copout

وقتی از شانزده عضو گروه کماندویی فقط یک نفر سالم بر می گردد!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='zed' timestamp='1362572719' post='302978']
[quote name='death' timestamp='1362557911' post='302955']
جالب بود امیدوارم کل داستان سندیت و بی طرفیش از این قسمت مقدمش بیشتر باشه
[quote]پیروزی در جنگهای سی وسه روزه و بیست و دو روزه و هشت روزه بود[/quote]
[/quote]
با سلام خدمت همه دوستان گرامي
دليل شما در خصوص سنديت نداشتن قسمت مقدم چيست ؟
[/quote]
علیک سلام
دوست عزیز من از این عملیات فقط عکس پوست سر یه اسراییلی رو دیده بودم و هیچ اطلاعی ندارم اما شکست اسراییل در 3 جنگ اخیرش مصداق بارز دید یک طرفه هست به همین دلیل این سوال برام مطرح شد همین
[quote]دوست من، از نظر مسلمون ها، خودشون برنده‌ی این سه جنگن، از نظر اسرائیل، اونها....!!!![/quote]
من مسلمانم و میگم اسراییل پیروز شد
[
  • Downvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1362745973' post='303268']
[quote name='zed' timestamp='1362572719' post='302978']
[quote name='death' timestamp='1362557911' post='302955']
جالب بود امیدوارم کل داستان سندیت و بی طرفیش از این قسمت مقدمش بیشتر باشه
[quote]پیروزی در جنگهای سی وسه روزه و بیست و دو روزه و هشت روزه بود[/quote]
[/quote]
دليل شما در خصوص سنديت نداشتن قسمت مقدم چيست ؟
[/quote]
علیک سلام
دوست عزیز من از این عملیات فقط عکس پوست سر یه اسراییلی رو دیده بودم و هیچ اطلاعی ندارم اما شکست اسراییل در 3 جنگ اخیرش مصداق بارز دید یک طرفه هست به همین دلیل این سوال برام مطرح شد همین
[quote]دوست من، از نظر مسلمون ها، خودشون برنده‌ی این سه جنگن، از نظر اسرائیل، اونها....!!!![/quote]
من مسلمانم و میگم اسراییل پیروز شد
[
[/quote]
از ديدگاه غير يک طرفه تحت چه شرايطي بايد يک طرف را به عنوان پيروز جنگ اعلام کرد ؟ درپستهاي گذشته دوستان دو مورد وجود داشت . يکي بحث هدف شروع و ادامه جنگ براي هر دو طرف و ميزان دست يابي هر کدام به اهدافشان به عنوان شاخص تشخيص طرف پيروز از طرف بازنده جنگ . ديگري گزارش کميته وينوگراد که رژيم صهيونيستي پس از پايان جنگ در خصوص نتايج به دست آمده تشکيل داد و به گفته سيد حسن نصرالله در بيش از صد جاي اين گزارش از واژه شکست در مورد نيروهاي رژيم صهيونيستي صحبت شده است . بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب اين رژيم مدتها قبل از جنگ 33 روزه آماده حمله به لبنان مي شد و ربودن سربازان اسرائيلي توسط حزب الله تنها زمان حمله را چند ما جلو انداخت . بنابراين حمله اين رژيم کاملا برنامه ريزي شده و حساب شده و داراي اهداف مشخص و از حيث موفقيت يا عدم موفقيت کاملا قابل اندازه گيري مي باشد . در خصوص جنگهاي 22 روزه و 8 روزه نيز بايد به اهداف دوطرف و ميزان دستيابي آنها به اهداف خود مراجعه کرد . ویرایش شده در توسط zed

