death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

فیلم شیلکا رو دیدید دیگه؟
موافقم که جنایات بشار اسد رو توی یک تاپیک دیگه باز کنیم ویرایش شده در توسط Morteza313
  • Upvote 5
  • Downvote 25

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز من اون پست رو ندادم که جواب شما رو بدم . چون دائم این بحث بی نتیجه ادامه پیدا میکنه

از دو منطقه نام بردید برای دوستانی که جدید وارد شدن با توجه به اطلاعات خودم مختصری توضیح دادم .

شما هم اون فیلمی رو از قتل عام غیر نظامی در داریا بوده رو دیدی دیگه ؟ کودک زنده چسبیده به بغل مادر مرده خودش پدرش هم در کنارش مرده بود!! .با هر چی زده بودنش الا شلیکا 23 میلی متری !!
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عرض کردم مفصل بررسی خواهیم کرد، اگر در مورد یک چیز حرف بزنیم اون و عکس مادری که تو لاذقیه دار زده بودن مال بوسنی بود.
اما یک نکته جالب هست در این بارگنیگ.
این استدلالها خیلی برای من شباهت داره به کاری که ساواک سال57 می کرد و اعمال مجاهدین خلق، دموکرات ها و احوازی ها و توله های حزب توده رو به حساب انقلاب می نوشت.
گفتم انشالله تاپیکی میزنم اونجا مفصل بررسی کنیم.
  • Upvote 2
  • Downvote 25

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنظر من جنگ سوریه جنگ برای قطع خطوط تدارکاتی ایران به جبهه ی حزب الله و اسرائیل است و نه چیز دیگری و اگر موفق بشوند شکست ما در مقابل اسرائیل حتمی است این جنگ به دمکراسی ربطی نداره چون پادشاهی های خلیج فارس و پادشاهی سعودی برای اشاعه ی دمکراسی پول خرج نمیکنند حالا بحث امریکا اگر دمکراسی است بهتره اول از پادشاهی های متحد خودش شروع کنه
  • Upvote 14
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]من هم فکر میکنم بشار درست برخورد نکرد[/right]
[right]اما وقتی فکر میکنم سوریه ممکنه به دست این حیوانها بی افته چهار دست و پا بشار رو ترجیح میدم[/right]
[right]شاید مردم از بشار راضی نباشن[/right]
[right]اما همین که یه گروه مثل داعش اعلام میکنه ارایشگاه زنانه تعطیل[/right]
[right]همه باید به زور در نماز شرکت کنند[/right]
[right]موسیقی تعطیل[/right]
[right]و قوانین جهنمی دیگه که خودتون بهتر از من میدونید[/right]
[right]بهتر میبینم بشار بمونه[/right]
[right]من از یک چیز خیلی میترسم[/right]
[right]یادتونه تو قسمت اخر مختار ، مختار به یارانش گفت اگه تسلیم بشید همه تون کشته میشید . اما عده زیادی از یاران مختار قبول نکردند و تسلیم شدند و همه سر زده شدند[/right]
[right]من میترسم دوستان و شاید خودم هی راه بیفتیم و بگیم بشار جنایت کار هست و دو دستی سوریه رو تقدیم کسانی کنیم که در جنایت بشار انگشت کوچیکشونم نیست[/right]
[right]اونوقته که ما تسلیم شدیم و نوبت سر بریده شدنمون میرسه[/right]
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بحث های بی فایده..! قیاس های مع الفارق..! توهین..! حرف های چرت و پرت..!
=========================================================
[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]این استدلالها خیلی برای من شباهت داره به کاری که ساواک سال57 می کرد و اعمال مجاهدین خلق، دموکرات ها و احوازی ها و توله های حزب توده رو به حساب انقلاب می نوشت.[/right][/font][/color]
[/quote]
یک تشکیلات سیاسی در سوریه نام ببرید که محبوبیت ان به یک چهارم جمعیت سوریه برسد؟(25صدم نمره)
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[url="http://www.tabnak.ir/fa/news/373565/%D8%A7%D9%84%D9%86%D8%B5%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D8%B2%D8%A8-%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%DB%8C-%D8%B2%D9%86%DB%8C%D9%85"]النصره: تمام پایگاه های حزب الله را می زنیم[/url]

