farhad29

VIP
 • تعداد محتوا

  267
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

553 نشان افتخار

درباره farhad29

 • رتبه حساب کاربری
  گروهبان یکم

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  ???????

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

575 نمایش های پروفایل
 1. عدم مشارکت و کمک مقاومت نشون میده گمانه زنی ها در مورد شیطنت روس ها زیاد بی راه نبود.
 2. برای فرماندهان سوری جان سربازها هیچ اهمیتی نداره و هنوز در بر همان پاشنه ۷-۸ سال پیش میچرخه. متاسفانه ارتش سوریه با این شکست نشون داد که بدون مقاومت هیچ پخی نیست.
 3. بله معامله قرن صحنه اصلی نبرد و مکانی که آینده رو میسازه نه ادلب بلکه معامله قرنه(ادلب مثل جبهه فرعی میمونه برای ایجاد دشمنی در صفوف مخالفین معامله قرن در این برهه حساس کنونی). نقش اسلام گرایی سنی و نزدیکی ایران به این طیف از یک سمت و نقش مجهول اما سازنده شخص پوتین از طرفی دیگر در حمایت از معامله قرن مسائلی هستش که هر شخصی رو نگران میکنه. لپ کلام نمیذارن صلح و یک دستی بین ما و اسلام گرا‌های سنی به وجود میاد.
 4. بعضی از دوستان و کارشناسان مثل اقای معصومی زارع به این عملیات ادلب خوشبین نیستن و معتقدن روسها دارن موش میدوونن علیه ایران با این عملیات بی موقع. ایا شما طلاع دارین جبهه مقاومت از زمان شروع عملیات راضی هستش یا نه ؟
 5. وضعیت واشنگتن خنده داره. آب و برق سفارت ونزوئلا را قطع کردن و نمیزارن غذا وارد سفارت بشه دیروز پلیس میخواست حمله کنه تا طرفداران مادورو را از سفارت تخلیه کنه و بعد به طرفداران گوایدو سفارت را بده اما مقاومت نیروهای خود جوش مردمی زد جنگ نگذاشته تا بحال به هدفشون برسند. https://twitter.com/codepink/status/1126457410040868865 https://twitter.com/lilytaj5/status/1125808783580704769
 6. پایگاه هوایی کارلوتا سقوط نکرد تجمع هم در بیرون پایگاه رخ داد. به عقیده من حوادث دیروز یک تله برای سوزوندن کارت کودتا بود.
 7. کودتا شکست خورده مگر اینکه از خارج حمله بشه
 8. بامداد ۳۰ آوریل به وقت کاراکاس در بزرگراهی روبرو پایگاه هوای Lacarlota خوان گوایدو به همراه تعدادی سرباز که بازوبند آبی پوشیده بودن در صفحه تلویزیون ظاهر شدن و به یکی‌ از رهبران فراری داده شده از زندان خوشامد گفتن. گوایدو سپس از تمام سربازان خواست که به مقابله با نظام مادورو برخیزن و مردم هم به خیابان بیان. سوال این است که چرا پایگاه هوایی به عنوان نقطه آغاز کودتا انتخاب شده و هدف از این کودتا ضعیف تا به اینجا چیست؟
 9. اطلاعات بیشتر درباره حمله سایبری به بزرگترین سد برق آبی ونزوئلا. سد گوری (guri) با ظرفیت اسمی ۱۰۰۰۰ مگا وات در سال ۲۰۰۷ توسط کنسرسیومی متشکل از ABB کانادا و سویس و ونزوئلا بروزرسانی شد. حمله به این سد از طریق پورت اترنت و نفوذ به یکی‌ از تجهیزات کنترلی ABB با نام AC800M انجام شده. با دستکاری این تجهیزات کنترلی دریچه‌های سد بیش از اندازه باز شده و باعث ورود بیش از حد آب به توربینها و در نهایت تغییر فرکانس شبکه شده. این تغییر فرکانس در شبکه باعث از کنترل خارج شدن و خاموش شدن ۸۰ درصد شبکه برق ونزوئلا شده. کار به اینجا ختم نشده و حملات سایبری دیگری هم به شبکه برق ونزوئلا شده.
 10. امریکا انقدر دردش اومده از شکست در ونزوئلا که زده شبکه برق این کشور رو پوکونده. حمله سایبری بوده. پومپو گفته که دیگی که برای ما نجوشه سر سگ توش بجوشه.
 11. انگار قضیه حمله محدود به ونزوئلا بسیار جدیه و قرار بزودی اتفاق بیوفته !! دلم میخواد ببینم واکنش روس ها و چینی ها و همچنین ما به سقوط احتمالی مادورو چه خواهد بود.
 12. مذاکره سر چی به هر حال در مذاکره باید امتیاز بدی تا امتیاز بگیری. بعدش هم تا دولت سوریه هست ما چی کاره ایم که مذاکره کنیم. باید تمرکز رو روی زمین و کار با مردم و دولت سوریه گذاشت جای مذاکره با ابرقدرت ها و کشورهای منطقه.
 13. چقدر زود سالها میگذرن. مصطفی جان انشالا شاد و تندرست در کنار خانواده باشی و ترو خدا بیا این داستان ادامه بده. دلمون برای متن های بلندت تنگ شده.
 14. در مورد اینکه هدف اول این بحران بعد از سیاست داخلی امریکا چین و بعد روسیه هست شکی نیست. همین ماه پیش بود که بمب افکن‌های روسیه با تبلیغات زیاد وارد ونزوئلا شدن. ما هنوز بحران مشکی کوبا رو یادمون نرفته و آمریکا همچین حرکتی تحمل نمی‌کنه. اما یک نکته آمریکای‌ها همیشه خوب نقشه میکشن ولی وسط ماجرا تمام معادلات بهم میریزه. این جا هم متقیر‌ها زیاد هستن و مطمئنا معادلات آمریکای‌ها با عجله ایی که کردن بهم خواهد ریخت. من به شخصه معتقدم بحران ونزوئلا به زودی حل نخواهد شد و آمریکا+چین+روسیه، همگی در این قضیه هزینه خواهند داد. احتمالا این بحران هم مانند بحران جمال خاشقچی به نفع ما در کوتاه مدت تمام خواهد شد و اجازه میده برای مدتی توجه‌ها از روی ما کم بشه. گزارشگر روس با شادی فریاد میزنه nuclear capable