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیزان فقط اینو بگم جنگ 33 روزه حزب الله خوب جنگید اما در پایان عملا اسراییل با ویران کردن لبنان توان سیاسی حزب الله برای شروع جنگ ازش گرفته یعنی مشروعیت شروع جنگ دیگه ای رو نداره (از طرف ملتش) از طرف دیگه جنگ های حماس واقعا به سختی میشه اسمش رو جنگ گذاشت شبیه سلاخی بود تا جنگ !!توان نظامی اسراییل رو واقعا نمیشه با حماس مقایسه کرد اگه فشار جامعه جهانی نبود همشون رو قصابی میکرد از اعراب بخاری هم بلند نمیشد واقعا شلیک چند تا موشک گراد که فقط باد مخالف میتونه صد ها متر محل برخوردش رو عوض کنه رو میشه با توان اسراییل مقایسه کرد ؟ ؟ تازه شاهکار گنبد آهنین هم تنها سلاح حماس را از کار انداخت و باعث شد حماس همون کار نتونه بکنه و مجبور شه ایندفعه 8 روزه صلح کنه من نمیتونم بفهمم شما واقعا چجوری فکر میکنید ک میگید حماس پیروز شده اخه اصلا حماس در مقابل اسراییل چه نیروییی داره جز شلیک از مناطق مسکونی؟
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1362839033' post='303428']
عزیزان فقط اینو بگم جنگ 33 روزه حزب الله خوب جنگید اما در پایان عملا اسراییل با ویران کردن لبنان توان سیاسی حزب الله برای شروع جنگ ازش گرفته یعنی مشروعیت شروع جنگ دیگه ای رو نداره (از طرف ملتش) از طرف دیگه جنگ های حماس واقعا به سختی میشه اسمش رو جنگ گذاشت شبیه سلاخی بود تا جنگ !!توان نظامی اسراییل رو واقعا نمیشه با حماس مقایسه کرد اگه فشار جامعه جهانی نبود همشون رو قصابی میکرد از اعراب بخاری هم بلند نمیشد واقعا شلیک چند تا موشک گراد که فقط باد مخالف میتونه صد ها متر محل برخوردش رو عوض کنه رو میشه با توان اسراییل مقایسه کرد ؟ ؟ تازه شاهکار گنبد آهنین هم تنها سلاح حماس را از کار انداخت و باعث شد حماس همون کار نتونه بکنه و مجبور شه ایندفعه 8 روزه صلح کنه من نمیتونم بفهمم شما واقعا چجوری فکر میکنید ک میگید حماس پیروز شده اخه اصلا حماس در مقابل اسراییل چه نیروییی داره جز شلیک از مناطق مسکونی؟
[/quote]
حزب الله نيازي به شروع جنگ ندارد و عملياتي که با نام وعده صادق انجام داد به جهت تبادل اسراي لبناني و نظاميان اسرائيلي بود . ضمنا لبنان ويران نشد بلکه فقط مناطق شيعه نشين لبنان هدف حملات اسرائيلي ها قرار گرفتند و آن هم به دليل ايجاد شکاف در جامعه لبنان بود . تنها جرم شهيد شاطري که چندي پيش در لبنان به شهادت رسيد هم مسئوليت بازسازي نه تنها مناطق شيعه نشين بلکه مناطق سني نشين و مسيحي نشين لبنان بود به طوري که لبنانيها به او لقب رئيس جمهور واقعي لبنان را داده بودند . لازم به ذکر است لبنان سالها درگير جنگ داخلي و تجاوز رژيم اشغالگر قدس بوده و خرابيهاي زيادي در همه مناطق آن ديده مي شود . حزب الله و متحدانش هم اکنون دولت لبنان حضور دارند و توان و قدرت آنها چندين برابر زمان جنگ 33 روزه است .در خصوص غزه نفس اينکه ارتش رژيم اشغالگر قدس مجبور به ترک آن منطقه شده و علي رغم محاصره همه جانبه اين منطقه دولت حماس هنوز سر پا است و در جنگ 22 روزه با حجم عظيم امکانات رژيم صهيونيستي نيز قادر به تصرف دوباره اين باريکه و حذف حماس نشد يک پيروزي براي فلسطينيان محسوب مي شود . در جنگ 8 روزه هم علي رغم حضور گنبد آهنين باز موشکهاي فلسطينيان به تل آويو رسيد و پس از 20 سال وضعيت تل آويو قرمز اعلام شد و کار حتي به درگيري زميني هم نرسيد و براي اولين بار همه با صداي بلند اعلام کردند در غزه از فشنگ تا موشک همه چيز ايراني است . کاري که دفعات پيش انجام نمي شد . در اوج محاصره غزه راکتهاي فجر ۳ و فجر ۵ ايران به غزه رفت و از آنجا شليک شد . در خصوص موفقيت گنبد آهنين هم آمار و ارقام متفاوت است ولي نفس عدم ورود رژيم صهيونيستي به جنگ زميني خود گوياي خيلي از واقعيتها است ویرایش شده در توسط zed
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
تازه شاهکار گنبد آهنین هم تنها سلاح حماس را از کار انداخت و باعث شد حماس همون کار نتونه بکنه و مجبور شه ایندفعه 8 روزه صلح کنه من نمیتونم بفهمم شما واقعا چجوری فکر میکنید ک میگید حماس پیروز شده اخه اصلا حماس در مقابل اسراییل چه نیروییی داره جز شلیک از مناطق مسکونی؟
[/quote]

