javad12

پیروز جنگ احنمالی ایران با امریکا واسرائیل کیست؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دوستان باسلام من عضو جدید هستم
می خواستم اگه بنده رو قابل بدونید یک تاپیک جدید با این مبحث رو آغاز کنم اگر جنگی بین ایران وامریکا در بگیرد برنده اصلی جنگ که خواهد بود .خواهشی که از دوستان دارم اینکه که خسارات احتمالی چنین حمله ای که به اقتصاد ایران وارد میشود را هم درنظر بگیرید :|

تاپیک را در بخش مناسب ایجاد کنید.
منتقل شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بستگی به این دارد که پیروزی را در چه بدانیم؟ اگر کشور ویران شود و مردم کشته بشوند ، این پیروزی نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پیروزی یعنی رسیدن به اهداف و شکست یعنی نرسیدن به اهداف که با این تصویر از شکست و پیروزی هدف امریکا از جنگ با ایران سقوط نظام اسلامی در ایران و روی کار آمدن رژیمی وابسته و زیر دست خودش است که هرگز به این هدف نمی رسد و به همین دلیل سرنوشت جنگ با ایران فقط برایش شکست است و شاید هم تجزیه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امام خمینی(رة):ما در جنگ چه بکشیم چه کشته شویم در دو حال پیروزیم. به اضافه نوشته ی جناب سرتیپ دوم hosseingmn در مورد برندگان جنگ ،پس در مورد ما قضیه روشنه!
اما اون طرف یه کم کلاف تحلیل ها به خصوص در مورد اسرائیل قاطی میشه.چون اگر آمریکا به ایران حمله کنه.در مورد اسراییل دو حالت پیش میاید1)یا اسراییل درگیر جنگ میشه.که دراین صورت چه از جانب فلسطینی هایی که به طرفداری از ایران بر می خیزند چه از جانب حزب الله و حتی خود ایران موجودیتش در خطر میفته. در اینجا هم دو حالت پیش به وجود می آید.الف)یا اسراییل نابود میشه(به شرط آنکه جنگ فرسایشی وزمانبر بشه) که دراین صورت اگر آمریکا هم پیروز میدان باشد باید دوباره برای احیای یک اسراییل دیگر دست به کار شود ب) یا اینکه اسرائیل می تواند خودش را سراپا نگه دارد.حالا بسته به شرایط، که برنده نظامی جنگ میدان ایران وآمریکا چه کسی است.سرنوشت اسرائیل نیز رقم می خورد a)اگر برنده ایران باشد.اسرائیل در حالی که آمریکا آبرویش رفته (و باید پای خود را از خاورمیانه بیرون بکشد)و خسارت فراوانی به خاطر درگیر شدن در جنگ متحمل شده به طور مودبانه ( اگر بخواهم واضح بگم) باید سیاست کنونی ایران در قبال فلسطین که همان برگزاری رفراندم است را بپذیرد.:|اگر هم که آمریکا برنده بشه و بتواند ایران را مجبور به سازش کند .اسرائیل به خوبی وخوشی نسل کشی وبرنامه هایی را که در مورد خاورمیانه دارد ادامه می دهد
2)اسرائیل درگیر جنگ نمیشه.که بیسیار بیسیار احتمال آن پایین است(چون اگر درگیرنشه، خودمون درگیرش می کنیم!! آتیش به پا کرده اونوقت وایسه کنار بربر ما رو ببینه؟ مگه دست خودشه؟) .که در این صورت سرنوشت او هم ،باز با توجه به برنده نظامی جنگ رقم می خورد با این تفاوت که اگر ایران برنده بشه برای دیکته کردن خواسته ی خود در مورد فلسطین به خاطر درگیر نشدن و خویشتن داری اسرائیل در جنگ با یه نموره مشکل روبرو میشود که با کمک بیشتر به فلسطینی های مبارزو حزب الله می تواند آن را حل کند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
((سعيد:بستگي دارد پيروزي را در چه بدانيم)) دقيقآ محكم ترين پاسخ همين بود. زدن يه ناوچه؟ زدن يه ناو هواپيما بر؟ بمباران پايگاه هاي امريكا در عراق/ عمان/بحرين و ........؟كه اين بدترين حالت ممكن است چون باعث واكنش اين كشور ها به ايران خواهد شد.و...... بر اساس امكانات نظامي امريكا واسرايل و ايران به نظر من پيروز ميدان امريكا نباشد 100٪ حتم دارم ايران نيست پس با حذف احتمال وجود داشتن پيروز جنگ بايد ميزان خسارات وارده را د نظر گرفت و اينكه چه كشوري قابليت تحمل اين خسارت و جبران ان را دارد از ميان اين سه كشور هم به روشني پيداست كه كدام بيشترين ضربه را مي خورد. به نظر من 1)ايران 2)اسراييل 3)امريكا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام من فقط يه چيز و بگم دوستان ما پيروز جنگيم در نهايت هر وقت كه رخ بده يا هر چقدر كه طول بكشه ما پيروزيم چون خدا باماست چو حق با ماست و ما سپاه حقيم و خدا وعده داده كه ما رو ياري ميكنه بر دشمنانمون چيره ميكنه و همه چيز به تقدير و قدرت خداست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

