death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[quote name='Ximosi' timestamp='1377712719' post='333539']
یعنی هر کی بترسه منافقه؟
دلشوره دوستتون رو داشته باشین نفاق و دوریه؟
[/quote]

سلام
نه.
خیلی ها دلشوره دارن.اونی که تو این مواقع دلشوره نداره یکی مثل امام خمینی هستش یا حضرت اقا.
بیشتر بر میگرده به افاضاتی که میگن اگه الان با امریکا دوست بودیم چی میشد و چی نمی شد....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#9A1010][font=Arial][size=4][b][center]
[b] [url="http://www.fardanews.com/fa/news/283362/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%DA%A9%D8%B0%DB%8C%D8%A8-%DA%A9%D8%B1%D8%AF"]نماینده روسیه در شورای امنیت تکذیب کرد[/url][/b]

[color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3]تسنیم: نماینده روسیه در سازمان ملل خبر ترک کردن جلسه شورای امنیت سازمان ملل از سوی نماینده کشورش در شورای امنیت را تکذیب کرد.[/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3]به گزارش روسیا الیوم؛ نماینده دائم روسیه در سازمان ملل خبر مربوط به ترک کردن جلسه شورای امنیت این سازمان از سوی نماینده روسیه در این شورا را تکذیب کرد.[/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3]وی در این باره توضیح داد: نماینده روسیه در شورای امنیت تنها بعد از پایان یافتن جلسه این شورا از محل جلسه خارج شده است.[/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3]گفتنی است پیش از این خبرگزاری نووستی روسیه از خروج نمایندگان روسیه و چین از نشست فوق العاده شورای امنیت که پشت درهای بسته برگزار می شد و در حال بررسی وضع سوریه است، خبر داده بود.[/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3]خبرگزاری ایتارتاس روسیه هم دراین باره اعلام کرد: سامانتا پاور نماینده آمریکا در شورای امنیت از همتایان خود در این شورا خواسته بود درباره سوریه تصمیمی فوری گرفته شود.[/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3]همین خبرگزاری نیز از خروج نمایندگان روسیه و چین از این نشست مذکور خبر داده بود، و اعلام کرد: نمایندگان روسیه و چین وارد جلسه دیگری که در شورای امنیت درحال بررسی اوضاع در هایتی بود، رفتند.[/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3]به گفته این خبرگزاری: بعد از خروج نمایندگان روسیه و چین از نشست مربوط به تصمیم گیری برای سوریه دیگر اعضا به نشست و بررسی های خود ادامه دادند[/size][/font][/color][/center][/b][/size][/font][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سقف خواسته ما از بشار اینه که حداقل اگه حمله بهش شد..یه چند موشک به طرف اسرائیل و ناو های آمریکا ول بده :دی
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1377711044' post='333508']
نمی شه برای حفظ جان ملت بمب اتم بزنیم آمریکا کلی آدم دیگه رو بکشیم که این خودش یعنی ظلم به نظر من مقابله به مثل باید کرد!یعنی کروز جواب کروز!بالستیک جواب بالستیک و...البته کلی راه باید پیمود تا به این نقطه رسید احتمالا چند دهه طول میکشه در ضمن اگه بمب اتم بزنیم جواب اونا کمتر از بمب اتم نخواهد بود که این بیشتر به ضرر ماست!
درضمن انداختن یه مب اتمی در آمریکا با توجه به قدرت رسانه ای شون شرایطو برای بمباران شیمیایی و هسته ای ایران فراهم میکنه!
[/quote]

سلام

اون زمانی که شهرهای ما رو بمباران کردند و مردم ما رو کشتند ، می فهمیم داشتن بمب اتم خوبه یا نه ...

