death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1367585649' post='310506']
سلام

امام علی علیه السلام فرمودند ، هر مسلمانی باید امام زمان خودش رو بشناسه ( هم امام زمان عج الله هم امامی که در زمان غیبت و ... ولی مومنین هست) ، و وقتی شناخت نه جلوتر از اونها بره نه عقب تر از اونها بره

بنده هیچ حرفی ، خلاف حرف رهبری عزیز نزدم ! تنها مساله ای رو اشاره داشتیم که قطعا روی میده و ما اونو جز مسایل اصلی دینی مون میدونیم ، اینکه سوریه قطعا سقوط خواهد کرد توسط رومیان ( و متحدانشون) مساله ای هست که جد امام خامنه ای ، اشاره بهشون داشتند که فکر کنم همه مون بدونیم جد ایشون کی هست و .... !

اما اینکه ایا این سوریه سقوط میکنه یا نه ؟ معلوم نیست ولی وظیفه ما مشخص هست :

انجمن حجتیه ای ها میگن نباید کاری کرد و تازه باید دامن زد تا زودتر پیش بیاد

ولی همونطوری که امام خامنه ای و ....و سردار جعفری فرمودند ، ما تا اخرش پای سوریه هستیم چرا که جز جبهه مقاومت هست

در واقع ما با علم به اینکه یکی از مسایل احتمالی که زمینه ساز ظهور هست ، سقوط سوریه هست ، قطعا در جناح حق می جنگیم که جناح حق برای ما جناح مدافع فلسطین و دشمن اسراییل هست ، میخاد سوریه بره میخاد نره

قبلا هم بارها اشاره کردم این موضوع رو ، یعنی در واقع میخام بگم ، اونایی که میگن ایران بیاد از اب گل الود ماهی رو بگیره و سوریه و بشار رو ول کنه نمیهفمند که ما طبق گفته امام خمینی :

ماموریم به انجام تکلیف

میخاد سوریه امروز سقوط کنه یا صد سال دیگر، ما حامی کشورهای حامی حق هستیم

پی نوشت : اصولا بندا نه به اقای رائفی پور اعتقاد دارم و نه زیاد دوست دارم حرفای ایشون رو بشنوم ، چرا که همون حرفها رو تو کتاب های بسیار معتبرتر به عینه دیدم و خوندم ، همونطور که احترام برای ایشون و امثال اقای حسن عباسی قائلم لیکن متاسفانه اعتقادی به این عزیزان ندارم ، حتی اگر در زمینه شبیه سازی ظهور و ... هم صحیح گفته باشند که با توجه به کلیه موارد سخن شون صحیح نیست ...

چرا "؟

گر خدا خواهد عدو شود سبب خیر

در زمینه سازی بیداری اسلامی بارها گفتند که امریکا میخاست از شر دشمنان خودش و نیز دوستان قدیمی ولی دشمنان امروز رها بشه و البته با اشتباهاتی که مرتکب شد ، باعث تف سر بالا ! به سمت خودش گردید !

میخاهم اینطور بگم ، آخرالزمان با وصف همه روایت هایی که هست براش، طوری برنامه ریزی میشه که عقل انسان قبول ش کنه

مثال عینی ش رو بارها گفتم :

همیشه وقتی تو عصر ظهور و ... میخوندم نوشته به ناگاه دنیا دچار آشوب میشه و کشورهای عربی و اسلام پذیرفته فلان میشن ، ناخودآگاه یه پوزخند همراه با علامت تعجبی! در مغزم حک میشد ... چرا ؟

چونکه باورپذیری ش بسیااااااااااار سخت بود که در عصر ارتباطات بی هیچ دلیلی اتفاقاتی بیافته که سالها زمینه سازی میخاد .......... اما دیدیم که افتاد

حالا خیلی ها میان میگن دست امریکا تو کار بود و .... کاری ندارم

مهم اینه :

همونطور که امریکا میخاست طالبان و صدام و القائده رو بکشه زیر و ایران رو ببره تو باتلاق ولی دست خدا ، خودشو برد تو باتلاق !!!! و خطر حمله قطعی به ایران رو تاکنون منتفی کرد !

