jalalfalahi

تاپیک جامع کردستان سوریه، تقابل ها و توافق ها

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بحثمون تعداد عملیات های یگان ها نیست برادر...

[quote]البته فکر می کنم دوست در این مصرع معنی[color=#0000ff] پژاک[/color] رو بده ! [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/rolling%20on%20the%20floor.gif[/img][/quote]
پیشنهاد میکنم قبل از نسبت دادن چیزی به دیگران، قدری فکر کنین....
البته پیشنهاد بهتر بنده این هست که اگر حرفی ندارید، صرفا از منفی و مثبت استفاده کنین چون اسپم کردن شما کمکی نمیکنه همونجوری که جدا کردن یه جمله از 500 جمله کار خاصی نمیکه...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سيناپس عزيز همچنان يك سوال من بي جواب موند شهداي ما كه بر طبق گفته شما تعدادشون زياده چطور و كجا تشييع شدن؟
در ضمن برادر من سپاه گيلان اسمش قدس هست وبا سپاه قدس كه نيروهاي صابرين را در اختيار داره متفاوته
بچه هاي گيلان كه به منطقه اعزام شدن از بچه هاي سپاه استان و حتي تعدادي از بچه هاي گردان هاي امام حسين بودن
من منكر نقاط ضعف سپاه تو اين نبرد نيستم اما اينكه بخواييم اين عمليات و شكست بناميم خيلي بي انصافيه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من عملیات رو شکست خوندم؟؟؟
خیر....
این عملیات هم از نظر نظامی مناطق رو برای ما پس گرفت....
هم از نظر فرهنگی تاثیر وحشتناک و بسیار عالی داشت...
این عملیات رو از هر سمتی بخوای بررسی بکنی، برای ما پیروزی داره...!!
ولی برخی تصورشون بر اینه که ما مثلا 400 نفر نیرو فرستادیم رفتن پاکسازی کردن!!...

همین شهدای صابرین رو چند وقت بعد فهمیدیم چی به چیه! :) چه برسه به نیروهای کادر عادی...
همونجوری که طی درگیر های ۸۸ کلی شهید داده شد توی تهران و کسی اسمشون رو هم نشنید! :)))))))) همه‌اش همینجوریه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اغتشاش در سوریه به هر سمتی کشیده بشه بده
یعنی اصلا از ابتدا نباید شروع میشد

الان اگر دولت مرکزی سقوط بکنه ، خب فاجعه ای میتونه برای خودش باشه اما اگر همین الان هم بخواد با پیروزی دولت مرکزی به اتمام برسه ، فتنه ی اکراد رو در منطقه خواهیم داشت که اگر بخواد همه ی کشور هارو درگیر بکنه کمتر از داستان سوریه و بهار عربی نخواهد بود
مهم اینه که کسی که میخواد فضا رو مدیریت کنه با دیدن مولفه های گوناگون برنامه ای بچینه که اقلا برای 50 سال جواب بده ، که مطمئنا تو کشور های منطقه هیچ کشوری دارای این خاصیت نیست ، ایران که افتضاح عمل میکنه (بدلیل ذات احمق دموکراسی) یعنی یک دولت میاد و با بازیگر های منطقه ای یه جور رفتار میکنه ، دیگری میاد دقیقا برعگس عمل میکنه
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.