برادر ، واقعیتش رو بخوام بگم ، اینه که دارید با سفسطه بازی سنگ غرب رو به سینه می زنید و دست ما رو بسته نگه می دارید ... یعنی برتری دادن به غرب ... این حرف های انسان دوستانه رو ما زیاد شنیدیدیم و که آخرش به طرفداری علنی از غرب کشیده شده ...
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Pishva' timestamp='1377713140' post='333545']
سقف خواسته ما از بشار اینه که حداقل اگه حمله بهش شد..یه چند موشک به طرف اسرائیل و ناو های آمریکا ول بده :دی
[/quote]نه بابا سقف خواسته ی ما اینه که 10-20 میلیارد دلاری که کمکش کردیم رو برگردونه تا ضررمون از اینها بیشتر نشه! ویرایش شده در توسط lordashrafi
  • Upvote 6
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Pishva' timestamp='1377713140' post='333545']
[/quote]

سلام
بشار رو اگه اسلحه بزارند روی سرش رو بگند یا به اسرائیل موشک می زنی یا می کشیمت ، این کار رو نمی کنه ...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به به ببینید چی براتون آوردم خب کجارو بزنیم حالا؟ icon_cheesygrin

خبرگزاری مهر: "عماد رزق" رئیس مرکز مطالعات استراتژیک در بیروت پنج تصویر ماهواره ای از 80 هدف احتمالی در داخل اراضی فلسطین اشغالی را که در تیررس موشکهای سوریه قرار دارند،منتشر کرده است.

پیش بینی می شود در صورت آغاز حمله ائتلاف غربی عربی علیه سوریه، این نقاط هدف موشکهای سوریه قرار بگیرند. برخی منابع صهیونیستی امروز مدعی شده اند که حمله به سوریه فردا پنج شنبه با پرتاب موشکهایی به سوی اهداف از پیش تعیین شده در سوریه آغاز می شود.

اما پنج نقطه مهم و استراتژیک در اراضی فلسطین اشغالی که در تیررس موشکهای سوریه قرار دارند همراه با تصاویر ماهواره ای آنها به شرح زیر است:

http://www.bartarinh.../193488_788.jpg

هدف شماره یک: زرادخانه اتمی "دیمونا" که از موشکهای پاتریوت برای دفاع از آن استفاده می شود.

http://www.bartarinh.../193489_109.jpg

هدف شماره دو: پایگاه نظامی "زالیم" در جنوب نوارغزه.

http://www.bartarinh.../193490_343.jpg

هدف شماره سه: پایگاه پرتاب موشکی در اریحا (جنوب تل آویو).

http://www.bartarinh.../193491_778.jpg

هدف شماره چهار: پایگاه نظامی "زیروین" در جنوب تل آویو.

http://www.bartarinh.../193492_746.jpg

هدف شماره پنج: مجتمع ساخت موشکهای رژیم صهیونیستی "مهیم" که موشکهای سوریه طی 9 دقیقه به آنجا می رسد. ویرایش شده در توسط overlord70
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1377713251' post='333548']
نه بابا سقف خواسته ی ما اینه که 10-20 میلیارد دلاری که کمکش کردیم رو برگردونه تا ضررمون از اینها بیشتر نشه!
[/quote]

امنیت ملی و کشیده شدن دشمن لب مرزمون رو هم شما کشک می دونید ؟ .... واقعا خیلی از ماجرا عقبید !
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1377713197' post='333547']
سلام

اون زمانی که شهرهای ما رو بمباران کردند و مردم ما رو کشتند ، می فهمیم داشتن بمب اتم خوبه یا نه ...

برادر ، واقعیتش رو بخوام بگم ، اینه که دارید با سفسطه بازی سنگ غرب رو به سینه می زنید و دست ما رو بسته نگه می دارید ... یعنی برتری دادن به غرب ... این حرف های انسان دوستانه رو ما زیاد شنیدیدیم و که آخرش به طرفداری علنی از غرب کشیده شده ...
[/quote]به خدا من هدفم این نیست که سنگ غربو به سینه بزنم ما اگه قوی ترین بمب اتم رو هم به آمریکا بزنیم باز یک دهمش تخریب نمی شه ولی از اون ور شما چه توقعی از آمریکای خون خوار دارید؟مارو با کروز بزنه؟نه مارو بمباران میکنه از بمب هسته ای شما دوست داری رو میهنت مث نقل و نبات بمب اتمی بفرستن یا به همون کروز رضایت میدی من اون چیزی که فکر میکردمو گفتم نه کمتر نه بیشتر!؟