شک نکنید که در قضیه بیداری اسلامی هم دست خدا بدجور امریکا رو کشوند تو باتلاقی که اصلا فکرشم نمیکرد اینطور بشه .... !

به راستی چه کسی میتونه تضمین بکنه که امریکا با دست خودش ، باعث روی دادن اتفاقاتی نشه که خیلی ها فکر میکنند قراره شبیه سازی بشه ظهور ؟؟؟؟ و واقعا ظهور روی بده ؟
آیا این خواست خدا نیست ؟

در عین حال این خواست خدا نیست که برخی عزیزان کماکان در توهم توطئه به سر ببرند ؟؟؟؟؟

به هرحال، ما براساس آیات و روایات بسیار متقن اسلامی منتظر روی دادن روز ظهور هستیم که معلوم نیست کی هست .... همین سوریه بارها سقوط کرده توسط فرانسه و ... اما :

براساس گفته های ولی فقیه مون باید پیش بریم که گفته های ایشون هم بسیار بسیار واضح هست ... همونطور سخنانی که امام خمینی ره فرمودند

مبادا که خام بشیم ....

آیا نشنیدید خاطره دیدار امام خامنه ای با خانواده شهدا رو ؟؟؟؟ و خوابی که توش امام خمینی به امام خامنه ای چی گفتند ؟؟؟

باید همه چیز رو مدنظر قرار بدیم

ظهر عاشورای سال قبل رو چی ؟؟؟؟

دوستان به گوش باشیم .... به گوش رهبری .... و سخنان و رفتار و کردارشون ....

نه ازش جلو بریم نه عقب ...

ما مطیع ولایت هستیم و خواهیم بود ، گفتند سقوط نمیکنه ، ما هم میگیم نمیکنه ! مگر به دست رومیان .... گرفتید چی شد ؟؟؟

یا حق
[/quote]

[right]میشه راجع به خوابی که امام خامنه ای دیدن و حرف های امام خمینی توضیح بدین؟من نشنیدم[/right]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله النور

اینی که تعریف میکنیم، روایت کاملا قطعی و تایید شده هست ، یعنی نمیشه ردش کرد ... !

این منهای برخی مسایلی هست که از چندین آیت الله عارف و بسیار گرانقدر بارها بیان شده و شنیده شده ازشون

حجت الاسلام دانشمند : اگر من از مظلومیت رهبر بگویم شاید دلتان خون بشود ، خیلی مظلومند ایشان .

این موضوع را من با یک واسطه می گویم . با یکی از محافظ های آقا در حرم امام رضا روبروی ضریح ، دو به دو با هم بودیم .

گفتم از آقا چه خبر ؟

میگفت ما روزهای دوشنبه ، ( این را میگفت و گریه میکرد ) می رویم سرکشی میکنیم به خانواده شهدا . آقا می فرمودند به خانواده شهدا نگویید که ما می آییم که به زحمت نیافتند .

یک ربع قبل آقا در ماشین هستند ما درب میزنیم و میگوییم آقا می خواهند تشریف بیاورند منزل و یک سلام و علیکی با مادر و پدر شهید نمایند .

یکبار رفتیم درب خانه دو شهید ، من خودم رفتم دیدم درب باز است و آب و جارو کرده اند . درب زدم ، مادر شهید آمدند دم درب و گفتند : آقا کو ؟

گفتم : کدام آقا ؟

گفت : مقام معظم رهبری کجاست ؟

گفتم : شما از کجا می دانید ؟

شروع کرد به گریه کردن ، گفت دیشب خواب بچه هام را دیدم ، بچه ها آمدند گفتند خوش بحالت ، فردا سید علی می خواهد بیاید خانه تان .