شاهکار گنبد اهنین؟!!!
شاهکار؟! حاجی بعد از ۲۰ سال، برای اولین بار موشک خورد تو تلاویو..... برای اولین بار بعد از بیست سال، مردم توی تلاویو بازم مزه‌ی ترس و شرایط جنگی رو چشیدن....!!!!
برای اولین بار بعد از بیست سال، مردم تلاویو عین سگ فرار کردن از تو خیابونا و چپیدن تو پناهگاه‌ها....!!!!!!!

توان حمله‌ی حماس اونی بود که بعد از ۲ سال، قرنطینه بودن!! و اینکه حتی غذا هم به سختی واردش میشد، بعد از ۸ حمله به پایگاه های مختلف و انبار هاش، در ۸ روز، ۱۳۰۰ راکت زد تو اسرائیل....!!!‌برید تاپیک مربوطه رو از اخر به اول بخونین....
من یه لینک از اسرائیلی ها گذاشته بودم که پتیشن زده بودن با امضای ۷۰۰۰ نفر و خورده‌ای در روز اولش!!!! که عمو باراک اوباما به دادمون برس....!!!
شاهکار؟؟؟

حزب‌الله قدرت جنگ نداره؟!!! حزب الله یه لجستیک خفن داره از ایران(اگر کارخونه نداشته باشه!! :) ) و خودش راکت میزنه....!!‌اگر حماس داره، حزب‌الله هم فجر ۵ داره و شلیک شدن رگباری از این فجر ۵ ها، یه بار دیگه ایرون دوم رو بی‌نسیب میذاره....!! :)

