Recommended Posts

[quote]پي نوشت :
بمب كثيف چيست ؟

مقدار زيادي از پس ماند هاي راديواكتيو و اورانيوم كامل غني سازي نشده ! كه توسط يك بمب از ارتفاع منفجر ميشن تا آثار راديو اكتيو تمام منطقه رو در بر بگيره و همراه باد به هر جايي كه دلش خواست بره ! [/quote]

Dirty Bomb

پسر ساخت این بمب شاید راحت باشه ولی بدون این علومی که ما داریم در موردش صحبت می کنیم راهی که آنها خیلی سال پیش رفتند. این اصطلاح بمب کثیف رو آتها به ما یاد دادند. اگر بخوای با ایدئولوژی نظام جمهوری اسلامی از این بمب استفاده بکنی باید منتظر باشی تا با یه بمب اتمی واقعی بهت جواب بدهند. بمب کثیف چون سطح بسیار وسیع تری رو نسبت به یک بمب اتمی معمولی آلوده می کنه می تونه وحشت عظیمی رو ایجاد بکنه و این یعنی ما برای زدن شهرهامون به آنها چراغ سبز دادیم.

یعنی شما فکر نمی کنی وقتی رو ماهواره ها انفجار یه بمب کثیف ثبت بشه، ممکنه چند تا بمب اتمی چند مگاتنی به سمت شهرهامون شلیک بکنند.

بعضی وقت ها تحلیل هات خیلی خوب هستند و آدم لذت می بره ولی بعضی وقت ها یه چیزهایی می گی آدم تعجب می کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آیا به نظرت جمهوری اسلامی همچین کاری میکنه؟ پس این همه شعار ایدئولوژیک کجا میره؟ پس یعنی .... هم دروغ میگویند؟؟
[/quote] يعني خون آنها از ما رنگينتر است ؟! مردم آنها از ما با ارزشترند ؟! كه آنها حق زدن نيروگاه هسته اي توليد كننده برق ما رو داشته باشند و تمام منطقه رو آلوده به مواد راديواكتيو كنند و ما فقط بيانيه بديم و اعتراض كنيم ؟

اونها هم اعلام شرمندگي ميكنند ؟!

http://www.youtube.com/watch?v=Tb-VkYJRbW8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر ابراهیم. تو رو خدا گلچین نکن و جواب بده.

من دلایل دیگری رو هم گفتم. ای کاش به اونها هم جواب میدادید.

[quote]خوب من هم برای همین گفتم، احتمال حمله در این یه هفته محتمل تره. از اون گذشته اونها تو این کارها واردن. اگر بخواهند همچین کاری بکنند، یه ندا به روسی ها میدهند تا خودشون رو عقب بکشند و آسیبی نبینند. مگر یادتون رفته تو لبنان چه کار میکردند، بارها پیام داده بودند به یونیفل و یونیفل خائن هم ، با اونها همکاری میکرد. [/quote]

[quote]از اون گذشته گفتید که میزنیم و باد آثارش رو به هر جایی میبره.!!!

از جمله فلسطین.... درسته؟!؟؟! پس ما هم همچین کاری نمیتونیم بکنیم. و اینکه اگر ما هم همچین عملی کنیم، اون موقع امریکا صدبرابر محق تر میشه برای حمله ی اتمی فراگیر علیه ما. غیر از اینه.؟؟؟[/quote]

. اما گفتید:

يعني خون آنها از ما رنگينتر است ؟! مردم آنها از ما با ارزشترند ؟! كه آنها حق زدن نيروگاه هسته اي توليد كننده برق ما رو داشته باشند و تمام منطقه رو آلوده به مواد راديواكتيو كنند و ما فقط بيانيه بديم و اعتراض كنيم ؟

اونها هم اعلام شرمندگي ميكنند ؟!
-----

آخه مساله این نیست که ما دلمون بخوا یا نخواد. یا حقمون باشه یا نباشه.

بحث امکان وقوع هست.

اگر قرار بود که ما هم مثل اونها بجنگیم که دیگه اسلام رو برای چی میخواستیم.