به اینجا که رسید ، مقام معظم رهبری هم رسیدند به درب خانه .

بعد مادر شهید گفت من خواب دیدم که امام هم تشریف آوردند و گفتند فردا آقا سید علی آقا می خواهند بیایند ، ما هم تبریک می گوییم . و یک مطلبی هم امام فرمودند و پیغام دادند که من به شما بگویم .

مقام معظم رهبری فرمودند چه پیغامی ؟

مادر شهید گفتند :[color=#ff0000] امام فرمودند سلام ما را به آقا سید علی آقا برسانید و به ایشان بگویید اینقدر از خدا طلب مرگ نکن ! فرج نزدیک است ان شاءالله .[/color]

آقا خیلی گریه کرد .

حجت الاسلام دانشمند : مظلوم است آقا . یک کاری نکنیم که اگر گره ای نمی توانیم باز کنیم ، لااقل گره بر گره نیاندازیم .این واقعاً ظلم است ، خدا نمی بخشد .

در این دنیا مرکز شیعه فقط ایران است . افغانستان ، پاکستان ، مصر ، عربستان و عراق را ببینید . در ممالک اسلامی کجا شیعه همه کاره است ، ایران مرکز شیعه است ، دل امام زمان به شما بسته شده و امید امام به شماست .

خدایا رهبر مظلوم و با کرامت انقلاب را بحق امام زمان محافظت بفرما .

پی نوشت: این مطلب از چندین طریق اثبات شده حقیقتش، حتی شهید سید محمود موسوی که میشه گفت از محافظان بیت رهبری هم بودند برای یقین حاصل کردن به صحت مساله پیگیر میشن و مطمئن میشن این مساله بوده و صحیح روایت شده است ویرایش شده در توسط Ernesto_Rommel
  • Upvote 14
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1367593287' post='310530']
بسم الله النور

اینی که تعریف میکنیم، روایت کاملا قطعی و تایید شده هست ، یعنی نمیشه ردش کرد ... !

این منهای برخی مسایلی هست که از چندین آیت الله عارف و بسیار گرانقدر بارها بیان شده و شنیده شده ازشون

حجت الاسلام دانشمند : اگر من از مظلومیت رهبر بگویم شاید دلتان خون بشود ، خیلی مظلومند ایشان .

این موضوع را من با یک واسطه می گویم . با یکی از محافظ های آقا در حرم امام رضا روبروی ضریح ، دو به دو با هم بودیم .

گفتم از آقا چه خبر ؟

میگفت ما روزهای دوشنبه ، ( این را میگفت و گریه میکرد ) می رویم سرکشی میکنیم به خانواده شهدا . آقا می فرمودند به خانواده شهدا نگویید که ما می آییم که به زحمت نیافتند .

یک ربع قبل آقا در ماشین هستند ما درب میزنیم و میگوییم آقا می خواهند تشریف بیاورند منزل و یک سلام و علیکی با مادر و پدر شهید نمایند .

یکبار رفتیم درب خانه دو شهید ، من خودم رفتم دیدم درب باز است و آب و جارو کرده اند . درب زدم ، مادر شهید آمدند دم درب و گفتند : آقا کو ؟

گفتم : کدام آقا ؟

گفت : مقام معظم رهبری کجاست ؟

گفتم : شما از کجا می دانید ؟

شروع کرد به گریه کردن ، گفت دیشب خواب بچه هام را دیدم ، بچه ها آمدند گفتند خوش بحالت ، فردا سید علی می خواهد بیاید خانه تان .

به اینجا که رسید ، مقام معظم رهبری هم رسیدند به درب خانه .

بعد مادر شهید گفت من خواب دیدم که امام هم تشریف آوردند و گفتند فردا آقا سید علی آقا می خواهند بیایند ، ما هم تبریک می گوییم . و یک مطلبی هم امام فرمودند و پیغام دادند که من به شما بگویم .

