mrb

Super Aegis II مرزبانی به شیوه کره ای ها

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با تشکر. فکر میکنم چنین تسلیحاتی جهت بکارگیری در پاسگاههای مرزی عالی هستند.
راستی منبع فراموش نشود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تکراری نیست؟! تقریباً مطمئنم که هست! اخیراً تو سایت همین مطلب رو دیده بودم ها؟ اگر تکراری نبود مدیران لطفاً پستم رو حذف کنند، اگرم تکراری بود ادغام کنند و باز هم پستم رو پاک کنند! :mrgreen: [size=2](یکی نیست بگه خب مگه آزار داری که پست میذاری که بعدش لازم باشه پاکش کنند؟!)[/size]

[size=4]نیاز مبرم مناطق با احتمال درگیری بالاست! اپراتور امن و امان در اتاقک سنگری خودش بشینه و مهاجمان اشرار رو مهمان گلوله های داغ و نافذ تیربارش بکنه! :cowboy:[/size]
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما هم فکر کنم اخیرا چنین چیزی رو رونمایی کردیم. در کل ساختش کاری نداره ولی فکر نکنم چندان به کار گیری کاملا اتوماتیکش عملیاتی باشه چون بالاخره امکان اشتباه هست. البته مرز دو کره خیلی امنیتیه شاید اونجا استفاده کنند
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='PersianKing' timestamp='1387923590' post='355626']
تکراری نیست؟! تقریباً مطمئنم که هست! اخیراً تو سایت همین مطلب رو دیده بودم ها؟ اگر تکراری نبود مدیران لطفاً پستم رو حذف کنند، اگرم تکراری بود ادغام کنند و باز هم پستم رو پاک کنند! :mrgreen: [size=2](یکی نیست بگه خب مگه آزار داری که پست میذاری که بعدش لازم باشه پاکش کنند؟!)[/size]

[size=4]نیاز مبرم مناطق با احتمال درگیری بالاست! اپراتور امن و امان در اتاقک سنگری خودش بشینه و مهاجمان اشرار رو مهمان گلوله های داغ و نافذ تیربارش بکنه! :cowboy:[/size]
[/quote]
من که هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم. شاید منظور شما تاپیک مربوط به آشنایی با پاسگاههای مرزی جدید ترکیه هست. در هر صورت در صورت تکراری بودن بنده عذر میخوام.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='PersianKing' timestamp='1387923590' post='355626']
[/quote]
[quote name='mrb' timestamp='1387953519' post='355641']
من که هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم. شاید منظور شما تاپیک مربوط به آشنایی با پاسگاههای مرزی جدید ترکیه هست. در هر صورت در صورت تکراری بودن بنده عذر میخوام.
[/quote]
بدین وسیله من عذرخواهی میکنم! در همون زمانی که این تاپیک رو دوستمون زدند، من [url="http://www.aparat.com/v/1CoN6"]این ویدئو[/url] رو در آپارات راجع به همین سیستم دیده بودم که باعث شده بود به اشتباه بیافتم که تاپیکش رو داریم در سایت! این پست رو دادم تا هم [url="http://www.aparat.com/v/1CoN6"]ویدئو[/url] رو دیده باشید و هم از کاربر mrb پوزش طلبیده باشم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.