داداش من، ما مثل هیچ کجای دنیا نجنگیدیم.

ما اگر میخواستیم مثل همه ی دنیا بجنگیم، امروز تو بصره ( که از هر خانواده ای، یک کشته در جنگ با ما وجود داره) جلوی تانک های امریکایی عکس امام و آقا رو نمیگرفتند. تو مکه و مدینه ببین این عراقی ها وقتی ایرانی می بینند چه کیفی میکنند.

تو هر جای دنیا حداقل تا هفت نسل درگیری و تنش هست بعد از چنین جنگ هایی . اما جنگ ما جنگ عقیده بود. مرز و جغرافیا نداشت.

برادر من، ما یقینا میتونستیم، عراق رو فتح کنیم، اما بدون جنگ شرعی. مثلا در یک عملیات قرار بود قرارگاه رمضان یه سد رو منفجر کنه که سه استان عراق زیر آب میرفت و رسما فاجعه براشون پیش میومد، و راحت میشد خودمون رو برسونیم، قلب عراق. اما امام قبول نکرد و گفت مردم عادی کشته میشوند.
و هزارن نمونه ی دیگه.

پس قبول کنید که نمیشه، کودکانه گفت چون اونها این کار رو میکنند ما هم باید بکنیم.

----------------
البته ما همیشه از شما یاد میگیریم و خواهیم گرفت. اما نظرم اینه که تو این قضیه اشتباه کردید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب مگه اونا نيروگاه اتمي ندارند ؟
ما هم بزنيم نيروگاههاي اتمي اسراييل رو نابود كنيم تا اونها هم به همين وضع دچار بشن . البته + موشكباران خيلي از مراكز مهم ديگشون .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خب مگه اونا نيروگاه اتمي ندارند ؟
ما هم بزنيم نيروگاههاي اتمي اسراييل رو نابود كنيم تا اونها هم به همين وضع دچار بشن . البته + موشكباران خيلي از مراكز مهم ديگشون .[/quote]

برادر مثل اینکه شما گوش نمیکنی ؟ نوکرتم این کار یعنی اینکه رسما مردم فلسطین و غزه هم دچار آلودگی هسته ای میشوند. از طرفی هم به راحتی مشروعیت لازم برای یه حمله ی اتمی فراگیر رو علیه خودمون جور میکنیم. البته از نظر اونها.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجبا . چطور اونا بزنند نيروگاه و مردم ما رو نابود كنند ما حق مقابله به مثل نداشته باشيم ؟؟؟
خيلي خوبه والا .
خب حالا نيروگاه اتميشون رو نه ولي مراكز مهم نظامي و صنعتيشون رو كه ميتونيم بزنيم .
اين يكي از نظر شما مشكلي نداره كه ؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در صورت این چنین اتفاقی صورت بگیره بزرگترین بازنده اسراییل و یهود خواهد بود

پشت سر اون اتفاقاتی که برا نظام سیاسی و اقتصادی و پشت سر اون کشوری امریکا رخ خواهد داد

هرچند ما هم باید بهایی اونو بپردازیم ...چندین نسل از مردم کشور تحت تاثیر اون قرار میگیرند !!

این بزرگترین اشتباه بعد جنگ جهانی اول و دوم خواهد بود ...که بشر دوپا انجام میده ...

منطقه خاورمیانه مثل یک انبار باروت هست اگر کوچکترین جرقه درش صورت بگیره دیگه به این راحتی خاموش نمیشه ...

در این جنگ هیچ کس برنده نخواهد بود ! !!

و اگر بخواهیم مسایل رو از منظر معنوی و مذهبی نگاه نکنیم .. . هر کشوری از این مسئله فاصله بگیره و استقلال خودشو حفظ کنه تا حدودی میشه گفت برنده واقعی خواهد بود .

درنتیجه فکر نمیکنم همچی غلطی بکنن چون خودشون بهتر میدونن که چه فاجعی رخ میده وگرنه زودتراز این ها اقدام میکردند ...هرچند تمام تلاش خودشونو کردند و حربه نظامی رو به عنوان چماق برا ترساندن استفاده میکنن

که در یک مقطع از زمان موفق بودند ..... اما با تغییر در نظام تصمیم گیری کشور سنگشون به هدف نخورد !

