DeathStalker

جنگ ایران - آمریکا+ناتو آیا به همین سادگی که فکر میکنند است؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='mafianews' timestamp='1347999372' post='272030']
میشه آدرس مشاهده این مستند رو بزاری؟
[/quote]
اره وجدانن اگه داری بزار تا ما هم کف کنیم ....
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
http://www.asr-entezar.ir/archives/9273

http://mobinmedia.ir/1326/مستند-شکست-هیمنه-لینک-مستقیم-دانلود.html

لینکهای مختلفش. نمیدونم کدومش ایران فیلتر هست، ولی سعی کردم از سایتهایی بذارم که مطمئنتر هستن
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایولا چه سایتی از این سایتها بلدی چندتا دیگه نشونمون بده من ترافیک نامحدودم روز تا شب دان میکنم از این فیلمها!!!مثبت هم بهت دادم دمت گرم 2باره
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز باید عاقلانه فکر کرد درست است در شجاعت ودلاوری در نبرد های برابر پیروزی با بچه های سپاه است ولی ما همیشه که با چند تا قایق که برای جاسوسی اومدن طرف نیستیم ما باید ی جنگده ها ناو های هواپیمابر وزیردریایی ها وسایر تجهیزات نظامی دشمن ونیز تعدد پایگاه هاو این که متاسفانه اکثر کشور های همسایه متحد امریکا وناتو هستند را در نظر بگیریم بله مسلما جنگ با ایران براحتی عراق و افغانستان نیست ولی در صورت بروز ضربات سنگینی به زیر ساخت های کشور می زندکه چندین سال کشور را عقب می زندپس ما باید تا جایی که امکان دارد از وارد شدن به یک جنگ خودداری کنیم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این مستند مربوط به چند سال قبل هست!
حاج آقای طائب تعریف می کرد(فایل صوتی اش تو نت هست!)می گفت اینا بعد از این که دستگیر شدن به پاسدارا گفتن کی ما رو می خورید؟!!!
پاسدارا با تعجب گفتن چی می گید شما؟! گفتن به ما گفتن اگه به دست ایرانیا اسیر شدین اونا شما رو زنده زنده می خورن!!دی:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من داخل اپارات دیدم بسیار تاسف بار بود که اون تکاور انگلیسی خودشو خیس کرد فقط بخاط اون نعره ی بلند برادر سپاهی
و بسیار تاسف بار بود هدر دادن زحمت محافظان وطن توسط دولت ترسو و بزدل اصلاحات که فقط پس از 24 ساعت فرمان ازادی و فرمان سانسور خبری اون رو با دستان لرزانش امضا کرد
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام! با عرض جسارت، متاسفانه شما اصلا با دلیل ارسال این پست، ارتباط برقرار نکردید.

براتون مثالی زدم از اینکه دنیای واقعی، فقط یه دنیای کوچیک مادی نیست که با معادلات فیزیکیمون حلش کنیم و اون نتیجه ای که فکر میکنیم رو بگیریم.

من اصلا درباره جنگ صحبت نکردم. اصلا هم موافق شروع هیچ جنگی نیستم. فقط بهتون یه دریچه به یه دنیای بزرگتر رو نشون میدم که متاسفانه توی این سایت، به بهانه اینکه بحثها باید حرفه ای و تخصصی بشه، از قلم میفته. یعنی اگه من از نیوتن نقل قول کنم، میشم پرفکت، اگه از خدا نقل قول کنم، حرفم میشه نان سنس و بی اساس!

احتمال وقوع جنگ و نحوه اون و این چیزها، هیچ جایی توی تاپیکم به خودش اختصاص نداده. فقط درباره تفاوت نگاه ها به دنیا هستش.

--------------------

و بله، من هم این مستند رو سالها پیش دیدم. ولی با توجه به برخی پستها و تاپیکها، به نظرم رسید دوباره گفتن بعضی چیزها میتونه مفید باشه. امیدوارم بوده باشه.

همینطور ممنونم از جناب کادیلاک که توی هیچ نظری، من رو از رای منفیشون محروم نمیکنن. خوشحالم که حداقل شما همیشه نظرم رو میخونید. رای منفی و مثبت اونقدرها هم اهمیت نداره
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='shsshed' timestamp='1348001753' post='272046']
من داخل اپارات دیدم بسیار تاسف بار بود که اون تکاور انگلیسی خودشو خیس کرد فقط بخاط اون نعره ی بلند برادر سپاهی
و بسیار تاسف بار بود هدر دادن زحمت محافظان وطن توسط دولت ترسو و بزدل اصلاحات که فقط پس از 24 ساعت فرمان ازادی و فرمان سانسور خبری اون رو با دستان لرزانش امضا کرد
[/quote]
این آدرسی که جناب هیلیا معرفی فرمودند خیلی حجمش زیاد بود میشه شما لینک آپاراتش رو بدی؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
بنام خدایی که از همه قدرتهای عالم قوی تر است .بنام خدایی که از همه بمبهای اتمی قوی تر است .به نام خدایی که از همه نیرویی هوایی عالم قوی تر است .بنام خدایی که ناوهای بزرگ و کوچک به اختیار او حرکت می کنند .بنام خدایی که قوی ترین انسانها را با پشه به درک واصل می کند .بنام خدایی که هر که او را یاری کند و ثابت قدم باشد بر همه داشمنان با دست خالی برتری می دهد .
ایا در یک جنگ قدرت اول سلاح است یا ایمان بهتر بگویم ایمان بهتر است یا اسلحه ؟ خدا به ما دستور داده است خود را تجهیز کنیم و اما با امکاناتی داریم قوایی خود را تجهیز می کنیم و همانا همه امور در دست خداست چه پیروزی و چه شکست .ایا اسرائیل با همه امکاناتش در دو جنگ 33روزه و22 روزه پیروزشد .از نظر عقلی کدام قوا باید پیروز میشد .حزب الله و حماس تا انجا که می توانستند خود را مجهز کردند و همه کار را خدا انجام داد .((نگوییم بقیه کار را خدا انجام می دهد بلکه تمام کار در دست خدا است )).ایا ما با نداشتن اف22 و ناو هواپیمابر و بمب اتم باز شکست خورده از پیش در برابر امریکا هستیم .نگویید فلان را داریم فلان را داریم .از نظر نظامی از امریکا ضعیف تریم که همه قبول داریم ولی در مقابل انها پیروز هستیم چون در راه خدا قدم بر می داریم .
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[/quote]
دوست عزیز شما واقعا دارید درباره همین ملوان های انگلیسی چند سال پیش صحبت میکنید ؟

کدام 24 ساعت ؟ دولت اصلاحات ؟!
از کی تا حالا آقای احمدی نژاد اصلاح طلب شدند ؟

خوبه موضوع مربوط به 5-6 سال پیش است نه عهد عتیق !
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='aminmessi' timestamp='1348007216' post='272073']
[/quote]
دوست عزیز شما واقعا دارید درباره همین ملوان های انگلیسی چند سال پیش صحبت میکنید ؟

[/quote]
امین آقا... از شما انتظار نداشتم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='aminmessi' timestamp='1348007216' post='272073']
[/quote]

[/quote]

حداقل دو بار نیروهای انگلیسی اسیر شدن. دفعه اول زمان آقای خاتمی (این مستند در همون زمان ساخته شده و جناب shsshed بهش اشاره کردن) یک بار هم همونی هست که شما بهش اشاره دارید.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.