[quote name='hamedof' timestamp='1377713384' post='333551']
امنیت ملی و کشیده شدن دشمن لب مرزمون رو هم شما کشک می دونید ؟ .... واقعا خیلی از ماجرا عقبید !
[/quote]نه به خدا گفتم این کمترین خواستی ماست این نظر یه اقتصاد دانه نه نطر یه نظامی من و شما دنیا رو از دو چشم مختلف میبینیم وقتی فکر میکنم و میبینم با 20 میلیارد دلار چه کارایی که نمی شه کرد به هیجان میافتم دست خودم نیست در ضمن نظر تو اینه که با کنار کشیدن روسیه ی کفتار و احتمالا عدم واکنش ایران شانسی برای اسد میمونه من سایه ی تک تک لاشخورای جهانو رو سوریه میبینم! ویرایش شده در توسط lordashrafi
  • Upvote 4
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1377713502' post='333553']
به خدا من هدفم این نیست که سنگ قربو به سینه بزنم ما اگه قوی ترین بمب اتم رو هم به آمریکا بزنیم باز یک دهمش تخریب نمی شه ولی از اون ور شما چه توقعی از آمریکای خون خوار دارید؟مارو با کروز بزنه؟نه مارو بمباران میکنه از بمب هسته ای شما دوست داری رو میهنت مث نقل و نبات بمب اتمی بفرستن یا به همون کروز رضایت میدی من اون چیزی که فکر میکردمو گفتم ه کمتر نه بیشتر!؟
[/quote]

سلام

شما دارید خودتون رو به نفهمی می زنید ...
همه می دونند بمب اتم برای استفاده کردن نیست ... برای بازدارندگی هست ....
بحث اینه که آمریکا در بدترین سناریوش می گه : " با ایران جنگ می کنم ، اگه نتونستم با توان عادی شکستش بدم ، بمباران اتمیش می کنم ، بعدش هم تبلیغ می کنم این کار رو برای نجات جان سربازان بیشتر و برای خوبی بزرگتر انجام دادم ، مثل همون کاری که با ژاپن کردم "

این بدترین سناریویی هست که حالا آمریکا در پیش رو داره !!!

شما هم سفسطه می کنید ، فکر می کنید دیگران احمق اند ...
  • Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1377710563' post='333497']
سلام
نه ... در حال خواب دیدن لبخند های دیپلماتیک هستند ...

برادر من ، این عزیزان از دولت دستور نمی گیرند که بخواهند خواب باشند .... از خیلی قبل تر آماده اند .... ولی دولت آماده نیست .... مشخصه ...

سلام

فقه شیعه پویاست ...

اصل بر حفظ جان هست .... برای حفظ جان می شود گوشت مردار هم خورد ... [color=#ff0000][size=6]کشتن دشمن که دیگه بماند[/size][/color] ...
[/quote]برادراگه منظور شما از کشتم دشمن همون تهدید باشه من حرف شمارو قبول دارم و میپسندم !وعذر خواهی میکنم!همین جا و جلو ی همه!

[quote name='100' timestamp='1377713899' post='333555']
سلام

شما دارید خودتون رو به نفهمی می زنید ...
همه می دونند بمب اتم برای استفاده کردن نیست ... برای بازدارندگی هست ....
بحث اینه که آمریکا در بدترین سناریوش می گه : " با ایران جنگ می کنم ، اگه نتونستم با توان عادی شکستش بدم ، بمباران اتمیش می کنم ، بعدش هم تبلیغ می کنم این کار رو برای نجات جان سربازان بیشتر و برای خوبی بزرگتر انجام دادم ، مثل همون کاری که با ژاپن کردم "

این بدترین سناریویی هست که حالا آمریکا در پیش رو داره !!!

