copout

وقتی از شانزده عضو گروه کماندویی فقط یک نفر سالم بر می گردد!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]
اسرائیل در برابر مجامع بین المللی چه توجیهی میتونه برای این کار داشته باشه؟همینطور احساسات مردم جهان نسبت به اون مخدوش هست پس با اشغال زمینی غزه میتونست به راحتی با مدعی شدن این که داره یه گروه تروریستی رو از بین میبره به افکار جامعه بین المللی هم پاسخ بده
[/quote]

فکر نمی کنم چندان اینی که شما میگید باشه....
من دیدم که گاهی امریکایی ها خیلی سریع در مقابل اسرائیل جبهه میگیرن، اما اون فقط زمانیه که اسرائيل براشون یه مشکل جدید درست کرده باشه! :)...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1363270097' post='304012']
[quote]
اسرائیل در برابر مجامع بین المللی چه توجیهی میتونه برای این کار داشته باشه؟همینطور احساسات مردم جهان نسبت به اون مخدوش هست پس با اشغال زمینی غزه میتونست به راحتی با مدعی شدن این که داره یه گروه تروریستی رو از بین میبره به افکار جامعه بین المللی هم پاسخ بده
[/quote]

فکر نمی کنم چندان اینی که شما میگید باشه....
من دیدم که گاهی امریکایی ها خیلی سریع در مقابل اسرائیل جبهه میگیرن، اما اون فقط زمانیه که اسرائيل براشون یه مشکل جدید درست کرده باشه! :)...
[/quote]
بله البته من فقط در مورد آمریکا صحبت نمیکنم بالاخره مشروعیت یک نظام و حکومت به وجهه ی اون در مجامع بین المللی خیلی وابسته است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اسرائیل در برابر مجامع بین المللی چه توجیهی میتونه برای این کار داشته باشه؟همینطور احساسات مردم جهان نسبت به اون مخدوش هست پس با اشغال زمینی غزه میتونست به راحتی با مدعی شدن این که داره یه گروه تروریستی رو از بین میبره به افکار جامعه بین المللی هم پاسخ بده[/quote]
حمله به غزه که از پر تراکم ترین نقاط دنیا به حساب میاد اونم با توجه به نحوه جنگیدن حماس تلفات غیر نظامی رو به شدت افزایش میده پس مشکل با جامعه بین الملل و.... پیش میاد بهتر اینه ک با بمباران سنگین کشتن رهبرانشون نابود کردن ذخایر موشکشون امنیت خودش رو تضمین کنه تا اینکه حمله زمینی کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
حمله به غزه که از پر تراکم ترین نقاط دنیا به حساب میاد
[/quote]

جناب غزه چی ترین نقطه‌ی دنیاست؟!!! یه لیست کلی از کلان شهر های بزرگ دنیا رو ببینین....
نصف بیشتر شهرهای مرکز استان کشور ایران از این شهر بزرگ‌ترن، اونوقت یکی از پر تراکم ترین نقاط دینا هستش؟؟؟

[quote]با توجه به نحوه جنگیدن حماس[/quote]
والا تا جایی که من فیلم‌های حمله‌اشون رو دیدم، طرف داشت از توی یه باغ و یا یه زمین بازی (زمین بازی بزرگ......) راکت شلیک میکرد و جمع میکرد و میرفت! :)... اونوقت اسرائيل میاد ساختمان خبرنگار ها رو بمباران میکنه...!!!!
عزیزم این دیگه مشخصه که هدف چی بوده! :)....

[quote]با بمباران سنگین کشتن رهبرانشون نابود کردن[/quote]
در طول حمله‌ی اخیر که ۸ روز کار درگیری به طول انجامید، یک نفر رئیس کشته شد، و سه عدد انبار مورد حمله قرار گرفت! :).... بقیه‌ی بمباران ها کجا رو هدف قرار داده بوده؟! کشتن یه نفر رئیس یه راکت میخواد که بزنه به ماشینش....
اون سه تای دیگه هم سه تا بمب میخواد که بزنه و بیاد..... ۸ روز سورتی پرواز کامل جنگنده‌هاشون برای چی بوده؟! شناسایی؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1363378999' post='304172']
[quote]اسرائیل در برابر مجامع بین المللی چه توجیهی میتونه برای این کار داشته باشه؟همینطور احساسات مردم جهان نسبت به اون مخدوش هست پس با اشغال زمینی غزه میتونست به راحتی با مدعی شدن این که داره یه گروه تروریستی رو از بین میبره به افکار جامعه بین المللی هم پاسخ بده[/quote]
حمله به غزه که از پر تراکم ترین نقاط دنیا به حساب میاد اونم با توجه به نحوه جنگیدن حماس تلفات غیر نظامی رو به شدت افزایش میده پس مشکل با جامعه بین الملل و.... پیش میاد بهتر اینه ک با بمباران سنگین کشتن رهبرانشون نابود کردن ذخایر موشکشون امنیت خودش رو تضمین کنه تا اینکه حمله زمینی کنه
[/quote]
دوست عزیز شما در مورد تئوری شهر سوخته چیزی میدونید؟یعنی با بمب باران های هدفمند حریف رو به شدت تضیف میکنند سپس برای تمام کردن کار واحد زمینی وارد عمل میشه خب وقتی پس از هشت روز بمب باران حمله زمینی نمیکنند یعنی حریف تضعیف نشده وقتی حریف تضعیف نشده یعنی بمباران ها همه بی هدف بوده و حریف هنوزبا قدرت پیشین باقی است بنابراین این یک شکست تمام عیار است وبس.(امیدوارم شبهاتتون برطرف شده باشه) ویرایش شده در توسط reza2250