تو همون تاپیک که به زور اسمش رو میذاریم جنگ، کلی فیلم گذاشتیم از برخورد راکت ها به شهرهای مرزی و ...!!! راکت هایی که عیبشون کلاهک نداشتنشونه!!!!
و لطفا، تاریخ رو تحریف نکنین!! این جنگ، جنگی بود که اسرائیل تلاش کرد برای صلح و حماس با گرفتن چند امتیاز که الان یادم نیست، شلیک راکت رو پایان داد! :)....
مدارک و اسناد و .... همه و همه هستن و مدارک صحبت من در اون تاپیک، خود سایت های صهیونیست هاست ونه فارس و ...! :)
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1362839033' post='303428']
عخه اصلا حماس در مقابل اسراییل چه نیروییی داره جز شلیک از مناطق مسکونی؟
[/quote]
عاخه اسرائیل در مقابل حماس چه نیرویی داره جز خراب کردن خونه های مسکونی و کشتن مردم بی گناه و استفاده از بمب فسفری و زن و بچه کشتن؟در تمام ویدیو هایی که از شلیک موشک های حماس دیدم هیچ کدام از مناطق مسکونی شلیک نمیشدند دیدید گفتم دوستان؟تبلیغاتشون بعد از شکست میگه ما فقط میخواستیم ضربه بزنیم و به هدفمون رسیدیم rolling_on_the_floor
تمام خانواده اعضای حماس در غزه زندگی میکنند کدام عقل سلیم اجازه میده از کنار خونه مسکونی خانواده شون موشک شلیک کنند؟این حرف ها رو اسرائیل میزنه که آدم کشی هاش رو توجیه کنه شما چرا باور میکنید؟؟ ویرایش شده در توسط reza2250
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1362839033' post='303428'] عزیزان فقط اینو بگم جنگ 33 روزه حزب الله خوب جنگید اما در پایان عملا اسراییل با ویران کردن لبنان توان سیاسی حزب الله برای شروع جنگ ازش گرفته یعنی مشروعیت شروع جنگ دیگه ای رو نداره (از طرف ملتش) از طرف دیگه جنگ های حماس واقعا به سختی میشه اسمش رو جنگ گذاشت شبیه سلاخی بود تا جنگ !!توان نظامی اسراییل رو واقعا نمیشه با حماس مقایسه کرد اگه فشار جامعه جهانی نبود همشون رو قصابی میکرد از اعراب بخاری هم بلند نمیشد واقعا شلیک چند تا موشک گراد که فقط باد مخالف میتونه صد ها متر محل برخوردش رو عوض کنه رو میشه با توان اسراییل مقایسه کرد ؟ ؟ تازه شاهکار گنبد آهنین هم تنها سلاح حماس را از کار انداخت و باعث شد حماس همون کار نتونه بکنه و مجبور شه ایندفعه 8 روزه صلح کنه من نمیتونم بفهمم شما واقعا چجوری فکر میکنید ک میگید حماس پیروز شده اخه اصلا حماس در مقابل اسراییل چه نیروییی داره جز شلیک از مناطق مسکونی؟ [/quote]

دقيقا به همين خاطر كه توان نظامي حزب الله و حماس غير قابل قياس با توان اسرائيل هست، بنده اسرائيل را به هيچ وجه برنده هيچ كدام از جنگ ها نمي دونم. اسرائيل با آن همه تجهيزات نتوانست حماس را كه پيشرفته ترين سلاحش همون راكته فجر پنج هست، شكست بده. اسرائيل تنها كاري كه كرد تخريب ساختمان ها و زيرساخت هاي شهري غزه بود ان هم به صورت بمباران كور توسط جنگنده ها و توپخانه از راه زميني و دريا بود!! تازه با ان همه دبدبه و كبكه وقتي انبار موشك هاي تاميرشان بعد از هشت روز ته كشيد مجبور شدند آتش بس را با تمامي شرايط حماس بپذيرند اگر نمي پذيرفتند كه روز نهم چهره شان به اين شكل بود [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/feeling%20beat%20up.gif[/img] [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/rolling%20on%20the%20floor.gif[/img]
حالا شما هزينه اي كه حماس متحمل شد را با هزينه اي كه اسرائيل صرف گنبد آهنين و بمباران زن و بچه هاي غره كرد و نتايجي كه بعد از اتش بس حاصل شد را باهم مقايسه كنيد بعد اينطوري ميشه گفت كه كداميك پيروزتر بوده!! [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/peace%20sign.gif[/img]
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برای اولین بار بعد از بیست سال، مردم تلاویو عین سگ فرار کردن از تو خیابونا و چپیدن تو پناهگاه‌ها....!!!!!!![/quote]

اولا كه همين اول بسم الله دوباره تكرار كنم كه من تو پست قبليم هم بدون هيچ تعصبي گفتم كه تاريخ قضاوت خواهد كرد كه در بعد [size=6]نظامي[/size] چه كسي برده و كي باخته و...(مثل واقعه عاشورا) از اين واضح تر هم نميشه. اما در ابعاد ديگه.......