((سعيد:بستگي دارد پيروزي را در چه بدانيم)) دقيقآ محكم ترين پاسخ همين بود.
زدن يه ناوچه؟ زدن يه ناو هواپيما بر؟ بمباران پايگاه هاي امريكا در عراق/ عمان/بحرين و ........؟كه اين بدترين حالت ممكن است چون باعث واكنش اين كشور ها به ايران خواهد شد.و......
بر اساس امكانات نظامي امريكا واسرايل و ايران به نظر من پيروز ميدان امريكا نباشد 100٪ حتم دارم ايران نيست پس با حذف احتمال وجود داشتن پيروز جنگ بايد ميزان خسارات وارده را د نظر گرفت و اينكه چه كشوري قابليت تحمل اين خسارت و جبران ان را دارد
از ميان اين سه كشور هم به روشني پيداست كه كدام بيشترين ضربه را مي خورد. به نظر من 1)ايران 2)اسراييل 3)امريكا

جناب آقا/خانم .از منظری که شما به قضیه نگاه می کنید.حق را می توان به شما داد(چرا؟چون شما فقط خرابی ها وساختمان های ویران شده را می بنید) ولی
1)همانطور که خودتان گفتید آمریکا اگر نتواند در مورد هدف های خود در مورد ایران(که کمترینش جلوگیری از نفوذ بیشتراندیشه های سیاسی ودینی در ایران ونهایتش نابودی نظام فکری حاکم بر ایران است) دست پیدا کند چه آبرویی ازش می رود؟آیا رفتن آبرو کم شکستیه؟
2)تازه این جنگ احتمالی مطمئناً باعث می شود که اندیشه های ایران سریعتر خاورمیانه را در بر بگیرد و در آینده اندیشه ی ایران،اندیشه غالب در منطقه گردد(اندیشه وروح حاکم بر منطقه را در کنترل خود در می آورد) واین یعنی بزرگترین پیروزی برای ایران با وجود تمام خسارات وخرابیهایی که می بیند.واین بدترین شکست برای آمریکا وبه خصوص اسرائیل است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داوود جان. به مسئله‌ي بسيار خوبي اشاره كردي. اتفاقاً منم مي‌خواستم در اين زمينه بنويسم كه شما فرمودي. متأسفانه ساعت 30 : 2 نصفه شب، زمان جالبي براي نوشتن نيست؛ مگه نه خدا بهتون بايد رحم مي‌كرد :| ! ريشه‌ي تمامي اين تهديدات، فقط برمي‌گرده به انقلاب اسلامي ايران و تهديد منافع امريكا؛ از طريق شيوع و نفوذ انديشه‌ي انقلاب اسلامي در كشورهاي ديگه! مسئله‌اي كه برژينسكي اون رو تهديد بزرگ خوند؛ جنگ ايران و عراق به خاطرش شروع شد و كنت دومارانش براي مقابله با اون، طرح جنگ جهاني چهارم رو مطرح كرد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اولاً، این یک ضرب المثل فرنگی هست که می گوید «خدا همیشه با طرف پیروز است!» دوماً اگر جنگی بین ایران و آمریکا در بگیرد و از حالت جنگ ضربتی خارج شده و به جنگ فرسایشی تبدیل شود؛ احتمالاً پیروزی وجود ندارد و در نهایت به یک نوع توافق صلح می رسند! بنابراین آمریکائی ها احتمالاً دنبال رسیدن به یک پیروزی ضربتی هستند حتی اگر لازم باشد از بمبهای اتمی استفاده کنند. سوماً مسلماً طرف مغموم این جنگ ملت ایران و ملت آمریکا هستند که می بایست دوباره تلفات شدید نیروی انسانی را تحمل کنند. بخصوص ملت ایران که باید زیر شدیدترین ضربات قرار بگیرد! دقت کنید که عراق 30 میلیونی بنا به تحقیقات منابع انگلیسی تا به امروز بیش از یک میلیون نفر کشته در جنگ و ناآرامی ها داشته است و این به غیر از کشته های است که بر اثر بیماری های و کمبود دارو داده است! یعنی از هر 30 نفر یک نفر!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اولاً، این یک ضرب المثل فرنگی هست که می گوید «خدا همیشه با طرف پیروز است!»
آمریکائی ها احتمالاً دنبال رسیدن به یک پیروزی ضربتی هستند

