nepton

Members
 • تعداد محتوا

  755
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  3

nepton آخرین امتیاز شما در روز 9 اردیبهشت 1394

nepton شما بیشتری مطالب مورد علاقه کاربران را دارید!

اعتبار در انجمن

703 نشان لیاقت

درباره nepton

 • رتبه حساب کاربری
  استوار یکم

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  ??????? ?? ??? ???
 • Interests
  ????? ?? ??? ???.
  ???? ????? ?????? ???.
  ???? ????? ?????????? ?? ??.
  ??? ????? ???????.

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. سلام.   یه تحلیل در این مورد برای درک بهتر این جمله برای بنده و دیگر دوستان ارائه بدید؛ در واقع واکاری موضوع. ممنون.
 2. http://gallery.military.ir/albums/userpics/10134/photo_2016-11-17_10-59-590.jpg   مشخصن نمونه اولیه و آزمایشی هست که مسلمن هم دست ساز ساخته شده، امروز حتا تو کشوری مثل کشور ما ماشینهای اولیه قالب گیری و پرس قطعات گیر میاد و برای چنین محصولی ورقه زنی با کیفیت چیزی نیست. این ایرادی که  دوستان گفتن ، وارد نیست در این خصوص.
 3. nepton

  قاهر F-313

  این ارابه فرود خیلی چیزی طراحی سخت و پیچیده ای هم نداره، با یه ایده و الگو از پرنده های داخل میشه یه نمونه دیگه رو ساخت، یا حتی خیلی راحت کپی کرد، اون تصاویر دیگه هم چیزی رو بیان نمیکنه، تا اعداد و نمودارها مشخص نشن ارزش علمی چندانی نداره متاسفانه.
 4. هر وقت یه چندتا  شات درست و حسابی از این تانک ببینم تازه فعلاً مشخص میشه کیفیت ساخت زرهی و آلیاژش بدنه در چه حد هستش. من نمیدونم چرا یه بلوپرینت یا حتی یه پروپوزال معرفی از این محصول ارائه نمیشه؟!
 5.   این جملات نشون داده که روسها چرا آتش بس رو در حالی که نیروهای ائتلاف حافظ بشار اسد در حال پیش روی بودند رو قبول کرده، "سلاحهای متفاوت و بیشتری" دقیقن یعنی گیم چنجر و روسها حساب کار دستشون اومده که این روال بمباران به زودی دچار مشکل میشه.   خلاصه به نفع همه هست که یه دولت ائتلافی زمام سوریه رو بدست بگیره و همه سلاحهاشون رو زمین بزارن وگرنه چیزی به نام یکسر برد برای سوریه وجود نداره.   پ.ن: ما کجای کار این توافق بودیم جای بحث داره. و آیا اینکه خط قرمز ما حفظ اسد بود و الان نادیده گرفته شده چیکار میتونیم بکنیم.   موندنش هم جلوی از هم پاشیدن سوریه رو نمیتونه بگیره. به قولی "همیشه به این نایسی که فکر بکنید نیست" جملات جان کری دقیقن یه جور تهدید ضمنی و تعیین موضع علیه روسها و اتمام حجت با اونها بود، قضیه تسلیح  مخالفین در صورت شکست این آتش بس یعنی خداحافظی با پشتیبانی هوایی روسها، چون منظور از تسلیحات مختلف یعنی چراغ سبز آمریکا برای دوش پرتابها، و روسها اگر این رو جدی نیگرفتن آتش بسی رو قبول نمیکردن با این شرایط.   روسها اگر پاشون به سوریه وارد شد چراغ سبز اسرائیل در قدم اول و دوم چراغ سبز آمریکا بود و گرنه روسها بی گذار به آب نمیزنن. فقط همین رو بدون عزیز من وقتی با دست صاف در دنیای سیاست بری جلو آخر سر با خط کش میکشن تو دستت. خط قرمز ما اسد بود، این خط قرمز رد شده و در واقع روسها اصلن ما رو نادیده گرفتن در حالیکه اصل زمین بر عهده ما بود و کلی تلفات دادیم و هزینه کردیم.  
 6. قضیه اس 300 جوانب زیادی رو داره که یه نکتش رو تا الان ندیدم تو این تایپک بهش پرداخته بشه، اینکه دولت آمریکا در این قضیه واکنشی نشون نمیده و اینکه یکشبه پوتین دستور عدم تحویل رو لغو میکنه و اینکه روسها حاضر میشن مدل سفارشی خودشون رو به ایران بدن و اینکه اسرائیل دستش با روسها تو یه کاسه هست. همگی اینها رو کنار هم بزاری به یه نتیجه یکسان نمیرسی حتی قویترین تحلیلگرها رو بیاری نمیتونن با قاطعیت نظرشون رو ارائه بدن و جرئت تایید رو داشته باشن: ولی یک اصل واقعی هست و اون اینه که روسها سر قضیه اس 300 در یک دو راهی قرار دارن هم میخوان بدن هم میخوان ندن. اینکه چرا دوراهی، یه قضیش از دست دادن یه اهرم امتیاز گیری که البته دیگه مثل قبل یک اهرم به حساب نمیاد ولی اگر این سامانه رو به ایران تحویل بدن یه بهانه اساسی دست شریک غربی خودشون دادن که دور زدن این سامانه براش کاری به حساب نمیاد و دو سر برد داره، چه روسها این رو تحویل ما بدن یا ندن. مسلمن آمریکاییها میتونن اوکراینی ها رو با سامانه های راداری و یا پدافندی یا کمکهای نظامی تجهیز کنن، که اشک روسها رو دربیارن، از طرفی دیگه اسرائیل هست که با روسها سرشون تو یه آبشخور هست، وقتی روسها اس 300 رو به ما میدن این رو مطمئن باشید موشکهای این سامانه علیه اسرائیل غلاف هستن، خیالتون تمام و کمال راحت باشه. این دشمنی روسها با ما نیست این در واقع اصل سیاست هر کشوری برای کسب منافع بدون ضرر بیشتر و حفظ روابط با دیگر شرکای خود هست چیزی که ما یک روز باید یاد بگیریم وگرنه بیشتر متضرضر خواهیم شد.
 7.   تو خودت هم نمیدونی چقدر هست، فقط تا اونجا که بنده اطلاع دارم خیلی از کارشناسان روی این مسئله تاکید دارن. این جنگنده ادعای نسل 5 داره ولی واقعیت چیز دیگه ای هست.