جنگ اصلی ما جنگ نرم و فرهنگی هست که دشمن سرمایه گذاری سنگینی در این زمینه کرده و نتیجه اون هم در طولانی مدت خودشو نشون میده ...

انقدر که ذهنیت جوان ما که بعدها جزیی از بدنه دولت خواهند شد اهمیت داره ...موشک نمیدونم شهاب n مهم نیست !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18][color=blue][/color]به نظر دوستان چند درصد از حرفهاي مدير خوب و با حوصلمون آقاي [color=red]00Amin[/color] درسته ؟؟؟[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با نظربرادرامین موافقم جنگ اونها جنگ اقتصادی وفرهنگیه که مدتهاست شروع شده ومتاسفانه مابرخلاف دستاوردهای نظامیمون چندان موفق نبودیم
یک مثال عرض کنم دردوران جنگ سردآمریکاتاحدودی باشوروی توازن نظامی داشت بنابراین به جای جنگ وباتبلیغات هرروز پیشرفتهای دروغین نظامیشو تبلیغ میکرد شوروی هم به ناچاربرای حفظ توازن قواسرمایه گذاری هنگفتی برروی مسائل نظامی کردتاازبلوک غرب عقب نیوفته وبودجه ی عمرانیشو صرف ساخت تسلیحات وآزادیهای مدنی روتحت عنوان جلوگیری از جاسوسی وتاثیرفرهنگ غرب به شدت محدودکردکه نتیجش رودیدید شوروی بااون همه قدرت درعرض چندهفته ازدرون فروپاشید
حالا این سناریو باتغییراندکی درقبال ایران داره اعمال میشه ومسئولان مابعضن به جای همراهی بامردم ودرک نیازهای واقعی اقتصادی واجتماعی اونهاوتلاش برای رفع اون به سمت امنیتی کردن فضا ومقابله به مثل میرن وصدالبته به جای سعی درآرام کردن فضای سیاسی داخلی وخارجی ویارگیری درست درسیاست خارجی هرروز برطبل اختلاف میکوبند ومثل فوتبال ملی به جای اینکه خودمون خوب بازی واوضاع روکنترل کنیم کاروبه اماواگروبازی دیگران میسپاریم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عجبا . چطور اونا بزنند نيروگاه و مردم ما رو نابود كنند ما حق مقابله به مثل نداشته باشيم ؟؟؟
خيلي خوبه والا .
خب حالا نيروگاه اتميشون رو نه ولي مراكز مهم نظامي و صنعتيشون رو كه ميتونيم بزنيم .
اين يكي از نظر شما مشكلي نداره كه ؟؟؟[/quote]

چرا احساسی صحبت میکنی؟ میگم اگر بزنیم نیروگاه اتمی شون رو. یعنی اینکه فلسطینی ها هم آسیب می بینند و این یعنی اجماعی که سی ساله دنبالش هستند شکل میگیره. و به راحتی بدون هیچ دغدغه ای میتونن، ایران رو با خاک یکسان کنند.

گوشی کسی هم به این حرف ها نمیره که خوبه والا و ... .

شاید بتونیم مراکز نظامی و پایتختشون رو ویران کنیم.

برادر امین هم باهات موافقم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]چرا احساسی صحبت میکنی؟ میگم اگر بزنیم نیروگاه اتمی شون رو. یعنی اینکه فلسطینی ها هم آسیب می بینند و این یعنی اجماعی که سی ساله دنبالش هستند شکل میگیره. و به راحتی بدون هیچ دغدغه ای میتونن، ایران رو با خاک یکسان کنند.

گوشی کسی هم به این حرف ها نمیره که خوبه والا و ... .

شاید بتونیم مراکز نظامی و پایتختشون رو ویران کنیم.

