ALFARD

آیا سوخو 35 بی ام حریف f-22 میشود؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[center][font=tahoma,geneva,sans-serif][color=#00ff00][b]معرفی قابلیت های سوخو - 35 بی ام به صورت انیمیشن[/b][/color][/font][/center]

[center][font=tahoma,geneva,sans-serif]Sukhoi-35BM[/font][/center]

[center][font=tahoma,geneva,sans-serif]اسکرین شات[/font][/center]

[center][font=tahoma,geneva,sans-serif][img]http://www.8pic.ir/images/94539280514014857265.jpg[/img]

حجم دانلود : 59.74 MB
[url="https://www.dropbox.com/s/b5y1jhef83e26nc/Sukhoi-35BM.m540.x264-iaM_77.rar"]لینک دانلود[/url][/font][/center] ویرایش شده در توسط iaM77
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#000080][size=5]ای کاش ما هم سوخو 35 و 34 داشتینپیییییممممم !!!![/size][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='iaM77' timestamp='1378300033' post='336141']
[center][font=tahoma,geneva,sans-serif][color=#00ff00][b]معرفی قابلیت های سوخو - 35 بی ام به صورت انیمیشن[/b][/color][/font][/center]

[center][font=tahoma,geneva,sans-serif]Sukhoi-35BM[/font][/center]

[center][font=tahoma,geneva,sans-serif]اسکرین شات[/font][/center]

[center]http://www.8pic.ir/images/94539280514014857265.jpg
[/center]
[center]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]حجم دانلود : 59.74 MB
[url="https://www.dropbox.com/s/b5y1jhef83e26nc/Sukhoi-35BM.m540.x264-iaM_77.rar"]لینک دانلود[/url][/font][/center]
[/quote]

خیلی تخیلی بود! اون وقت جیمینگ،RWR و دیکوی های تایفون کشک تشریف داشتند...
فکر کنم این رو در پاسخ به اون فیلم تبلیغی تایفون ساختند که در اون فیلم تایفون خیلی راحت فلنکر رو میزنه.خودمونیش میشه این به اون در!!!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط MR9، 28 خرداد 1395 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 28 خرداد 1395 - دلیلی ارایه نشده است
با سلام خدمت دوستان گرامی من موندم چطور بعضی از دوستان میان یک جنگنده ۴/۵رو با یک نسل پنجمی مقایسه میکنن و بعد هم با یک سری استدلال های خودشون نتیجه میگیرن که تکنولوژی روسیه برتره البته اگر این دوستان گرامی بیان میگ ۲۱رو هم با رپتور مقایسه کنن باز هم از نظر اونامیگ۲۱هم برتر از اب درمیاد من موندم اگه رادار سوخو۳۵اینقدر کارایی بالایی داره و همچنین سوخو۳۵از پس رپتور برمیاد چرا روسیه تو این شرایط که وضعیت مالی خوبی هم نداره اینقدر پیگیر عملیاتی کردن تی۵۰و صرف اینهمه بودجه هستش دوست گرامیمون به برد بالای رادار س۳۵طوری اشاره میکنه که انگار قراره یه اسپیت فایر رو شکار کنه نه دوست گرامی حریف اسمش رپتور هستش و بالاترین درصد رادار گریزی رو داره وشما یقین بدونین رپتور صاحب امتیاز شلیک اول هستش ضمنا حتی تی ۵۰هم از نظر رادار گریزی در حد رپتور نیست من از اقای تارخ مدیر سایت جنگاوران هم این سوال رو پرسیدم و ایشون گفتن تی۵۰حتی از نظر رادار گریزی از اف۳۵های ارتش امریکا پایین تر هستش
متاسفانه یکی از انتقاداتی که به بحث های ما وارد هستش اینه که بیشتر از اونی که علمی وبا تکیه بر واقعیات پیش بره نمایانگر علائق و تعصبات ما نسبت به تسلیحات کشور خاصی هستش
مثلا تو این تایپیک یکی از دوستان به برتری تامکت و فونیکس به رپتور و امرام اشاره فرموده بودن که علاوه براینکه هیچ ربطی به موضوع تاپیک نداشت من موندم که فونیکس که تکنولوژی اون مربوط به چهل سال پیش هستش چه برتری بر امرام c داره که یک موشک رادار فعال شبکه محور هستش و سازگار و هماهنگ و قابل شلیک از اکثر جنگنده های غربی اونهم با جثه ای کوچکتر و وزنی به مراتب سبکتر و بسیار موثر تر با ضریب خطای پایین تر و همچنین قابلیت حمل تعداد بیشتری از اون توسط هواگرد حامل و اینکه حتی پس از شلیک موشک اطلاعات جدیدتری رو توسط جنگنده ویا اوکس های خودی رو به موشک دادواقعیت اینه که فونیکس و تامکت در جنگهای امروزه چندان حرفی برای گفتن ندارن و اگر غیر از این بود کشور سازنده اونو از خدمت خارج نمیکرد ویرایش شده در توسط mina68

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 31 تیر 1395 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 31 تیر 1395 - دلیلی ارایه نشده است
بعقیده من مقایسه یک جنگنده نسل۴/۵با یک جنگنده نسل ۵خیلی منطقی نیست سوخو ۳۵ در کلاس جنگنده های استرایک ایگل و تایفون و رافال قرار میگیره و قابل قیاس با اینها هرچند که فقط در بعد هوا به هوا و رهگیری قابل قیاس میباشد و در بعد تهاجمی و هوا به زمین هم اصلا در حدو اندازه حریفان غربی خودش نیست که البته بخشیش به تنوع و تکنولوژی برتر سلاح ها و مهمات هوا به زمین غربی بر نوع شرقی هستش مثل بمب های اس دی بی یا موشکهای تاروس و اشتروم شادو و برخی سلاحهای دیگه که بعضا فاقد مشابه شرقی هستش یک لینک هست در مورد قیاس سوخو۳۵ با استرایک ایگل تایفون و سوپر هورنت که میخواستم بزارم گفتم شاید برخلاف مقررات سایت باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.