احتمالاً ضرب المثل فرنگی «طرف خدا،همیشه پیروز است» می باشد و به خاطر .......مترجم «خدا همیشه با طرف پیروز است» ترجمه شده :cry:
مسلماً آمریکا در نیل یه پیروزی ضربتی در مورد ایران با شکست روبرو می شود مگر آنکه هدف آمریکا از حمله به ایران را در نابودی تاسیسات اتمی بدانیم (که قریب به اتفاق می دونیم این طور نیست حتی یک بچه ابتدائی ) :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد حمله ضربتی آمریکا دقت کنید که آمریکائی ها می توانند با کمترین خسارت به خودشان به ما بیشترین خسارت را بزنند. همانطور که به عراق زدند و می دانید که دفاع شکست ناپذیر ضد هوائی بغداد به راحتی شکست خورد! و آمریکا که هدفش را نابودی تسلیحات کشتار جمعی عراق اعلام کرده بود تقریباً همه عراق را بمباران کرد! بنابراین اگر پس فردا پالایشگاه ها؛ صنایع فولاد؛ صنایع خودروسازی؛ صنایع پتروشیمی و سایر صنایع ما بمباران شد زیاد جا نخورید! هدف اصلی آن است که پس از صلح مجددا همان صنایع را به قیمت روز به ما بفروشند!:| در مورد ضرب المثل هم باید بگویم که ضرب المثلی که شما گفتید یعنی «طرف خدا،همیشه پیروز است» ضرب المثلی است که کاهنان و کشیشان غربی سالها در گوش مردم می خواندند تا زمانی که یکی از پادشاهان ( فکر کنم شارل کبیر بود ) که پروتستان بود بر ضد پاپ و نظام کشیش آن وقت قیام کرد! وقتی که کشیشان سعی کردند با توجه به این حکم که خدا همیشه پیروز است و انتساب لشکر خدا به لشکریان پاپ از روحیه جنگجویان ضد پاپ کمک کنند. این پادشاه که تا آن موقع همیشه پیروز بود ضرب المثل را به هم ریخت و همانطور که من گفتم روایت کرد! بعدها و بخصوص در جنگ های که دو طرف هم مذهب بودند خیلی از سرداران بزرگ این ضرب المثل را به کار بردند که یکی از آنها چرچیل بود! (البته نمی دانم چرچیل جزو سرداران محسوب می شود یا سياست مداران) دقت داشته باشید که در آن زمان پاپ در اختیار فاشیست های موسیلینی بود و تقریباً به نفع آنها حکم می داد! که چرچیل با این گفته نشان داد که زیاد به «طرف خدا» اعتقاد ندارد! :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده هرچه می خواهم به بعضی از دوستان چیزی نگم متاسفانه نمی زارن! آقایایون چرا میایین وسط بحث پارازیت می اندازید؟! من نمی دونم چقدر به شماها می دن بیایین آمریکا می بره آمریکا می بره کنید؟! ارتش شکست ناپذیر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اسرائیل! در مقابل حزب الله شکست خورد حزب الله تونست با کمترین تلفات ممکن و بیشترین صدمات به دشمن جنگ رو به پایان برسونه! حالا بعضی ها می ان می گم حزب الله گروه چریکی است! اگر حزب الله گروه چریکی است معلم این گروه چریکی شهید چمران بوده! و ما بهتر از این ها رو در کشور داریم! همچنین ارتش کلاسیک بسیار قدرتمندی هم داریم! دوستان نگران هواپیماهای اسقاطی هم نباشند ناوگان هواپیمایی بسرعت در حال نوسازی است! (متاسفانه من نمی تونم دلیل بیارم همینقدر که گفتم هم زیادیه با توجه به وضعیت جاسوسی از سایت! :| :cry: ).

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به خدا من خیلی خوشحال می شوم که خبرهای خوب بشنوم و اصلاً هم قصد ندارم آب به آسیاب دشمن بريزم. و خیلی هم ناراحت شدم که وصله جاسوس بودن را هم به من زدید. اما بعضی از تحلیلهای این سایت آنقدر خوشبینانه است که می دانم تحلیلگرانش با اولین موج حمله جا می زنند و کلاً روحیه خود را می بازند. به نظر من آدم باید در جنگ از اول کار بدترین حالتها را هم پیشبینی کند و برای آن برنامه ریزی کند تا در هر شرایطی بتواند به نبرد ادامه بدهد! زیاد خوشبین بودن کمکی به ما نمی کند. باید تحلیلهایمان در حد واقعیت باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سمک جان بنده با شما نبودم! :| :cry: :lol: :cry: :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.