؟
اولا دست شما درد نکنه.
دوما یه سوال داشتم میدونم اینجا خیلی جاش نیست ولی بیزحمت راجع به سازمان رزم ارتش روسیه یه مقدار توضیح بدین.
این SMG هاشون به اندازه‌ی MP5 و UMP مشتری نداره انگار ولی قدرت نفوذ عالی‌ای دارن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عکس های کمیابی بود ممنون. من از بین همه اینا فقط به راکت اندازهای روسی علاقه دارم و مفید میدونمشون. اگر بخوام موارد بالا رو دونه دونه با نمونه های غربی مقایسشون کنم همشون (به جز راکت اندازهای روس) بازنده هستن و فقط به درد خود روسها میخورن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این SMG هاشون به اندازه‌ی MP5 و UMP مشتری نداره انگار ولی قدرت نفوذ عالی‌ای دارن.[/quote]

بله درسته این مسلسل های جدید روسی فعلا فقط در روسیه و چند کشور امریکای لاتین استفاده میشن . قدرت نفوذ بسیار بالایی دارن و سلاح های خوبی هستند .

[quote] اگر بخوام موارد بالا رو دونه دونه با نمونه های غربی مقایسشون کنم همشون (به جز راکت اندازهای روس) بازنده هستن و فقط به درد خود روسها میخورن.[/quote]

البته اگر بخوایم KORD رو با M-2 امریکایی مقایسه کنیم نمونه روسی با دلیل دقت و سیستم راحتی حمل و نقل و استفاده خیلی سر تر از امریکایی است . مسلسل کرد رو میشه مثل پی کا استفاه کرد ولی ام-2 رو باید روی 3 پایه اول برپا نمود .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]ممنونم کلنل جان ، تاپیک نابی است.

انشاالله با برطرف شدن گرفتاری های ریز و درشت ، من هم از هفته بعد بیشتر در خدمت دوستان خواهم بود. تاپیک های مقایسه ای ، تانکی و توپی و اسلحه ای و ... icon_wink

[quote]اگر بخوام موارد بالا رو دونه دونه با نمونه های غربی مقایسشون کنم همشون (به جز راکت اندازهای روس) بازنده هستن و فقط به درد خود روسها میخورن.[/quote]
به جز آنتی متریال ها و سلاح های تک تیرانداز آمریکایی ( به خصوص خانواده برت ) که نسبت به نمونه های روسی برتری کامل دارند ، مابقی تسلیحات روسی از نظر کارآیی و عملکرد و کیفیت می توان در حد تسلیحات آمریکایی دانست.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]جناب کلنل مرسی [/size]
[size=5]ای کاش یه اطلاعات جزئی هم برای هر عکس روی اسم اون عکس مس زاشتی [/size]
[size=5]تا ما مبتدی ها بیشتر حال کنیم داداش [/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.