اما در مورد اين گفته دوستمون كه نقل قول كردم. عزيز من خود نفس كار فرار كردن غير نظامي ها و پناه بردن به پناه گاه هاي امن (حالا به شكل هر جونوري چه سگ ، گربه، سوسك، كرگدن... :mrgreen: ) ، كه كار بدي نيست و نشونه شكست نظامي هيچ طرف جنگي هم هرگز نبوده ، نيست و نخواهد بود.در واقع اين واكنش طبيعي انسان نسبت به احساس خطر هست كه غريزش بهش ميگه بايد فرار كني و بري جاي امن. مردم شهرها تو همه جنگها از همون دوران باستان و 5000 سال پيش وقتي جنگي در ميگرفت فرار ميكردن به جاهاي امن مثل كوه و غار و بيابون.

زمانه هر چقدر هم جلوتر رفت پناه گاه هاي ويژه زماه جنگ ساخته شد. تو جنگ جهاني اول و دوم مردم شهرهاي انگليس و فرانسه هم مثل چي در ميرفتن تو پناه گاه ولي نتيجه جنگ چي بود؟؟ زمان جنگ 8 ساله خودمون با عراق اگر از بزرگترها كه يادشون مياد بپرسيد براتون تعريف ميكنن كه مردم تو تهران و شهرهاي ديگه مثل چي ميرفتن تو پناه گاه ها .

خوب اين مگه كار بد و بزدلانه اي بود؟؟؟ ملت ميرفتن تا جونشون در امان باشه. زمان جنگ عقل سليم ميگه هر كاري بكني تا جون غير نظامي ها در امان بمونه.

[quote]وقتي انبار موشك هاي تاميرشان بعد از هشت روز ته كشيد مجبور شدند آتش بس را با تمامي شرايط حماس بپذيرند[/quote]

منبع معتبر لطفا براي تمام شدن موشك هاي تامير در انبار.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
اما در مورد اين گفته دوستمون كه نقل قول كردم. عزيز من خود نفس كار فرار كردن غير نظامي ها و پناه بردن به پناه گاه هاي امن (حالا به شكل هر جونوري چه سگ ، گربه، سوسك، كرگدن... :mrgreen: ) ، كه كار بدي نيست و نشونه شكست نظامي هيچ طرف جنگي هم هرگز نبوده ، نيست و نخواهد بود.در واقع اين واكنش طبيعي انسان نسبت به احساس خطر هست كه غريزش بهش ميگه بايد فرار كني و بري جاي امن. مردم شهرها تو همه جنگها از همون دوران باستان و 5000 سال پيش وقتي جنگي در ميگرفت فرار ميكردن به جاهاي امن مثل كوه و غار و بيابون.
[/quote]

