mohammadarea51

وقتي بدهکار، طلبکار مي‌شود

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[color=#008000][size=5]این معز الاولیا و مذل الاعدا[/size][/color]
  • Like 1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تازه میگن ما به سوریه حمله میکنیم که هنجار بین المللی که مانع استفاده از سلاح شیمیایی میشه از بین نره، آخه شما دیگه هنجاری هم باقی گذاشتید؟
  • Like 1
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مثل این میمونه که بگیم چون صدام از سلاح شیمیایی استفاده کرده الان کل مردم عراق و دولت فعلی شیطان صفت هستند ویرایش شده در توسط javad48
  • Like 1
  • Downvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='javad48' timestamp='1378307546' post='336159']
مثل این میمونه که بگیم چون صدام از سلاح شیمیایی استفاده کرده الان کل مردم عراق و دولت فعلی شیطان صفت هستند
[/quote]
ببینید در آمریکا رئیس جمهور تصمیم اصلی رو نمیگیره یه سری چهار چوب در نظامشون وجود داره که رئیس جمهور فقط باید طبق اونا عمل کنه اگر ذره ای از اون چهار چوب خارج بشه یا ترور میشه یا برکنار پس مقایسه ی کشوری که ثبات سیاسی قوی داره با کشوری که تازه به توسنته به یه نظام درست و درمون برسه اشتباهه ویرایش شده در توسط reza2250
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='reza2250' timestamp='1378308559' post='336162']
ببینید در آمریکا رئیس جمهور تصمیم اصلی رو نمیگیره یه سری چهار چوب در نظامشون وجود داره که رئیس جمهور فقط باید طبق اونا عمل کنه اگر ذره ای از اون چهار چوب خارج بشه یا ترور میشه یا برکنار پس مقایسه ی کشوری که ثبات سیاسی قوی داره با کشوری که تازه به توسنته به یه نظام درست و درمون برسه اشتباهه
[/quote]

واقعا؟ شما الان دولت و سیاست آمریکا رو مورد پژوهش قرار دادین ؟
اینا رو کجا خوندی؟ ترور یا برکنار میشه؟ اول برو ببین سلسله مراتب سیاسی شون چطوره و دولتشون چطور کار می کنه
این پستی که من دادم چه ربطی به ثبات سیاسی داشت ؟
بحث من اینه نباید کارای به این بدی و غیر انسانی که توسط دولتمردان پیشین یه کشور انجام شده پای مردم و دولت یک کشور نوشت و گفت در همه زمان این مردم شیطان هستند
منفی ها رو هم....
نزاشتید که کسایی که مثبت منفی میدن معلوم بشه ببینیم با کی طرفیم
با چه جماعتی طرفیم ویرایش شده در توسط javad48
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='javad48' timestamp='1378322168' post='336213']
واقعا؟ شما الان دولت و سیاست آمریکا رو مورد پژوهش قرار دادین ؟
اینا رو کجا خوندی؟ ترور یا برکنار میشه؟ اول برو ببین سلسله مراتب سیاسی شون چطوره و دولتشون چطور کار می کنه
این پستی که من دادم چه ربطی به ثبات سیاسی داشت ؟
منفی ها رو هم....
نزاشتید که کسایی که مثبت منفی میدن معلوم بشه ببینیم با کی طرفیم
با چه جماعتی طرفیم
[/quote]
ببنیدی دوست عزیز در مورد این که چه ربطی به ثبات سیاسی داره باید خدمتتونعرض کنم که استفاده از سلاح شیمیایی به دولت مربوط نیست به چهارچوب و نظام مربوط میشه
نظام آمریکا هم از زمانی که بمب شیمیایی و اتمی استفاده کرده هیچ تغییری نداشته به صرف تغییر دولت نمیشه این کشور رو از این جنایات مبرا کرد
با این دید شما سرائیل هم به محض این که دولتش تغییر کند از تمام جنایاتش تبرئه میشود icon_eek چه کلام زیبا و دلنگیزی داری شما برادر big_grin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینطور باشه پس من میزنم یک نفرو میکشم 7 سال صبر میکنم تا تک تک سلول های بدنم جایگزین شوند اسممو هم عوض میکنم خوب میشم یه آدم دیگه غلط میکنین اعدامم کنید! ویرایش شده در توسط TALASH

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببین آمریکا چیزی به نام [b]چهارچوب نظام[/b] نداره ، منافع بلند مدتش از طریق حزب ها مشخص نمیشه بلکه منافع ملی یا خواسته های مردم کشور یا اعمالی که برای خوبی کل مردم باشه توسط افکار عمومی تعیین میشه ،مثل اینکه آمریکا همیشه از اسرائیل حمایت کرده و میکنه ، یا مبارزه با تروریسم
[quote]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right] به صرف تغییر دولت نمیشه این کشور رو از این جنایات مبرا کرد[/right][/font][/color]
[/quote]
چطور الان ما با عراق دوست جون جونی شدیم ،غرامت هم نداد؟
چطور وقتی حزب نازی در آلمان اومد اون جنایت ها رو مرتکب شد الان آلمان در دنیا بدنام نیست؟
اینها حزب ها و گروهی از سیاسیون هستن که مقصر اصلی هستند
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='TALASH' timestamp='1378323553' post='336222']
خوب ماله کشان وارد میشوند!

برو بزرگوار برو اینجا جاش نیست...

اینطور باشه پس من میزنم یک نفرو میکشم 7 سال صبر میکنم تا تک تک سلول های بدنم جایگزین شوند اسممو هم عوض میکنم خوب میشم یه آدم دیگه غلط میکنین اعدامم کنید!
[/quote]اگه مغزت با تملم اطلاعات-تفکرات و...عوض بشه میشه چنین حرفی زد که شما رو اعدام نکنن! چون ماهیت کلی شما عوض شده و حالا شدید آدمی دیگر ولی فرد داغ دیده کاری به ماهیت نداره میخاد انتقام بگیره تا...
جواد جان هم اندکی تند روی کردند چون امریکا هنوز هم کم و بیش داره به جنایت هاش ادامه میده!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اولا عراق با حزب بعث مشکل داشتیم نه کل ملت عراق صدام خودش شهرهای خودش رو شیمیایی زد چون به نیروهای ایرانی کمک میکردن!

منظورت از جنایت های آلمان احتمالا کوره های آدم سوزی!!! که نیست؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من جنایت هیچ کسی رو نفی نکردم ، این بحث که بگیم آره چون فلان دولت (یا حزب) در فلان کشور در فلان تاریخ آمده چنان جنایتی انجام داده رو بیایم پای مردم حال و آینده و دولت حال یا آینده بنویسیم(بدون هیچ نگاه خاصی) واقعا نمیدونم بگم چه کاریه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تندروی چیه برادر بعضی ها تا کی میخوان این سنگ غرب وحشی رو به سینه بزنن و با تمام وجود ازش حمایت کنن والله انصاف هم خوب چیزیه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
غرب وحشی؟؟؟؟
توی کدوم کشور غربی کودکان دارن می میرن یا جنگ هست یا این جریاناتی که در کشور های جهان سوم وجود داره؟ حداقل به این وسعت

به اون کوره های آدم سوزی هم کاری نداشته باشیم جنایت هایی بوده که بر چشم کسی پوشیده نیست ، عکس ها ، ویدئو ها و مقالات بسیاری هست که باید بدون جانبداری مطالعه بشن

منم دیگه این بحث رو ادامه نمیدم ، هرچی داشتم گفتم ، ادامه دادن بیهوده ـست
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.