death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[quote name='black-army' timestamp='1342376953' post='260789']
این مهمات برای کشور سوریه بود یا مخالفانش ؟
[/quote]
خوب معلومه برادر من برای مخالفان سوریه بوده است .
و الا ارتش سوریه چه نیازی به این چهار تا تیر و تخته داره !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='greeneye' timestamp='1342373055' post='260781']
اون اخری چیست؟
شبیه نوعی گلوله توپ است که المان در جنگ جهانی ازش استفاده می کرد
[/quote]

همون لانچر راکت اس 8 بود دیگه
البته اساتید سایت بهتر میدونن وشاید اشتباه کنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان من

http://www.mashreghn.../185289_780.jpg

این راکت اس 8 میباشد نه موشک دوشپرتاب سام 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right]این راکت اس 8 میباشد نه موشک دوشپرتاب سام 7
[/right]
[/quote]
[right]اولش هم همین نوشته بودم...ولی شک افتادم :angry: وبا کامنت شاهنشاه کاوه ویراش کردم[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه خودروهای تکنیکالی از توشون در میومد !!! عکسهای جناب رضا خیلی گویا بود ! ساخت نیروی موتوریزه مسلح چابک با قابلیت ضد زره :angry:

اونام چایی معطل قند حتما میان ! اونم با کله ! ژست ایران جالب بود !
حرف آخر قضایای سوریه اینه که آمریکا سوریه رو عین لیبی لهو لورده قلمبه میخواد والسلام !
فعلا که بشار اسد هم استخون سمجیه وسط این لقمه چرب و تند ! البته ایران هم نقشش فلفل چیلیه !!! :wub:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته بتل مستر جان اگر این لقمه چرب طی گذر زمان فاسد شود ، همه دور و بر خود را فاسد خواهد کرد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]من که گیج شدم یعنی انقلابیون لیبی مخالفان سوریه رو تغذیه میکنن؟؟؟[/right]

[right]لطفا دوستانی که اطلاعاتی دارن مارو راهنمایی کنن[/right]
بب

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]بله...متاسفانه از لیبی هم جنگجو وارد سوریه میشه وهم سلاح ومهمات[/right]

[right]علل مختلف ودوستان سیاسی بهتر از ما میدونند[/right]

[right]مزدوری میکنن وپول میگیرند یا برمبنای فتوای علمای دینی بیشعورشون میجنگند یا توسط سازمان های اطلاعاتی غربی کوک ( خر ) میشن[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='m_h8807' timestamp='1342384029' post='260828']
[right]من که گیج شدم یعنی انقلابیون لیبی مخالفان سوریه رو تغذیه میکنن؟؟؟[/right]

[right]لطفا دوستانی که اطلاعاتی دارن مارو راهنمایی کنن[/right]
بب
[/quote]
بله ، در ادامه توضیحات آر پی جی جان عرض کنم که قضایای لیبی 5 درصد انقلاب دموکراتیک بود و 95 درصد شورش قبیله ای بر ضد قذافی آن هم به وحشیانه ترین شکل ممکن بود و بعد از پایان قضایای لیبی تعداد زیادی لیبیایی به سوریه از طریق ترکیه و اردن روانه شدند که بعد از آن هم کمک های نظامی از لیبی با کشتی به طرابلس لبنان حمل و از طرف شمال لبنان به سوریه تسلیحات لیبیایی می رفت .
نا گفته نماند در خبر ها آمده بود که چند تن از فرماندهان شورش لیبی از جمله عبدالحکیم بلحاج به سوریه رفته اند !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر دوستان سرانجام قضيه سوريه چه خواهد شد ؟ آيا متحد ايران باي خواهد ماند يا سقوط........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
توی تصاویر تسلیحات جالبی وجود دارند که افراد استفاده کننده حتما باید آموزش کافی دیده باشند مثل اینها ... ؛

موشک میلان
http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1391/4/25/185292_292.jpg