منظور فرار کردن نبود! منظور این بود که یه گروه، که توی یه شهر کاملا محاصره شده داره مبارزه میکنه، میاد راکتی درست میکنه که میخوره تو تلاویو و ایرون دوم هیچ غلطی نکرد!(من داشتم این رو میگفتم عزیز نه فرار کردن اونا...)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]حزب الله نيازي به شروع جنگ ندارد و عملياتي که با نام وعده صادق انجام داد به جهت تبادل اسراي لبناني و نظاميان اسرائيلي بود .[/quote]
میگن تو پرت سعید میخواستن 20 نفر رو اعدام کنن 70 نفر تو اعتراض به این قضیه کشته شدند این حرف شما هم مصداق همون داستانه !
[quote]قط مناطق شيعه نشين لبنان هدف حملات اسرائيلي ها قرار گرفتند [/quote]
این جمله شما هم تناقض داره
[quote]سئوليت بازسازي نه تنها مناطق شيعه نشين بلکه مناطق سني نشين و مسيحي نشين لبنان بود[/quote]
درمورد جمله پایینی شما هم این بارها فقط در یک روز اتفاق افتاد و گنبد اهنین هم در تل اویو نبود بعد از اینکه گنبد اهنین وارد تل اویو شد ...
[quote]در جنگ 8 روزه هم علي رغم حضور گنبد آهنين باز موشکهاي فلسطينيان به تل آويو رسيد[/quote]
تا اونجا که ما میدونیم ایران تکنولوژی ساخت موشک داد نه خود موشک رو در ضمن تسلیح حماس به نظر من اشتباه مطلق هست چون هزینه سیاسی و اقتصادی این کار با ما هست سود جنگ رو ترکیه مصر میبرن این کار افتخاری نداره
[quote]راي اولين بار همه با صداي بلند اعلام کردند در غزه از فشنگ تا موشک همه چيز ايراني است .[/quote]
.
[quote]در خصوص موفقيت گنبد آهنين هم آمار و ارقام متفاوت است[/quote]
جدا ؟؟
[quote]برای اولین بار بعد از بیست سال، مردم تلاویو عین سگ فرار کردن از تو خیابونا و چپیدن تو پناهگاه‌ها[/quote]
ای کاش در باریکه غزه هم پناهگاه وجود داشت
[quote]و اینکه حتی غذا هم به سختی واردش میشد، بعد از ۸ حمله به پایگاه های مختلف و انبار هاش، در ۸ روز، ۱۳۰۰ راکت زد تو اسرائیل..[/quote]
به خدا اینکه وقتی نمیتونی شکم مردمت رو سیر کنی بری کلی موشک بسازی افتخاری نداره در مورد اون 1300 موشک چندتاشون به مناطق مسکونی خورد ؟ گنبد اهنین به هیچ عنوان موشک هایی که به بیابون و دریا یا مناطق غیر مسکونی میخوره رو رهگیری نمیکنه !
[quote]من یه لینک از اسرائیلی ها گذاشته بودم که پتیشن زده بودن با امضای ۷۰۰۰ نفر و خورده‌ای در روز اولش!!!! که عمو باراک اوباما به دادمون برس....!!![/quote]
خوب الان اشکال این کار چیه مظلوم نمایی میکنن تا حمایت بیشتری جذب کنن هزینه های جنگ رو بزارن رو دوش امریکا
[quote]
قتي انبار موشك هاي تاميرشان بعد از هشت روز ته كشيد مجبور شدند آتش بس را با تمامي شرايط حماس بپذيرند
[/quote]
دوست عزیز من این رو اولین بار میشنوم منبع رو میشه لطف کنید
[quote]حالا شما هزينه اي كه حماس متحمل شد را با هزينه اي كه اسرائيل صرف گنبد آهنين و بمباران زن و بچه هاي غره كرد و نتايجي كه بعد از اتش بس حاصل شد را باهم مقايسه كنيد بعد اينطوري ميشه گفت كه كداميك پيروزتر بوده[/quote]
اسراییل یک کشور با توان نظامی و اقتصادی بالا نسبت به جمعیتش هست در مقابل حماس یه گروه شبهه نظامی هست که به تنهایی قسمت تحت اشغال خودش رو نمیتونه سیر کنه و شدیدا محتاج واردات کالا هست میزان هزینه ای ک 2 طرف متقبل میشن رو نمیشه معیار بررسی قرار داد چون اسراییل به سرعت خودش رو بازسازی میکنه اما حماس حالا حالا باید کاسه گداییش رو بین اعراب بگردونه

در مورد شلیک از مناطق مسکونی
http://www.javanonline.ir/vdcbazba9rhb98p.uiur.html
http://www.barackobama.ir/en/news/10090/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%AD%D9%85%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88%D8%AD%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85-%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%88%D9%85%D8%AA
مشتی از خروار