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاید از نظر ابعاد غزه از خیلی از شهرهای ما بزرگتر نباشند اما غزه بیش از 1000000 جمعیت داره !! که این باعث میشه یکی از پرتراکم ترین مناطق جهان بشه به همین دلیل جنگ زمینی بین این همه غیر نظامی کار خیلی سختی خواهد بود و باعث تلفات زیادی خواهد شد که جامعه جهانی فشار زیادی به اسرائیل میاره و...
[quote]دوست عزیز شما در مورد تئوری شهر سوخته چیزی میدونید؟یعنی با بمب باران های هدفمند حریف رو به شدت تضیف میکنند سپس برای تمام کردن کار واحد زمینی وارد عمل میشه[/quote]
دوست عزیز کجا رو هدفمند بمباران کنند مگه حماس پادگان داره ؟ یا مگه زاغه مهمات استانداردی داره؟ استحکامات خاصی داره (البته منازل مسکونی استحکامات محسوب نمیشه ) تجیزات سنگین داره ؟ همه بین غیر نظامی ها زندگی میکنن هرجا بزنه 4 تا غیر نظامی هم میمیرن
[quote]والا تا جایی که من فیلم‌های حمله‌اشون رو دیدم[/quote]
هیج بغالی نمیگه ماست من ترشه فیلم حمله از مناطق مسکونی رو میتونید از سایت های طرفدار اسرائیل بگیرید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1363434722' post='304209']
شاید از نظر ابعاد غزه از خیلی از شهرهای ما بزرگتر نباشند اما غزه بیش از 1000000 جمعیت داره !! که این باعث میشه یکی از پرتراکم ترین مناطق جهان بشه به همین دلیل جنگ زمینی بین این همه غیر نظامی کار خیلی سختی خواهد بود و باعث تلفات زیادی خواهد شد که جامعه جهانی فشار زیادی به اسرائیل میاره و...
[quote]دوست عزیز شما در مورد تئوری شهر سوخته چیزی میدونید؟یعنی با بمب باران های هدفمند حریف رو به شدت تضیف میکنند سپس برای تمام کردن کار واحد زمینی وارد عمل میشه[/quote]
دوست عزیز کجا رو هدفمند بمباران کنند مگه حماس پادگان داره ؟ یا مگه زاغه مهمات استانداردی داره؟ استحکامات خاصی داره (البته منازل مسکونی استحکامات محسوب نمیشه ) تجیزات سنگین داره ؟ همه بین غیر نظامی ها زندگی میکنن هرجا بزنه 4 تا غیر نظامی هم میمیرن
[quote]والا تا جایی که من فیلم‌های حمله‌اشون رو دیدم[/quote]
هیج بغالی نمیگه ماست من ترشه فیلم حمله از مناطق مسکونی رو میتونید از سایت های طرفدار اسرائیل بگیرید
[/quote]
دوست عزیز حماس پادگان نداره ولی انبار موشک و مهمات که داره چرا مغالطه میکنی ؟با از بین بردن انبار مهمات و موشک ها(حتی اگر زیر منازل مسکونی هم باشند) حماس فوق فوقش توی درگیری زمینی میتونست 2 هفته مقاومت کنه خب اگر تمام بمب باران ها هدف مند بوده و حماس رو مورد هدف قرار داده پس چرا این حماس بدون مهمات و موشک رو با یه حمله زمینی نابود نکردن؟حرف من کشته شدن یا نشدن غیر نظامیان نیست حرف من از بین بردن حماس یا حداقل تضعیف اون بوده این حرف رو باز هم میگم اهداف اسرائیل چه بود از بین بردن حماس از بین بردن حماس چگونه ممکن میشود با بمب باران انبار های موشک و مهماتش و حمله ای نهایی زمینی وقتی حمله زمینی نهایی صورت نمیگیرد یعنی حماس تضعیف نشده است وقتی حماس تضعیف نشده است یعنی انبار مهمات و موشکی از بین نرفته است پس حماس همچنان قدرت مند و نقطه ی تهدید برای اسرائیل است
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این جنگ مانند این میماند که ایران پس از روزها بمب باران کور مناطق مرزی به خود اجازه ورود به قلمرو پژاک را ندهد و فقط ادعا کند به پژاک ضربه زده است اگر این اتفاق میافتاد آیا شما این حرف ایران را قبول میکردید؟ ویرایش شده در توسط reza2250

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.