مقام معظم رهبری فرمودند چه پیغامی ؟

مادر شهید گفتند :[color=#ff0000] امام فرمودند سلام ما را به آقا سید علی آقا برسانید و به ایشان بگویید اینقدر از خدا طلب مرگ نکن ! فرج نزدیک است ان شاءالله .[/color]

آقا خیلی گریه کرد .

حجت الاسلام دانشمند : مظلوم است آقا . یک کاری نکنیم که اگر گره ای نمی توانیم باز کنیم ، لااقل گره بر گره نیاندازیم .این واقعاً ظلم است ، خدا نمی بخشد .

در این دنیا مرکز شیعه فقط ایران است . افغانستان ، پاکستان ، مصر ، عربستان و عراق را ببینید . در ممالک اسلامی کجا شیعه همه کاره است ، ایران مرکز شیعه است ، دل امام زمان به شما بسته شده و امید امام به شماست .

خدایا رهبر مظلوم و با کرامت انقلاب را بحق امام زمان محافظت بفرما .

پی نوشت: این مطلب از چندین طریق اثبات شده حقیقتش، حتی شهید سید محمود موسوی که میشه گفت از محافظان بیت رهبری هم بودند برای یقین حاصل کردن به صحت مساله پیگیر میشن و مطمئن میشن این مساله بوده و صحیح روایت شده است
[/quote]

[right] :-( خدا عمرش و زیاد و با سلامت کنه.ببین چقدر ازار دادن اقا رو که همش ارزوی رفتن داره[/right]
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='arminheidari' timestamp='1367514549' post='310328']
اول یاد می کنم صاحب حق که قادر و متعال است و از او یاری می طلبم که بشرش را هدایت کند تا پست تر از حیوانات نگردد

نمی دانم چرا یاد سریالی افتادم که در آن سیدی از اولاد خدا را در زمان به آب بستن کربلا و مزار امام حسین (ع) نشان می داد، فکر کنم مسافر ری بود
در آن سریال حرفهایی از این سید بیان شد که خیلی جالب و مهم و کاربردی برای حال ما بود
اصل جملات را یادم نیست و اینترنت هم قطع و وصل می شود
اما در خلاصه کلام می گفت این کار آنها برای تحریک شما جهت انجام کاری غیرعقلانی و اشتباهی به نفع آنها است پس مواظب باشید

اگر کسی این صحبت ها را پیدا کرد بذارد، ممنون می شوم
[/quote]داشتند حرم امام حسین رو شخم می زدند و رو به سید عبدالعظیم حسنی گفتند پس کو ابابیل خدا اگر حسین اونجور که شما میگین مقدسه...حضرت فرمود: اکنون شیعه هست و دیگر نیازی به ابابیل نیست، اونروز داشت دین خدا از بن کنده میشد و خود خدا دخالت کرد اما اکنون هستند کسانی که بایستند جلوی شرک و نفاق..

یه توصیه هم دارم برای بچه های سایت: به دقت بشینید پای صحبتهای حاج سید علی آقا خامنه ای روحی له الفداء...همه سرنخهای عالم دستشه...تحلیل کنید با تحلیلهاش و عمل کنید به خواسته هاش...و رحمت الله
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][right][background=rgb(247, 247, 247)]دوستان به گوش باشیم .... به گوش رهبری .... و سخنان و رفتار و کردارشون ....[/background][/right][/size][/font][/color]

[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][right][background=rgb(247, 247, 247)]نه ازش جلو بریم نه عقب ...[/background][/right][/size][/font][/color][/quote]
این تیکه را باید با طلا نوشت.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان مدتی هست که بصورت مرتب خبرایی از بازپس گیری گسترده مناطق توسط ارتش سوریه درز می کنه و این طور که بنظر میاد موثق هم هست ......بهرحال بنظرم سرنوشت این مخمصه تا ماههای اینده روشن می شه((البته نه اینکه تموم بشه ولی کلیت ماجرا روشن میشه قطعا اون روز قیافه ارتجاع عرب و اردوغان دیدن داره))