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1362917317' post='303570']
[quote]حزب الله نيازي به شروع جنگ ندارد و عملياتي که با نام وعده صادق انجام داد به جهت تبادل اسراي لبناني و نظاميان اسرائيلي بود .[/quote]
میگن تو پرت سعید میخواستن 20 نفر رو اعدام کنن 70 نفر تو اعتراض به این قضیه کشته شدند این حرف شما هم مصداق همون داستانه !
[quote]قط مناطق شيعه نشين لبنان هدف حملات اسرائيلي ها قرار گرفتند [/quote]
این جمله شما هم تناقض داره
[quote]سئوليت بازسازي نه تنها مناطق شيعه نشين بلکه مناطق سني نشين و مسيحي نشين لبنان بود[/quote]
درمورد جمله پایینی شما هم این بارها فقط در یک روز اتفاق افتاد و گنبد اهنین هم در تل اویو نبود بعد از اینکه گنبد اهنین وارد تل اویو شد ...
[quote]در جنگ 8 روزه هم علي رغم حضور گنبد آهنين باز موشکهاي فلسطينيان به تل آويو رسيد[/quote]
تا اونجا که ما میدونیم ایران تکنولوژی ساخت موشک داد نه خود موشک رو در ضمن تسلیح حماس به نظر من اشتباه مطلق هست چون هزینه سیاسی و اقتصادی این کار با ما هست سود جنگ رو ترکیه مصر میبرن این کار افتخاری نداره
[quote]راي اولين بار همه با صداي بلند اعلام کردند در غزه از فشنگ تا موشک همه چيز ايراني است .[/quote]
.
[quote]در خصوص موفقيت گنبد آهنين هم آمار و ارقام متفاوت است[/quote]
جدا ؟؟
[quote]برای اولین بار بعد از بیست سال، مردم تلاویو عین سگ فرار کردن از تو خیابونا و چپیدن تو پناهگاه‌ها[/quote]
ای کاش در باریکه غزه هم پناهگاه وجود داشت
[quote]و اینکه حتی غذا هم به سختی واردش میشد، بعد از ۸ حمله به پایگاه های مختلف و انبار هاش، در ۸ روز، ۱۳۰۰ راکت زد تو اسرائیل..[/quote]
به خدا اینکه وقتی نمیتونی شکم مردمت رو سیر کنی بری کلی موشک بسازی افتخاری نداره در مورد اون 1300 موشک چندتاشون به مناطق مسکونی خورد ؟ گنبد اهنین به هیچ عنوان موشک هایی که به بیابون و دریا یا مناطق غیر مسکونی میخوره رو رهگیری نمیکنه !
[quote]من یه لینک از اسرائیلی ها گذاشته بودم که پتیشن زده بودن با امضای ۷۰۰۰ نفر و خورده‌ای در روز اولش!!!! که عمو باراک اوباما به دادمون برس....!!![/quote]
خوب الان اشکال این کار چیه مظلوم نمایی میکنن تا حمایت بیشتری جذب کنن هزینه های جنگ رو بزارن رو دوش امریکا
[quote]
قتي انبار موشك هاي تاميرشان بعد از هشت روز ته كشيد مجبور شدند آتش بس را با تمامي شرايط حماس بپذيرند
[/quote]
دوست عزیز من این رو اولین بار میشنوم منبع رو میشه لطف کنید
[quote]حالا شما هزينه اي كه حماس متحمل شد را با هزينه اي كه اسرائيل صرف گنبد آهنين و بمباران زن و بچه هاي غره كرد و نتايجي كه بعد از اتش بس حاصل شد را باهم مقايسه كنيد بعد اينطوري ميشه گفت كه كداميك پيروزتر بوده[/quote]
اسراییل یک کشور با توان نظامی و اقتصادی بالا نسبت به جمعیتش هست در مقابل حماس یه گروه شبهه نظامی هست که به تنهایی قسمت تحت اشغال خودش رو نمیتونه سیر کنه و شدیدا محتاج واردات کالا هست میزان هزینه ای ک 2 طرف متقبل میشن رو نمیشه معیار بررسی قرار داد چون اسراییل به سرعت خودش رو بازسازی میکنه اما حماس حالا حالا باید کاسه گداییش رو بین اعراب بگردونه
[/quote]
1_در مورد تسلیح حماس در اصل حماس و حزب الله شمشیر ایران روی گردن اسرائیل است با تسلیح این نیرو ها ایران میتونه از حمله اسرائیل به خودش جلوگیری کنه. چطور؟ همونطور که میدونید حزب الله و حماس پس از حمله اسرائیل به ایران شروع به موشک باران شهرک های اسرائیلی میکنند(حرف های خالد مشعل مشتی یاوه بیش نیست) تا اسرائیل نتونه اونها رو از بین ببره به ایران حمله نمیکنه این سودش برای ایران اما سودش برای قطر و ترکیه رو من درک نمیکنم میشه بیشتر توضیح بدید
2_در مورد برخورد موشک ها اولا اکثر موشک ها در شهر های مرزی که ابتدای جنگ تخلیه شده بود فرود می آمدند و خسارات زیادی به این شهر ها میزدند اگر گزارش پلیس اسرائیل در مورد برخورد موشک ها به مناطق[size=5] پر جمعیت[/size] رو بخونید حدود109 برخورد توسط مردم اعلام شده که خیلی از حقایق رو نشون میده
3_در مورد پیروزی حماس در جنگ توضیحاتی داده بودم امیدوارم خونده باشیدش و این شبهه تون هم برطرف بشه ویرایش شده در توسط reza2250