موشک کونکورس ام
http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1391/4/25/185296_198.jpg

یا همین سام 7 مشهور ...
http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1391/4/25/185293_374.jpg

نباید انتظار داشت که روستاییان اطراف حمص بتونند از این تسلیحات مثل کلاشینکف استفاده کنند ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستاران حزب دموکرات-وهابی سوریه تحویل بیگیرن.
ولی اگه یادتون باشه بشار اسد گفته بود تمام تسلیحات قاچاق کشف شده رو تحویل مقاومت اسلامی لبنان میده، یعنی به خرج عربستان و قطر و حمالی ترکیه و اردن و 14 مارس حزب الله به میلان و کنکورس مجهز میشه؛ چه شود :angry:

[quote name='su35bm' timestamp='1342390318' post='260840']
به نظر دوستان سرانجام قضيه سوريه چه خواهد شد ؟ آيا متحد ايران باي خواهد ماند يا سقوط........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[/quote]
نگران نباش دوست عزیز اگر بشار سقوط کردنی بود تا حالا کار سوریه رو تموم کرده بودن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

[right]موشک کونکورس ام
[url="http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1391/4/25/185296_198.jpg"][color=#0F72DA]http://www.mashreghn.../185296_198.jpg[/color][/url][/right]
[/quote]

دوستان مطلع واساتید مقداری در مورد این موشک توضیح بدن به بنده حقیر بیسواد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امیدوارم زودتر بحران سوریه خاتمه پیدا کنه ، اوضاع سوریه طوری نیست که با گذشت زمان مخالفان دچار فرسایش بشند و از شدت حملاتشون کاسته بشه ، متاسفانه روز به روز شرایط برای اسد سخت تر و سخت تر میشه.. اخراج پی در پی سفرای سوریه ، پناهندگی خلبان ارتش سوریه به اردن ، جدایی سفیر اسد در عراق از نظام سوریه نشان دهنده این هستش که زمان به سرعت برای اسد در حال سپری شدن هست و بوجود آمدن این شرایط نتیجه تصمیم های نا عاقلانه جناب بشار اسد هستش وقتی که تازه اعتراضات شروع شده بود و خبری از جنگ مسلحانه نبود جناب اسد به جای مذاکره سرکوب را انتخاب کرد و حالا که نبرد های مسلحانه شدت گرفته به دنبال مذاکره هست ، اما چیزی که من رو این وسط خیلی داره آزارم میده بهره برداری سیاسی کشورهای عربی از ماجرای سوریه علیه ایران هستش برای دیدن این هجمه از تبلیغات لازم نیست حتما سری به شبکه های تلویزیونی وابسته به این کشور ها بزنین کافیه با همین کامپیوتر خودتون به یکی از چت روم های کشورهای عربی خاورمیانه برید و ببینید چطور اعرابی که در عمرشان یک بار هم اسلحه دست نگرفته اند فریاد تکبیر و جهاد علیه ایران ، حزب الله و نوری مالکی سر می دهند
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم با جناب mhz موافقم بشار تو بد دردسری افتاده که نتیجش جز تغییر سخت حکومت نخواهد بود خب مسلم هستش وقتی ایشون راه هرگونه اعتراض مسالمت آمیزی رو میبنده نهایتش جنگ داخلی خواهد بود امروز هم که خبر رسید ایشون کنترل بعضی از محله های پایتخت رو از دست دادن
در ضمن تا بحال مخالفین با چند برابر اینگونه سلاح ها و مدرن ترش مجهز شدن ومنتظر d-day هستن که بشار احمق رو سر جاش بشونن
راستی این رو یادم رفت بگم که بشار باید به وقتش سقوط کنه یعنی وقتی سقوط کنه که بعد از اون راه برگشتی برای طرفداراش نباشه(سقوط بشار تازه اول راهه و بازی اصلی از سقوط بشار به بعد شروع میشه)(هر چی بشار بیشتر بمونه و جنایت بکنه کار رو برای همه راحت تر میکنه)
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.