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Thundar' timestamp='1367610360' post='310589']
دوستان مدتی هست که بصورت مرتب خبرایی از بازپس گیری گسترده مناطق توسط ارتش سوریه درز می کنه و این طور که بنظر میاد موثق هم هست ......بهرحال بنظرم سرنوشت این مخمصه تا ماههای اینده روشن می شه((البته نه اینکه تموم بشه ولی کلیت ماجرا روشن میشه قطعا اون روز قیافه ارتجاع عرب و اردوغان دیدن داره))
[/quote]
البته اگه مال ما دیدن نداشته باشد!
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حدا فقط میدونه رهبری چی دارن میکشن.....
ایشون چقدر باید تحمل کنن....بالاخره همه چشمشون به دستور ایشون واقعا تصمیم گیری در این اوضاع برای ایشون حیلی مشکل
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='IRIAF' timestamp='1367584302' post='310498']
[right]خدا رو شکر به نظر اوضاع خوب و مناسب شده در سوریه.اما اگر اگر اگر قرار به از دست رفتن سوریه شد همیشه فکر میکردم ایران چه کار باید انجا بده برای حفظ منافع خود در سوریه؟که به نظر میزسه این فکر خوبیه.دوستا نظر بدن icon_arrowd[/right]

[right][size=5]طرح ایران در صورت از دست رفتن سوریه[/size][/right]

.....
[/quote]

من اگر جای غربی ها باشم سوریه رو ختم می کنم و اسد رو هم سر کار می زارم و میرم وگرنه بدتر میشه براشون.
یه چیزی یادم اومد شاید برای دوستان جالب باشه اگر استباه نکنم شیخ مفید هست که فتوایی اشتباه میدن و بعدا به وسیله ای خود حضرت ولی عصر روحی فدا موضوع رو ختم به خیر می کنن. شیخ بعد از اون تصمیم می گیره هیچوقت فتوا نده و میره و گوشه انزوا و درس و بحث پیش می گیره ولی حضرت ولی عصر حدیث معروفی رو می فرمایند که شما فقها نماینده ما هستید و باید مردم رو با فتوای خودتون هدایت کنید و اگر اشتباه کردید ناراحت نباشید ما خودمون درستش می کنیم.
حال قضیه همین هست ما سر به فرمان حضرت امام خامنه ای داریم روز اول مواضعمون مشخص بود و الان هم هست و هرچه قدر جلوتر هم میریم مشخص میشه که کی اشتباه می کرد و کی نمی کنه.

و مکر و مکرالله و الله خیر الماکرین.
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

در دو کتاب یکی عصر ظهور و دیگری که به تازگی با دقت بسیار بسیار بیشتر وبا استفاده از معتبرترین منابع مشترک شیعی و سنی و... نوشته شده یعنی سرزمین های درگیر در واقعه شریف ظهور، مطالبی نوشته شده که خالی از لطف نیست خوندن شون و اینو برای چندمین بار بهش اشاره میکنم

در قسمت درگیری های سوریه ، فارغ از اینکه دقیقا شرح داده شده میدان نبرد ، بحث این هم هست که با وصف اشتباهات حکام سوریه که منجر به کنش در داخل کشور میشه ، این کشور توسط حامیان شیعه علی ابن ابی طالب حمایت میشه که در راس شون ایران هست ...

