Electro_officer

هم اندیشی جهت تفکیک بخش‌های دریایی سایت

Recommended Posts

[quote name='maverick100' timestamp='1378722284' post='337549']
خب دوست گرامی منظور بنده رو توضیح دادن

یه بخشی که مباحث آموزشی در اون باشه مثلا منی که نمیدونم رده بندی شناوره چجوریه و فریگیت چیه و ... میام اونجا سرچ می کنم بجای اینکه کل انجمن رو زیر و رو کنم
[/quote]
اینجوری باید همه تاپیکها رو بریزیم تو اون بخش که... icon_cheesygrin

[quote name='maysam2007' timestamp='1378722465' post='337551']
با سلام.

الکتروجان بنده هم با جناب سناپس موافقم. البته نه در اون حد که ایشون فرمودن. طبقه بندی خیلی خوبه و کمک هم می کنه به خواننده. اما مهم تر از اون داشتن تاپیک های مادره که لیست همه تاپیک های یه قسمت در اونها به صورت لینک اومده باشه و کاربر با مراجعه به اون، هم عنوان همه تاپیک های اون بخش و هم خلاصه 1 خطی درمورد هر تاپیک رو ببینه و بتونه به سادگی انتخاب کنه.

یا حق
[/quote]
خوب پیشنهاد بدید. امکان انجام چنین کاری در فروم امکان‌پذیر نیست مگر آنکه سایت رو به دو بخش تقسیم کنیم. یکی فروم و دیگری یه بانک اطلاعاتی. یه چیزی شبیه سینودیفنس.

[quote name='ssadeghs' timestamp='1378722467' post='337552']
ببخشید من بد مطرح کردم منظورم یادگیری صرف [b]یک موضوع مشخص[/b] است فرض کنید در خلال تاپیکی که درباره یک شناور ایجاد شده دوستان کارکرد سامانه ها ی الکترونیک دریایی را به شکل تخصصی بررسی و تبیین کنند حالا اگر فردی دنبال یادگیری درباره این گونه سامانه ها باشه با جست و جو در سایت به این تاپیک میرسه و با موضوعات فرعی هم مواجه میشه که خوانن صفحه به صفحه و پست به پست وقتگیر است و تمرکز موضوع را به هم میزنه ولی مدیر هر بخش { زمینی ، هوایی و دریایی } میتونه این گونه مباحث آموزشی را از تاپیک جدا کرده و در تاپیکی با عنوان بررسی سامانه های الک.... در این بخش قرار بده و در پایان اون لینک تاپیک های اصلی که منبع این آموزش بوده را قرار بده ، در این بین عده ای هم میتونن برای همین بخش محتوای آموزشی ایجاد کنن این طوری وقت کمتری برای سرچ صرف می شود و زمانی که سایت خلوت است نیاز نیست منتظر بشینی تا یکی بیاد تو پرسش و پاسخ ، پاسخت را بده ، به گمانم ارجاع به سایت هم در موتورهای جست و جو بیشتر بشه !
[/quote]
خوب اون که مشخصه میتونند به بخش مربوطه مراجعه کنند و تاپیک مربوط به موضوع رو بخونند اینجوری که شما میفرمایید خیلی آشفته بازار میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خوب اون که مشخصه میتونند به بخش مربوطه مراجعه کنند و تاپیک مربوط به موضوع رو بخونند اینجوری که شما میفرمایید خیلی آشفته بازار میشه. [/quote]

چرا آشفته ؟
این طوری ما بخشی داریم با تاپیک های جمع و جور و پر محتوا و علمی بدون بحث و پرسش و پاسخ و اضافا تی از این دست در اصل یک ویکی پدیای نظامی کوچولو به زبان فارسی راه انداختیم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1378721976' post='337548']
مگه تاپیک‌های ما با هدفی غیر از یادگیری ایجاد میشه؟ اینجور تفکیکی باعث گیج شدن کاربرا میشه... اگه کسی تو موضوعی خواست چیزی یاد بگیره میتونه تو پرسش و پاسخ مطرح کنه اونجا یه جواب خلاصه بگیره علاوه بر این ایده‌ای برای ایجاد یه تاپیک مفصل و مجزا هم ایجاد میشه.
[/quote]

برادر آخه این رسمه همه جا یه همچین زیر مجموعه ای دارن بالاخره یه سری مباحثی هست که پایه و لازمه ی مطالعه ی مقاله هستن اون مباحث اونجا قرار میگیره حالا اینم فقط یه پیشنهاد بود شما اینجوری جبهه گرفتی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ssadeghs' timestamp='1378723047' post='337558']
چرا آشفته ؟
این طوری ما بخشی داریم با تاپیک های جمع و جور و پر محتوا و علمی بدون بحث و پرسش و پاسخ و اضافا تی از این دست در اصل یک ویکی پدیای نظامی کوچولو به زبان فارسی راه انداختیم !
[/quote]
منم قصدم از تفکیک بخش دریایی رسیدن به همین هدفه. نمیشه یه بخش ایجاد کرد و معرفی پیشرانه‌ها، روشهای هدایت، روش های جنگال و .... رو توش ریخت اینجوری دسترسی سخت‌تر میشه. مگر آنکه سایت رو مشابه سینودیفنس به دو بخش تفکیک کرد.

[quote name='maverick100' timestamp='1378723155' post='337559']
برادر آخه این رسمه همه جا یه همچین زیر مجموعه ای دارن بالاخره یه سری مباحثی هست که پایه و لازمه ی مطالعه ی مقاله هستن اون مباحث اونجا قرار میگیره حالا اینم فقط یه پیشنهاد بود شما اینجوری جبهه گرفتی
[/quote]
جبهه کجا بود بابا... icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
خوب پیشنهاد بدید. امکان انجام چنین کاری در فروم امکان‌پذیر نیست مگر آنکه سایت رو به دو بخش تقسیم کنیم. یکی فروم و دیگری یه بانک اطلاعاتی. یه چیزی شبیه سینودیفنس.
[/quote]

دوست عزیز، زدن یه تاپیک با لینک به سایر تاپیک‌ها (عنوانشون) چطوری ممکن نیست؟! :) میتونین همه رو بذارید و مثلا با تعداد بازدید و پاسخ و یا بدون اون و چنین لیستی همیشه بالای انجمن قابل دسترسی باشه که کاربر بتونه سریع مطالب اصلی و مهم رو پیدا بکنه! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خدمت دوست عزیزم احسان
wig ها رو هم اضافه کنی بدنیست
البته به نظر من بجای بخش هواناوها بخش هوادریا رو ایجاد کنی بهتر باشه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوبه.توپ لیزری و الکترومغناطیسی هم بذار.برای جنگال هم یه بخش جدا بذار

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من به تسلیحات دریایی و هواناو ها علاقه مند هستم ؛ اگر تایپک های قدیمی هستند که اطلاعاتشون دیگه قدیمی شده برای تجدید اطلاعات اونها آماده هستم ؛ اینطوری خودم هم یه چیزی یاد میگیرم .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohammaddanger' timestamp='1378841236' post='337945']
من به تسلیحات دریایی و هواناو ها علاقه مند هستم ؛ اگر تایپک های قدیمی هستند که اطلاعاتشون دیگه قدیمی شده برای تجدید اطلاعات اونها آماده هستم ؛ اینطوری خودم هم یه چیزی یاد میگیرم .
[/quote]
بسم ا..
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
:دی
تازه واردم ؛ هر موردی رو که به نظرتون قدیمی بود پی ام بدین .
خودم زیاد نمیتونم تشخیص بدم : |

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.