شما هم سفسطه می کنید ، [color=#ff0000][size=5]فکر می کنید دیگران احمق اند[/size][/color] ...
[/quote]من خ...کی باشم که چنین فکری بکنم درمورد ایران هم [size=5][size=6]این[/size][size=4]نظرتونو قبول دارم اونا به بمب اتمی فکر میکنن و تهش با جنجال رسانه ای موضوعو مث موضوع ژاپن میپیچونن و ادعاوژست انسان دوستانه میگیرند![/size][/size] ویرایش شده در توسط lordashrafi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اهداف مهم در اسراییل کجاهاست؟ مثلا نیروگاهای برق و سدها ، پالایشگاها و....
می تونید یه لیست ارائه کنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

کشتن دشمن مشکل داره !؟ جناب لرد اشرافی ، می خوای بروم نوامیس رو با هزینه ی خودمان به عقد دشمن در بیاریم !؟

خود خدا ، موقعی که می خواست قوم لوط رو سنگباران کنه ، نگفت این چهارتا بچه ای که توی این قوم هست رو بهشون رحم کنم ( فکر می کنی بچه ای نبود !؟ ) گفت تو اون دنیا عوضش رو بهشون می دم و بعد همه شون رو با هم نابود کرد ....

حالا خدا که خدا هست ، ما که خدا نیستیم که بتونیم وسط جنگ بین خوب وبد و گناهکار رو بی گناه فرق بزاریم ( البته اگه کمی با این یانکی ها برخورد می داشتید می دونستید که مردم عادیش چپ و راست دم از بمباران اتمی ایران می زنند .... ) جنگ شد ، زدن ، باید بزنیم ....

حالا شما می خوای بمیری و بکشنت با خودت ... اگه هم می خوای بری تسلیم بشی و براش بهانه می تراشی ، به ما ربطی نداره .... اگه امثال من قدرتی داشته باشیم ، سیاست خون در برابر خون رو در پیش می گیرم ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#111111][font=Arial][size=6][b]Israel military stages maneuver at northern airport: Report[/b][/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Arial][size=4]According to a report by the Israeli website Ynet, the military exercise kicked off at Rosh Pina Airport in northern Israel early on Wednesday. The drill was scheduled to continue until afternoon. [/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Arial][size=4]However, Yosef Glasberg, the airport’s director, said there was no connection between the drill and the reports of a possible attack on Syria. [/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Arial][size=4]Another two-day military exercise is also set to take place in the occupied Golan Heights later this week. [/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Arial][size=4]Meanwhile, Israeli newspaper [/size][/font][/color][i]Ma’ariv[/i][color=#000000][font=Arial][size=4] reported that the Israelis are not ready to cope with chemical strikes, while about 40 percent of Israeli residents are not provided with gas masks. [/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Arial][size=4]On August 21, the militants operating inside Syria and the foreign-backed Syrian opposition claimed that 1,300 people had been killed in a government chemical attack on militant strongholds in the Damascus suburbs of Ain Tarma, Zamalka and Jobar. [/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Arial][size=4]A number of Western countries, including the US, France, and the UK, were quick to adopt war rhetoric against Syria despite the fact that Damascus categorically rejected the baseless claim. [/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Arial][size=4]Since Tuesday, speculation has become stronger about the possibility of a military attack on Syria. Media outlets have been reporting US plans for likely surgical attacks, which would be in the form of “cruise-missile strikes,” and “could rely on four US destroyers in the Mediterranean.” The plan, however, seems to be awaiting US President Barack Obama’s go-ahead. [/size][/font][/color]

[url="http://www.presstv.ir/detail/2013/08/28/320975/military-drill-held-in-northern-israel/"]http://www.presstv.i...orthern-israel/[/url]

می گم کاشکی موشک اولو سوریه بزنه حداقل غافل گیر میشن یکم حول می کنن این صهیونها ،مردیم بس که این غربیا اغاز گر جنگ بودند حالا جنگ فقط به یه مو بنده بزا ما پارش کنیم ویرایش شده در توسط greeneye

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.