به هرحال ، بزارید رک باهاتون صحبت کنم

بعضی از دوستان گفته بودند امام زمان عج الله نمیاد مگر اینکه خیلی ها ناامید بشن ازش و ....
همه اینا درسته ، ولی به راستی محیط اطرافمون رو ببینیم و بعد تحقیق کنیم جدا این اتفاق روی داده است یا نه ؟ ضمن اینکه حتی در همین وقایع ، خیلی ها میان عملا بیداری اسلامی رو تکذیب میکنند ! درحالیکه ولی فقیه تو ولی نعمت تو داره میگه بیداری اسلامی چگونه شکل گرفت و چرا ؟ اما تکذیب ش میکنند

اگرم بنده یا امثال بنده اشاره ای به مسایل ظهور میکنند برای این هست که چراغ هدایت ما مسایل ظهور و روایات ش هست ....
دوستان ، عمیق بودن دوستی ما با سوریه، در عین زمانیکه همه حتی یاسر عرفات ! هم از ما دست کشید و حافظ اسد با ما ماند تا آخر آخر آخر راه ... به راستی فکر میکنید تنها حزب بعث بودن عراق و سوریه و میشل عفلق بود ؟

روبه سوی افق های آینده نگاه کنید .... تا بتونید جلوی پای خودتون رو ببینید ...

بحار الانوار ج 21 ص ،137

اشعث کندی از امام علی علیه السلام برای نزدیک نمودن ایرانیان به خود شکایت می کند و امام علی علیه السلام جواب میدهد »:

سوگند به خدایی که دانه را شکافت و بندگانش را آفرید، حتما شما را برای برگشت مجدد به آئین تان سرکوب میکنند ، همانگونه که شما آنان را در آغاز برای پذیرش این آئین سرکوب نمودید.

دانشستان عصر ظهور ، ص 305 :

رسول اکرم ص :

شما را از 7 فتنه بیم می هد که بعد از من روی خواهند داد ، فتنه ای از مدینه ، فتنه ای در مکه ، فتنه ای از یمن، فتنه ای از شرق ، فتنه ای از غرب و فتنه ای از قلب شام که آن فتنه ی سفیانی است.

اینا رو فقط برای روشن شدن ذهن برخی عزیزان که شاید به موتور ذهن شون بشه امیدوار بود نوشتم ... تا به اینجا برسم :

شنیدید که امام خمینی ره ، در پی اصرار شهید عراقی وظیفه انقلاب اسلامی رو چه چیزهایی گفته و نهایتا پس از شهادت این شهید بزرگوار آخرین وظیفه رو به چه کسی سپرده ؟؟؟

هرچند از خوده امام خمینی ره بسیار جملات مهم بیان شده ( از اول شروع نهضت در سال 1342 تا وفات ) اما در این میان چه بسیار عرفا و روحانیون عالی مقامی هم بودند که مسایل رو به صورت پازل بیان کردند ... چون ما دنبال حرفشون نبودیم عین الان در گیر و دار مباحث الکی علوم سیاسی روز هستیم!!!!

همون موقع که درگیری در سوریه شروع شد به شخصه مطمئن بودم به حضور و پیدایش کسانیکه شیعه ستیز باشند .... نه علم غیب داشتم نه پیامبرم .... فقط خونده بودم....
یا الان در عراق ... !

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b] [url="http://www.tabnak.ir/fa/news/317085/%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-%D8%B4%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85-%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87"]حمله شبانه رژیم صهیونیستی به سوریه [/url][/b]

[right]رسانه‌های آمریکایی از حمله هوایی نیمه‌شب رژیم صهیونیستی به ساختمانی در سوریه خبر دادند.

به گزارش فارس، شبکه خبری «سی‌ان‌ان» در گزارشی از حمله نیمه‌شب رژیم صهیونیستی به سوریه خبر داد و مدعی شد که هدف، یک کارخانه تولید اسلحه و یک کاروان سلاح بوده که برای نیروهای حزب الله در لبنان ارسال می‌شده است.

سی ان ان گزارش کرد که سازمانهای اطلاعاتی آمریکا و غرب در حال بررسی اطلاعاتی هستند که نشان می‌دهد اسرائیل احتمالا پنجشنبه شب تا جمعه این حمله‌ هوایی صورت داده است.

