azimikia

آمار مربوط به سال 2013 ارتشهای جهان در وبسایت "globalfirepower"

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='Electro_officer' timestamp='1382692783' post='345472']
ما قل و دل: امار این سایت ارزش تاپیک زدن ندارد! :winking:
[/quote]

دقیقا :11:
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلا مسائل به این کلانی رو که نمیشه با آمار و ارقام و فرمول محاسبه و رتبه بندی کرد !
الان دیگه حتی توی یه تورنومنت فوتبال هم نمیشه از قبل رده بندی کرد که بین مثلا 8 تا تیم چه نتیجه ای حاصل میشه و کی قوی تره !
قدرت نظامی کشور ها که دیگه جای خود داره !

اگه رتبه بندی کمی و بر اساس آمار باشه (که باز هم برای یک سری کشور ها از جمله ما جای شبهه هست ) باز یه چیزی
ولی رتبه بندی از نظر قدرت نظامی فکر میکنم بارها توی تاریخ ثابت شده که عملی نیست
از توی تاریخ بگیر و بیا تا ویتنام و جنگ ایران و عراق و جنگ [size=4]33 روزه ...[/size]

[size=4]خیلی ذهنتون رو درگیر این آمار و رده بندی ها نکنین ! ارزش علمی ندارن ![/size]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='heliaa' timestamp='1381522793' post='344101']
هند از بریتانیا بالاتره! :))))))))
[/quote]خیلی ببخشید لطقا اول اخبار ها ورسانه ها رو حساب کنید مثلا بی بی سی بعدشم قدرت تجهیزات رو تا بفمیم قدرت اصلی چقدره ویرایش شده در توسط Srbazazry

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Srbazazry' timestamp='1382806937' post='345757']
خیلی ببخشید لطقا اول اخبار ها ورسانه ها رو حساب کنید مثلا بی بی سی بعدشم قدرت تجهیزات رو تا بفمیم قدرت اصلی چقدره
[/quote]
هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه، پس بی بی سی هم نمیگه هند از ما قدرتمندتره، هیچ وقت بی بی سی نکبت رو ملاک قرار نده، چون اونی رو که میخواد بهت میگه نه اونی رو که باید بدونی.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه بحث سر نفوز بی-بی-سی در جامعه ی جهانی است بحث سر حقیقت گویی نیست بحث سر قدرت رسانه های انگلیسی برای پوشاندن حقیقتی که به ضررشان هست است!!!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='siavash75' timestamp='1382807453' post='345759']
هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه، پس بی بی سی هم نمیگه هند از ما قدرتمندتره، هیچ وقت بی بی سی نکبت رو ملاک قرار نده، چون اونی رو که میخواد بهت میگه نه اونی رو که باید بدونی.
[/quote]من نگفتم چی رو میگه چی رو نمیگه منظورم این بود که میتونه جنگ نرم به راه بندازه و افکار هندی ها رو منحرف کنه بخصوص که هندی ها از خرافات تبعیت میکنن .

[quote name='lordashrafi' timestamp='1382813410' post='345781']
بحث سر نفوز بی-بی-سی در جامعه ی جهانی است بحث سر حقیقت گویی نیست بحث سر قدرت رسانه های انگلیسی برای پوشاندن حقیقتی که به ضررشان هست است!!!
[/quote]دقیقا درست میگی داداش گلم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قدرت نظامی کشورها با قدرت اقتصادی و تکنولوزی اونها ارتباط مستقیم داره.بدون شک قدرتهای برتر نظامی دنیا همون قدرتهای صنعتی دنیا هستند.به نظر من برای رده بندی قدرتهای نظامی باید قدرت اقتصادی وصنعتی هر کشور در درجه اول بررسی بشه.اونوقت مشخص میشه کشوری مثل هند که بزرگترین وارد کننده سلاح هستش با کشورهای سازنده خیلی تفاوت داره.چند سال پیش بود که هندیها برای خرید جت جنگنده از بریتانیا دست پا میزدن.در موارد دیگه مثل آلمان یا زاپن هر زمان که اراده کنن هر سلاح که بخوان میتونن بسازن.البته به پشتوانه اقتصاد وصنعتشون.این در مورد کشورهایی مثل اسپانیا وایتالیا هم صدق میکنه.بنابراین وقتی کشورهای جهان سومی در این رده بندی در رده های بالا قرار میگیرن باید به این آمار شک کرد.بارزترین مورد عراق بود که با وجود واردات سلاح برترین قدرت منطقه شدواما دیدیم که چه بلایی سرش اومد.این موضوع در مورد عربستان هم صدق میکنه که سالانه دهها میلیارد دلار سلاح میخره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 8 مرداد 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 8 مرداد 1394 - دلیلی ارایه نشده است
خوب بابااروپا مگه مخ خر خورده پولشون روتوبخش نظامی سرمایه گذاری کنن وقتی هیچ خطری تهدیدشون نمیکنه درعوض سلاح میسازن پول نفت کشورهای مسلمون رومیگیرن وارتش هاشونوبزرگ ومسلح میکنن که بزن توسر هم مثل خاورمیانه هممون مسلمونی اونوقت توخون هم تشنه اینم یک روش کنترل جمعیت مسلموناس خخخ
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

خوب بابااروپا مگه مخ خر خورده پولشون روتوبخش نظامی سرمایه گذاری کنن وقتی هیچ خطری تهدیدشون نمیکنه درعوض سلاح میسازن پول نفت کشورهای مسلمون رومیگیرن وارتش هاشونوبزرگ ومسلح میکنن که بزن توسر هم مثل خاورمیانه هممون مسلمونی اونوقت توخون هم تشنه اینم یک روش کنترل جمعیت مسلموناس خخخ

شما چرا اینقدر بی ادبی؟ صرف نظر از خانم یا آقا بودنت لطفا کمی رعایت بکنید

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

شما چرا اینقدر بی ادبی؟ صرف نظر از خانم یا آقا بودنت لطفا کمی رعایت بکنید

اقای سیاوش ضمن عرض سلام وخسته نباشیدبرادرگرامی من چه جسارت یااساعه ادبی به جنابعالی وسایرکاربران محترم کردم ؟یااینکه حرف زشتی زدم که ازنظرشمابی حرمتی تعبییرشده ؟اگه من ندانسته جسارتی کردم عذرخواهی میکنم ولی دوست عزیزلفظ جنابعالی هم خیلی مودبانه نیست ادم باادب خطای دیگران رابااین لفظ کوچه بازاری تذکر نمیدهد بازهم معذرت میخواهم وانتظاردارم مانندخواهری کوچکترازاشتباهات سهوی اینجانب گذشت کنید.....خواهرکوچک شمامینا.گ
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.