[size=4][color=#000000][font=Tahoma, Arial]تشکیلات تروریستی «جبهه النصره» با انتشار بیانیه ای تهدید کرد که تمام پایگاه های امنیتی و نظامی حزب الله را هدف قرار خواهد داد.[/font][/color]
[color=#000000][font=Tahoma, Arial]به گزارش ایرنا، پایگاه خبری «النشره» لبنان روز جمعه این بیانیه را منتشر کرد.[/font][/color]
[color=#000000][font=Tahoma, Arial]این گروه تروریستی در بیانیه خود تاکید کرده است: تمام پایگاه های نظامی و امنیتی حزب الله هدفی مشروع برای ما است زیرا این حزب[/font][/color][/size]
[size=4][color=#000000][font=Tahoma, Arial]پایگاه های خود را در میان مناطق مسکونی و پر جمعیت برپا می کند تا از ضربات و حمله های ما در امان باشند.[/font][/color]
[color=#000000][font=Tahoma, Arial]در ادامه بیانیه این تشکیلات تروریستی آمده است: ما برای حفظ جان اهل تسنن لبنان از آنها می خواهیم که به هیچ وجه به مناطق تحت [/font][/color][/size]
[size=4][color=#000000][font=Tahoma, Arial]سیطره حزب الله یا پایگاه های آن نزدیک نشوند.[/font][/color]
[color=#000000][font=Tahoma, Arial]جبهه النصره چند روز پیش نیز با صدور بیانیه ای مسئولیت انفجار تروریستی سه شنبه گذشته در ضاحیه جنوبی بیروت را برعهده گرفت.[/font][/color][/size]
[size=4][color=#000000][font=Tahoma, Arial]منابع خبری لبنانی همچنین به تازگی گزارش دادند که گروهک های تروریستی موسوم به ˈدولت اسلامی عراق و شامˈ (داعش) و ˈجبهه النصرهˈ [/font][/color][/size]
[size=4][color=#000000][font=Tahoma, Arial]در حال برنامه ریزی برای گسترش فعالیت های خود در خاک لبنان هستند.[/font][/color][/size]

http://www.tabnak.ir/
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death-white' timestamp='1390581123' post='361450']
[right]من هم فکر میکنم بشار درست برخورد نکرد[/right]
[right]اما وقتی فکر میکنم سوریه ممکنه به دست این حیوانها بی افته چهار دست و پا بشار رو ترجیح میدم[/right]
[right]شاید مردم از بشار راضی نباشن[/right]
[right]اما همین که یه گروه مثل داعش اعلام میکنه ارایشگاه زنانه تعطیل[/right]
[right]همه باید به زور در نماز شرکت کنند[/right]
[right]موسیقی تعطیل[/right]
[right]و قوانین جهنمی دیگه که خودتون بهتر از من میدونید[/right]
[right]بهتر میبینم بشار بمونه[/right]
[right]من از یک چیز خیلی میترسم[/right]
[right]یادتونه تو قسمت اخر مختار ، مختار به یارانش گفت اگه تسلیم بشید همه تون کشته میشید . اما عده زیادی از یاران مختار قبول نکردند و تسلیم شدند و همه سر زده شدند[/right]
[right]من میترسم دوستان و شاید خودم هی راه بیفتیم و بگیم بشار جنایت کار هست و دو دستی سوریه رو تقدیم کسانی کنیم که در جنایت بشار انگشت کوچیکشونم نیست[/right]
[right]اونوقته که ما تسلیم شدیم و نوبت سر بریده شدنمون میرسه[/right]
[/quote]
این هلیکوپتر در منطقه ی دشمن فرود اومده یا در منطقه ی خودی منظورم اینه که خلبان اسیر این آدم خور ها شده یا نه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کشورهای غربی چه خوابها که برای مردم بی پناه سوریه (که بطور بالقوه برای امنیت اسرائیل مضر هستند) ندیده اند!_ نسخه ای به مراتب فجیع تر از نسخه سومالی برای این کشور پیچیده شده است!
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='vahidg' timestamp='1390585466' post='361464']
[url="http://www.tabnak.ir/fa/news/373565/%D8%A7%D9%84%D9%86%D8%B5%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D8%B2%D8%A8-%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%DB%8C-%D8%B2%D9%86%DB%8C%D9%85"]النصره: تمام پایگاه های حزب الله را می زنیم[/url]