دو مقام آمریکایی که خواستند نامشان فاش نشود اعلام کردند که هواپیماهای رژیم صهیونیستی وارد فضای هوایی سوریه نشدند، بلکه این حملات از خاک لبنان صورت گرفته است.

«لیندسی گراهام»، سناتور جمهوری‌خواه آمریکا نیز بدون مطرح کردن هرگونه جزئیاتی اعلام کرد: اسرائیل شبانه به سوریه حمله کرد.

در صورتیکه اظهارات گراهام تأیید شود، این دومین باری است که اسرائیل در سال جاری میلادی به سوریه حمله هوایی کرده است.[/right]

[right]http://www.tabnak.ir/fa/news/317085/%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-%D8%B4%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85-%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله النور

و دقیقا من میخاستم مثبت بزنم فتح جان ولی متاسفانه سهمیه م تموم شده ببخشید

دقیقا یکی دیگر از جملاتی که بیان کننده رد تئوری توهم توطئه هست همین جملات حجت الاسلام مصلحی هست ....

خداوند بهترین مکرکنندگان هست .... کسی بخواد با خدا مکر بزنه بازنده ست هرکی میخاد باشه ...

اینبار هم خدا خواست و عدوی ما شد سبب خیر ما ... شیعیان علی سالها سکوت کردند و صبر زینبی پیشه کردند ولی کار رو به جایی حیوانات وهابی رسوندند که الان حزب الله عراق و لبنان و حتی افغانستان هم شمشیرهای ذوالفقارشون رو بیرون کشیدند تا نشون بدن دیگه حسین بن علی تو کل دنیا فقط 72 یار نداره بلکه تمام شیعه اینبار قلبا و روحا و جسما هست ...

یا حق
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5][b][color=#FF0000]«جبهةالنصره» مسئوليت نبش قبر حجر بن‌‌ عدی را پذيرفت[/color][/b][/size]
متن ترجمه کامل اعلامیه این گروهک جنایتکار به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحيم

"إِنَّ الَّذِينَ تَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللَّهِ عِبَادٌ أَمْثَالُكُمْ فَادْعُوهُمْ فَلْيَسْتَجِيبُوا لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ صَادِقِين”

در راستای تطبيق شرع خداوند در زمین به وسیله سپاهیان رحمت، به شکر و فضل خدا از یکی از ادوات شرك به خداوند خلاصی یافتیم؛ و پیکر حجر بن عدي برای اینکه در زمین دفن شود از محلی که نظام كافر سوريه به جای فبر برای او بنا کرده بود منتقل گردید. این کار تطبيق شرع خداوندی است که ساخت مزارات که موجب شرك به پروردگار و عبادت قبور می شود را حرام کرده است.

شخصی که «حجر بن عدي الكندي» خوانده می شود خارج از اصول شريعت و سنت، از سوی فرقه رافضه به معبودی تبدیل شده بود و برای او معابد و مساجدی خلاف دین خدا ساخته بودند؛ لذا وقتی که مجاهدین ما موفق به آزادسازی "بلدة عدرا" از پلیدی و ناپاکی رژیم كافر شددند اقدام به تطبيق شرع خداوند نمودند گروهی از مجاهدان بر مبنای مبادی شريعت و فتوای اهل علم، اقدام به قطع دابر شركی که در"معبد حجر بن عدي الكندي" متمثل شده بود نمودند و این کار با هدف حفاظت از دين و سنّت انجام شد.

مجاهدان ما در سرزمین مبارک شام شرعيت و سنّت نبويّ را قاعده برای احقاق حق قرار می دهند؛ لذا باز هم اقدام به تخریب تمامی بيوت شرك در شام عزیز خواهند نمود.

والله غالبٌ على أمره ولكنَّ أكثرَ الناس لا يعلمون

جبهةُ النصرة لأهل الشام (از مجاهدان میدانهای جهادشامـ بخش تبلیغات)

ما را از دعای خیر خود فراموش نکنید

والحمد لله ربّ العالمين

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.