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
_در مورد تسلیح حماس در اصل حماس و حزب الله شمشیر ایران روی گردن اسرائیل است با تسلیح این نیرو ها ایران میتونه از حمله اسرائیل به خودش جلوگیری کنه. چطور؟ همونطور که میدونید حزب الله و حماس پس از حمله اسرائیل به ایران شروع به موشک باران شهرک های اسرائیلی میکنند(حرف های خالد مشعل مشتی یاوه بیش نیست) تا اسرائیل نتونه اونها رو از بین ببره به ایران حمله نمیکنه این سودش برای ایران اما سودش برای قطر و ترکیه رو من درک نمیکنم میشه بیشتر توضیح بدید
[/quote]
حزب الله شاید حماس هرگز
حماس از بشار حمایت نمیکنه برای صدام عزاداری میکنه از ایران درست درمون تشکر نمیکنه حماس ماله اخوانه نه ما
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]منبع معتبر لطفا براي تمام شدن موشك هاي تامير در انبار.[/quote]

منبع بنده كارخانه سازنده اين موشك ها يعني رافائل اسرئيل هست! اين كارخانه اگر كلي زور بزند نمي تواند روزي بيشتر از 12 موشك تامير بسازد.اگردر جنگ هشت روزه 1200 راكت به سمت سرزمين هاي اشغالي شليك شود و براي رهگيري هر يك از اينها 2 موشك تامير از سامانه گنبد آهنين شليك شود، به عبارتي مي شود 2400 فروند موشك 30 هزار دلاري!!
حالا قضاوت با خودتان![url="http://www.military.ir/forums/topic/24320-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%BA-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%8A%D9%84/"]http://www.military.ir/forums/topic/24320-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%BA-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%8A%D9%84/[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1362918818' post='303575']
[quote]
_در مورد تسلیح حماس در اصل حماس و حزب الله شمشیر ایران روی گردن اسرائیل است با تسلیح این نیرو ها ایران میتونه از حمله اسرائیل به خودش جلوگیری کنه. چطور؟ همونطور که میدونید حزب الله و حماس پس از حمله اسرائیل به ایران شروع به موشک باران شهرک های اسرائیلی میکنند(حرف های خالد مشعل مشتی یاوه بیش نیست) تا اسرائیل نتونه اونها رو از بین ببره به ایران حمله نمیکنه این سودش برای ایران اما سودش برای قطر و ترکیه رو من درک نمیکنم میشه بیشتر توضیح بدید
[/quote]
حزب الله شاید حماس هرگز
حماس از بشار حمایت نمیکنه برای صدام عزاداری میکنه از ایران درست درمون تشکر نمیکنه حماس ماله اخوانه نه ما
[/quote]
این که تنها چند اختلاف نظر ساده است و به حمایت حماس از ما و حمایت ما از حماس لطمه ای نمیزنه اگر ایران احتمال میداد حماس هم منحرف میشه از گروه های مبارز فلسطینی دیگر حمایت میکرد در ضمن حماس همیشه با اسرائیل در حال جنگ است حالا موقع نابودی اسرائیل هم به جای روزی 10 تا موشک روزی 100 تا میزنه براش فرقی نمیکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
جناب deth توصیه میکنم در مورد شاهکار گنبد آهنین به تاپیک (( دروغ بزرگ ارتش اسراییل)) مراجعه کنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.