امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام

نسل جدید تانک اصلی میدان نبرد

(1942)

نبرد متسنسک ( که نقش اصلی در این نبرد را لشکر چهارم زرهی به فرماندهی سرلشکر فون لانگرمن  بازی می نمود )  ، آغازی بر تولد نسل جدیدی از زره پوش های رزمی بشمار می آید . نتایج حاصله از این نبرد در دو طرف درگیر خود را بسرعت نشان داد . اما ظاهراً این بازخورد در جبهه ورماخت بسیار عمیق تر می نمود ، چرا که  ارتش آلمان بسرعت با تجهیز مراکز تعمیراتی صحرایی در عمق جبهه روسیه ، استخوان بندی اصلی یگانهای زرهی ورماخت ( تانکهای پانزر 3 و4 ) را به صفحات جانبی سخت سازی شده مجهز نمود و علاوه بر آن ، تمامی توپهای 50 م.م لوله کوتاه ، حذف و به جای آن توپهای لوله بلند 75 م.م L-43 با سرعت دهانه 700M/S جایگزین گردید.

Pzkpfw-III_Ausf-M_late.png

پانزر 3 سری اف / ام

panzer_IV_Ausf-H_2pzdfr44.png

پانزر 4- سری اف/ اچ

همزمان با این اصلاحات ، روند طراحی و تولید مهمترین پروژه های ساخت تانک که قبل از آغاز مخاصمات کلید خورده بود ، سرعت بیشتری یافت ، چنانکه طرح 56 تنی که ازهمان ابتدا به یک توپ 88 م.م مسلح می شد ( تایگر ) و طرح دوم با زره های شیب دار و یک قبضه توپ 75 م.م L-70 (پانتر) به شکل جدی تری دنبال شد .

e~0.jpg

تایگر

( موزه زرهی باوینگتون - فیلم " فیوری" این افتخار را داشت که این تایگر افسانه ای در آن شرکت کند )

w~1.jpg

پانتر

• Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینم از آرامتا بدون پوشش برجک

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10338/m6cpaKX.jpg]thumb_m6cpaKX.jpg[/url]

• Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینم از آرامتا بدون پوشش برجک

thumb_m6cpaKX.jpg

تصویر  یک فتوشاپ کاملا مسخره هست که میشه اینو از 20 کیلومتری هم فهمید!

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تصویر  یک فتوشاپ کاملا مسخره هست که میشه اینو از 20 کیلومتری هم فهمید!

بله دوست عزیز اینو منم می دونم اما اگه به تاپیک مربوط به آرامتا مراجعه کنید تو تحلیل های دوستان یه همچین چیزی رو می بینید و حساب کار دستتون میاد.

البته اینو من از سایت های خارجی گرفتم.

فعلا در نبود تصاویر واقعی همین هم غنیمته و البته طراحش بد کار نکرده.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بله دوست عزیز اینو منم می دونم اما اگه به تاپیک مربوط به آرامتا مراجعه کنید تو تحلیل های دوستان یه همچین چیزی رو می بینید و حساب کار دستتون میاد.

البته اینو من از سایت های خارجی گرفتم.

فعلا در نبود تصاویر واقعی همین هم غنیمته و البته طراحش بد کار نکرده.

دوست عزیز این تصویر همونطور که گفتم یه فتوشاپ از روی تصاویر تمرین پیش از رژه ی ارتش هست که برجک و توپ با پارچه سفید پوشیده شده بودند! کاری با تاپیک آرماتا هم ندارم! با این گفته ی شما من دیگه آخر خنگول هستم که پیشنهاد میکنید که برم تحلیل های دوستان رو بخونم!!!!! اونم توی تاپیک آرماتای میلیتاری!!!!!!

خدا شفات بده

• Upvote 1
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.