00Amin

راه اندازی "گوگل ارث اسلامی" تا 4 ماه دیگر

Recommended Posts

دوستان از این طرح مسخره که بگذریم اون طرح اینترانت سراسری که بش میگفتن اینترنت ملی چی شد و الان کجاست؟
آخه هنوز هم تغییری تو سرعت دسترسی به سایت های داخلی نداریم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
دوستان از این طرح مسخره که بگذریم اون طرح اینترانت سراسری که بش میگفتن اینترنت ملی چی شد و الان کجاست؟
[/quote]

اقایون فکر میکردن که راه اندازی اینترانت به سادگی اب خوردنه لابد! :) و فعلا گیر نصب تجهیزات مربوطه هستن و البته یادتون باشه که اینترانت، 5-6 سالی میشه که در دسترسه! و خیلی شرکتا ازش استفاده میکنن... فقط عمومی شدنش دردسر بسیار زیادی داره که باید دید باهاش چیکار میکنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1365942680' post='306844']
[quote]
[/quote]

اقایون فکر میکردن که راه اندازی اینترانت به سادگی اب خوردنه لابد! :) و فعلا گیر نصب تجهیزات مربوطه هستن و البته یادتون باشه که اینترانت، 5-6 سالی میشه که در دسترسه! و خیلی شرکتا ازش استفاده میکنن... فقط عمومی شدنش دردسر بسیار زیادی داره که باید دید باهاش چیکار میکنن
[/quote]
دیگه با عملی کردنه این اینترنت داخلی به جای جهانی رسما به کشور کره شمالی نزدیک تر میشیم!
یکی نیست بیاد بگه دیگه به اینترنت چی کار دارین؟
زمستان 90 یه خبر گذاشتن توی همین سایت و گفتن شهریور دیگه اینترنت جهانی قطع میشه و بجاش داخلی جایگزین میشه، هنوزم که هنوزه اتفاقی رخ نداده.
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='siavash75' timestamp='1365942917' post='306846']
[quote]
[/quote]

[/quote]
دیگه با عملی کردنه این اینترنت داخلی به جای جهانی رسما به کشور کره شمالی نزدیک تر میشیم!
زمستان 90 یه خبر گذاشتن توی همین سایت و گفتن شهریور دیگه اینترنت جهانی قطع میشه و بجاش داخلی جایگزین میشه، هنوزم که هنوزه اتفاقی رخ نداده.
[/quote]

[b]میشه ربط اینترانت ملی به اینترنت جهانی را شرح دهید ؟ ( فکر کنم از هفت هشت نفر در این سایت این سوال را پرسیدم !!! )[/b]
[b]چرا همش فکر میکنید با راه اندازی طرح اینترانت ملی قرار است اینترنت جهانی قطع شود ؟؟؟؟[/b]
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='aminmessi' timestamp='1365946927' post='306858']
[quote name='siavash75' timestamp='1365942917' post='306846']
[quote]
[/quote]

[/quote]
[/quote]

[b]میشه ربط اینترانت ملی به اینترنت جهانی را شرح دهید ؟ ( فکر کنم از هفت هشت نفر در این سایت این سوال را پرسیدم !!! )[/b]
[b]چرا همش فکر میکنید با راه اندازی طرح اینترانت ملی قرار است اینترنت جهانی قطع شود ؟؟؟؟[/b]
[/quote]
ببین برادر خوب، اینترنت ملی راه اندازی بشه اینترنت جهانی رو فورا قطع نمیکنند، ابتدا تبلیغ میکنند که این خوبه و فلان، بعدا کم کم به صورت نرم قطعش میکنند. فکر کنم همون خبر رو گذاشتن من همین رو گفتم و شما دقیقا جبهه ی مقابل من قرار گرفتید. درسته سواد نداریم اما خوب بالاخره یه چیزایی حالیمون هست.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب عزیز جان مشکل اینجاست که اصلا برنامه ای برای قطع اینترنت وجود نداره...
ناسلامتی سال 2013 هست و دیگه نمیشه با اینطور بازیها سر ملت را کلاه گذاشت...
ببخشید ولی کمی ساده انگارانه و عوامانه است نقل کردن این موضوع و دامن زدن به آن...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیز جان، ایران یکی از اخرین کشورهای دنیاست که صاحب اینترانت میشه! :)...!!!

متاسفانه الان همه‌ی سازمان ها و کارخونه ها و دانشگاه‌ها و وزارت‌خونه ها(این یکی رو احتمالا!) دارن از پهنای باند اینترنت برای ارتباط با هم استفاده میکنن!!!!!
مثلا، دو مرکز شهرداری در فاصله‌ی 7 کیلومتری از هم، دارن از اینترنت برای ارتباط با هم استفاده میکنن!!!!

اینترانت یکی از ملزوماتی هستش که ما متاسفانه در راه‌اندازیش حداقل 5-6 سال عقبیم! اونم حداقل! :)...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این درسته که میگن با راه اندازه اون میشه پهنای باند اضافه اومده رو به بقیه ی مشترک ها داد تا این سرعت داغون ما یه خورده بهتر بشه؟
ببخشید یه سوال هم از جناب سیناپس دارم ینی هنوز قصد انجامش رو دارن؟
و زمان راه اندازی اون معلوم نشده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
این درسته که میگن با راه اندازه اون میشه پهنای باند اضافه اومده رو به بقیه ی مشترک ها داد تا این سرعت داغون ما یه خورده بهتر بشه؟
[/quote]

اصولا یکی از نتایج اصلی مسئله همینه!!! شما فقط فکر کن چه پهنای باندی رو سازمان‌های مختلف دارن مصرف میکنن!! بعضی دستگاه‌ها تا 200 مگ اینترنت رو همینجوری توی یه ساختمون از 5-6 ساختمونشون در یک محل شیر کردن!! :)...
دانشگاهی که برای انجام کارهای یکی از دانشکده‌هاش از اینترنت استفاده میکنه رو کجای دلمون باید بذاریم!!(فاصله‌ی ساختمون اصلی مدیریت تا ساختمون اون دانشکده 100 متر هم نیست! اونوقت با اینترنت کار میکنن!!:) )...

[quote]ببخشید یه سوال هم از جناب سیناپس دارم ینی هنوز قصد انجامش رو دارن؟[/quote]
بله و به شدت هم پیگیرش هستن...

[quote]و زمان راه اندازی اون معلوم نشده؟[/quote]
خودشون که 4 ماه و 6 ماه میگن، ولی ساخت زیر ساخت‌های لازم و اتصال دادن کاربر ها و ...، خودش کلی کار داره و به نظرم تا یکی دو سال دیگه هم نمی‌تونیم به راحتی اینترانت ببینیم! :)....

البته، من پارسال یه تست سرعت اینترانت از خط اینترنت مخابراتی ‌ام(512) انجام دادم که سرعتش 400 کیلوبایت در ثانیه بود و بسیار عالی! :)...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]خوب دوستان، با توجه به اینکه در مورد موضوع اصلی بحث بیشتری باقی نمانده، تا خبرهای بعدی، تاپیک قفل شد.[/font][/size]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.