برادر امین هم باهات موافقم.[/quote]
خودمم با جفتتون موافقم :mrgreen:
راستي اين دوستمون iran1401 چي گفت ؟؟؟ من هرچي خوندم منظورشو نفهميدم . اين حرفاش كجاش به ايران ربط داشت ؟؟؟
:lol: يكي توضيح بده fi_lone_ranger

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب ESIBANDARI
دوستان دررابطه باحمله ی نظامی به ایران فرمودند بنده اشاره ای داشتم به سایرجنگهادرزمینه ی اقتصادی برای نمونه تحریم وارسال تجهیزات تقلبی برای خرابکاری ودرزمینه ی فرهنگی هم دروغ پراکنی وایجادکانالهای تلویزیونی
مثال شوروی هم برای این بود که وضع کنونی ایران وغرب رو دریک مقیاس تقریبامشابه توصیف کنم
ودرآخرلزوم رسیدگی به مردم که حافظان اصلی ایران عزیز هستندوجلوگیری ازبه دام اختلافات افتادن (که دیدید به سادگی برسرواکنش به حمله ی اسرائیل دوستان دلخورشدند)رو اشاره کردم
درضمن نارسایی متن روهم به بزرگی خودتون ببخشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من دلایل دیگری رو هم گفتم. ای کاش به اونها هم جواب میدادید.

.
.
.

از اون گذشته گفتید که میزنیم و باد آثارش رو به هر جایی میبره.!!!

از جمله فلسطین.... درسته؟!؟؟! پس ما هم همچین کاری نمیتونیم بکنیم. و اینکه اگر ما هم همچین عملی کنیم، اون موقع امریکا صدبرابر محق تر میشه برای حمله ی اتمی فراگیر علیه ما. غیر از اینه.؟؟؟[/quote]

يه سوال مطرح ميكنم ! اگر اسراييل به ما حمله اينچنيني كرد ! و حدود چند ميليون بيمارو كشته بخاطر انفجار تاسيسات هسته اي داديم ! چه تاثيري در داخل كشور ميزاره ؟! مردم با حاكميت چه رفتاري خواهند داشت ؟!

حالا اگر جرات كنند اون طرح هاي حمله اشون رو اجرا كنند ! و دامنه تشعشعات هسته اي باعث كشته شدن مردم زيادي بشه و حاكميت كنوني ايران از بين بره ! آيا صهيونيست ها چيزي از مردم فلسطين براي باقي ميزارند ؟! گفته هاي ليبر من يادتون رفته كه ميگفت يه بمب اتم بزنيم توي غزه تموم شه بره ... !

همين الان ترسشون از چنين حملات توان تسليحات شيميايي ايران هست ! ... حالا نگين چطوري چقدر و ...

ادامه اش رو در پي ام ميگم ! ...

دوست من ايدولوژي خوبه ! انسانيت خوبه ... ولي قرار نيست همه ما نابود بشيم تا يك مشت عرب از دين خارج و كافر يهودي زنده بمانند منابع ما رو غصب كنند و به ريش ما بخندن ...

صحبتهاي امين هم درست هست ! منتها بحث چيز ديگريست ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من حرفم سر اين قسمت حرفتون بود جناب iran1401 عزيز
[quote]حالا این سناریو باتغییراندکی درقبال ایران داره اعمال میشه ومسئولان مابعضن به جای همراهی بامردم ودرک نیازهای واقعی اقتصادی واجتماعی اونهاوتلاش برای رفع اون به سمت امنیتی کردن فضا ومقابله به مثل میرن وصدالبته به جای سعی درآرام کردن فضای سیاسی داخلی وخارجی ویارگیری درست درسیاست خارجی هرروز برطبل اختلاف میکوبند [/quote]
منظورت از مسيولان كيه ؟؟؟ در داخل دولت دهم يا خارج از دولت دهم ؟؟؟
اگه لازم شد در پي ام بهم پاسخ بدين چون اگه اينجا بحثي صورت بگيره باعث انحراف تاپيك ميشه .
با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]

:lol: هرکی موافق حمله پیش دستی به اسرائیل کنیم دستش بالا :mrgreen:

نظر من اینه که شب ها خیلی راحت بدور از دقدقه سر بر بالین بگذارید که این اسرائیلی که من شناختم خیلی بی ت..... اینکه به بوشهر حمله کنه .

[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.