[size=4][color=#000000][font=Tahoma, Arial]تشکیلات تروریستی «جبهه النصره» با انتشار بیانیه ای تهدید کرد که تمام پایگاه های امنیتی و نظامی حزب الله را هدف قرار خواهد داد.[/font][/color]
[color=#000000][font=Tahoma, Arial]به گزارش ایرنا، پایگاه خبری «النشره» لبنان روز جمعه این بیانیه را منتشر کرد.[/font][/color]
[color=#000000][font=Tahoma, Arial]این گروه تروریستی در بیانیه خود تاکید کرده است: تمام پایگاه های نظامی و امنیتی حزب الله هدفی مشروع برای ما است زیرا این حزب[/font][/color][/size]
[size=4][color=#000000][font=Tahoma, Arial]پایگاه های خود را در میان مناطق مسکونی و پر جمعیت برپا می کند تا از ضربات و حمله های ما در امان باشند.[/font][/color]
[color=#000000][font=Tahoma, Arial]در ادامه بیانیه این تشکیلات تروریستی آمده است: ما برای حفظ جان اهل تسنن لبنان از آنها می خواهیم که به هیچ وجه به مناطق تحت [/font][/color][/size]
[size=4][color=#000000][font=Tahoma, Arial]سیطره حزب الله یا پایگاه های آن نزدیک نشوند.[/font][/color]
[color=#000000][font=Tahoma, Arial]جبهه النصره چند روز پیش نیز با صدور بیانیه ای مسئولیت انفجار تروریستی سه شنبه گذشته در ضاحیه جنوبی بیروت را برعهده گرفت.[/font][/color][/size]
[size=4][color=#000000][font=Tahoma, Arial]منابع خبری لبنانی همچنین به تازگی گزارش دادند که گروهک های تروریستی موسوم به ˈدولت اسلامی عراق و شامˈ (داعش) و ˈجبهه النصرهˈ [/font][/color][/size]
[size=4][color=#000000][font=Tahoma, Arial]در حال برنامه ریزی برای گسترش فعالیت های خود در خاک لبنان هستند.[/font][/color][/size]

[url="http://www.tabnak.ir/"]http://www.tabnak.ir/[/url]
[/quote]
بنظر من افکار عمومی شیعیان لینان تبعات خطرناک سقوط بشار اسد بر وضعیتشون رو درک کرده اند و بنابراین بمب گذاری هایی که با هدف اعتراض مردم به حزب الله و خروج مقاومت از خاک سوریه صورت میپذیره بعیده اثری داشته باشه
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنا بر گفته منبع بالگرد در منطقه خودی فرود اوده حالا نبل و الزهرا ویا جایی دیگه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='vahidg' timestamp='1390585466' post='361464']

[url="http://www.tabnak.ir/"]http://www.tabnak.ir/[/url]
[/quote]
هه هه هه
اگر مردید توی میدان نبرد برید پنجه در پنجه شیر بچه های حیدر کرار بندازید تا چنان به سرتون بزنن که مادرتون به ازاتون بشینه. حرامی های کمتر از زن شما شیوه و منشتون کشتن مردم بی گناه هست و سنی و شیعه هم حالیتون نیست هر کسی خلاف عقیده شما باشه باید بکشیدش.

چیزی که مشخص هست پخش کردن بحران در کشورهای حامی سوریه مثل عراق و لبنان و همچنین تلاش برای نا امنی مرزهای ایران و ایجاد درگیرهای قومیتی و نژادی و مذهبی یک واکنش به قدرت گرفتن ارتش و نیروهای وطنی سوریه هست و در واقع اینها با زبان بی زبانی درن اعتراف می کنن ما کم آوردیم وب رای کم کردن فشار مجبوریم جبهه غیر کلاسیک رو در برابر سوریه و حامیانش گسترده کنیم که تمرکز قوا به هم بخوره و ما از زیر بار فشار خارج شیم.

مورد دوم اینکه فشار اینقدر زیاد هست که اینها هار و وحشی شدن به شکلی که حالا هیچ اعتقادی ندارن جز اینکه باید فشار رو کم کرد و هر کاری جایز هست ترور بمب گذاری نا امنی سر بریدن و....
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.